Rolex submariner replica αδιαβοχοποιηση. - Ρολόγια Replica Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από NickDoc

Rolex submariner replica αδιαβοχοποιηση. - Ρολόγια Replica Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από chrvolt

Rolex submariner replica αδιαβοχοποιηση. - Ρολόγια Replica Απ: Ιδιοκατασκευή Radiomir Black Homage

από Dimitris57

Rolex submariner replica αδιαβοχοποιηση. - Ρολόγια Replica Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από microg

Rolex submariner replica αδιαβοχοποιηση. - Ρολόγια Replica Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από chrvolt

Rolex submariner replica αδιαβοχοποιηση. - Ρολόγια Replica Απ: Επισκευή ρολογιού replica

από batigoat

Rolex submariner replica αδιαβοχοποιηση. - Ρολόγια Replica Απ: Ιδιοκατασκευη Panerai Car Watch [emoji28]

από Dimitris57

Rolex submariner replica αδιαβοχοποιηση. - Ρολόγια Replica Απ: Ιδιοκατασκευη Panerai Car Watch [emoji28]

από microg

Rolex submariner replica αδιαβοχοποιηση. - Ρολόγια Replica Ιδιοκατασκευη Panerai Car Watch [emoji28]

από Dimitris57

Rolex submariner replica αδιαβοχοποιηση. - Ρολόγια Replica Απ: Επισκευή ρολογιού replica

από microg

Watch-Time Communit - 29. Μάρτιος. 2024 - 10:41:33 πμ
Γεια χαρά Επισκέπτης
Rolex submariner replica αδιαβοχοποιηση. - Ρολόγια Replica
  • Εγγραφείτε δωρεάν και γίνετε μέλος του Watch-Time


Rolex submariner replica αδιαβοχοποιηση.
6 Απαντήσεις
3289 Εμφανίσεις
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
26. Απρίλιος. 2018 - 03:56:23 μμ
  • Rolex submariner replica αδιαβοχοποιηση. - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • dimitris-lefkas
  • Νέο μέλος
  • Μηνύματα: 27 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 2
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 0
Rolex submariner replica αδιαβοχοποιηση. - Ρολόγια Replica

Καλησπέρα σε όλη την ομάδα. Τελικα μετά από μέρες που έπεσα τυχαία πάνω στο φόρουμ και διάβασα πολλά από τα ποστ αποφάσισα να γίνω μέλος και να ρωτήσω.Δεν έχω πολλά χρόνια που μπήκα στο κόσμο του ρολογιού ούτε πολλές γνώσεις. Τα πιο πολλά που έχω είναι  diver και στην αρχή δεν με ενδιαφέρε καθόλου το rolex submariner λίγο ότι δεν έχω την οικονομική δυνατότητα λιγο ότι με είχαν επηρεάσει τα review για εναλλακτικές του sub αλλά τη πρώτη φορά που το είδα από κοντά και το έπιασα στα χέρια μου και το φόρεσα στο καρπό μου μπορώ να πω ότι ερωτεύτηκα (έχω ξαναδεί και φορέσει αρκετές φορές το rolex daytona μιας και το έχεις ένας γνωστος). Αφού λοιπόν ο έρωτας δεν φεύγει έτσι αποφάσισα να βρω ένα καλό homage μπας και περάσει η καψα. Μετά από αρκετό ψάξιμο βρήκα το steinhart ocean one 39mm , εκανα λίγο υπομονή μέχρι να βγει πάλι σε stock και το πήρα (θα ανεβάσω και φωτογραφίες συντομα).Το ρολόι είναι πολύ ωραίο και με πολύ καλή εφαρμογή στο χέρι και αυτό με έκανε να θελω περισσότερο το submariner. Επειδη κατέληξε με έκθεση θελω να πω ότι είδα τα post με τα replica και τους αξιόπιστους dealer. Είδα όλα τα specs από τα replica και για το μόνο που διστάζω είναι η αδιαβροχοποιηση. Στα site με τους dealers λένε αδιάβροχα κάτω των 50 μέτρων και καταλαβαίνω ότι όταν ένα ρολόι λέει 50 μέτρα αδιάβροχο δεν είναι 50 μέτρα βάθος η τουλάχιστον αυτό έχω διαβάσει. Αν κάποιος ξέρει να με βοηθήσει και να με διορθώσει θα το εκτιμούσα πολύ.

Sent from my SM-A520F using Watch-Time mobile app



26. Απρίλιος. 2018 - 04:33:39 μμ
  • Rolex submariner replica αδιαβοχοποιηση. - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • freediver
  • Τακτικό μέλος
  • Μηνύματα: 536 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 215
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 293


26. Απρίλιος. 2018 - 06:28:02 μμ
  • Rolex submariner replica αδιαβοχοποιηση. - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • dimitris-lefkas
  • Νέο μέλος
  • Μηνύματα: 27 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 2
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 0
ευχαριστώ πολύ για το chart. Δηλαδή τα 50 μέτρα (κατηγορία) είναι όντως εκλεγμένη; Εννοώ αν το πλύνω και το καθαρίσω με τη κορόνα βηδομενη η αν το βρεξω καταλάθος δεν θα έχει κάποιο θέμα;

Sent from my SM-A520F using Watch-Time mobile app



26. Απρίλιος. 2018 - 07:27:48 μμ
  • Rolex submariner replica αδιαβοχοποιηση. - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • freediver
  • Τακτικό μέλος
  • Μηνύματα: 536 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 215
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 293
Αν μιλάμε για reps μην εμπιστεύεσαι οτι λένε, στείλτο στον Σωτήρη ή σε κάποιον ωρολογοποιό να στο στεγανοποήσει
Βάζουνε μονωτική πάστα στην κορώνα,caseback  (δεν είμαι ειδικός)
¨Ολα τα χρόνια που ασχολούμαι με τις replica ,έχω δει αρκετά να πήραν νερό απο απλό πλύσιμο χεριών, είναι τυχαίο...


26. Απρίλιος. 2018 - 10:44:02 μμ
  • Rolex submariner replica αδιαβοχοποιηση. - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • dimitris-lefkas
  • Νέο μέλος
  • Μηνύματα: 27 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 2
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 0
Κατάλαβα δεν μπορείς να έχεις εμπιστοσύνη .Επειδή είμαι από λευκαδα και εδώ δεν έχει κάποιον ωρολογοποιο Μήπως μπορείτε να μ πείτε ποιος είναι αυτός ο κύριος Σωτήρης και αν ξέρετε αν κάνει service γενικά γιατί έχω κάτι orient και seiko που θα χρειαστούν στο μέλλον;

Sent from my SM-A520F using Watch-Time mobile app



26. Απρίλιος. 2018 - 11:26:45 μμ
  • Rolex submariner replica αδιαβοχοποιηση. - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • Homemade
  • Διαχειριστής
  • Μηνύματα: 1662 Άντρας
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 1107
    Θεσσαλονίκη
  • Liked:
  • Likes Given: 200
Καλησπέρα Δημήτρη και καλωσόρισες στο Watch-Time.gr

Αν ενδιαφέρεσε για στεγανό ρέπλικα Sub, θα σε συμβούλευα να αγοράσεις κάποιο Noob. Μετά από ένα προληπτικό έλεγχο στεγανότητας θα μπορείς άνετα να το φοράς στη θάλασσα!

Ααα... και να μην ξεχάσω, ο Σωτήρης είμαι εγώ Rolex submariner replica αδιαβοχοποιηση. - Ρολόγια Replica Για ότι χρειαστείς εδώ είμαστε!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk


27. Απρίλιος. 2018 - 12:20:52 μμ
  • Rolex submariner replica αδιαβοχοποιηση. - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • dimitris-lefkas
  • Νέο μέλος
  • Μηνύματα: 27 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 2
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 0
Σας ευχαριστώ πάρα πολύ και τους 2 για της πληροφορίες και τη βοήθεια.

Sent from my SM-A520F using Watch-Time mobile app




xx
Rolex Submariner Replica

Ξεκίνησε από antk στις Ρολόγια Replica

1 Απαντήσεις
2325 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27. Ιούνιος. 2018 - 01:02:06 πμ
από Homemade
xx
Rolex Submariner replica

Ξεκίνησε από gkardag στις Ρολόγια Replica

18 Απαντήσεις
7235 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18. Αύγουστος. 2019 - 04:38:44 μμ
από bk81
xx
επισκευή rolex submariner replica

Ξεκίνησε από djmarios στις Ρολόγια Replica

14 Απαντήσεις
8125 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02. Μάιος. 2018 - 03:32:07 μμ
από djmarios
xx
αγορα rolex submariner no date replica

Ξεκίνησε από giorgosnew1985 στις Ρολόγια Replica

4 Απαντήσεις
2946 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 31. Μάρτιος. 2019 - 07:32:33 μμ
από numanuma_