Το Facebook, τα Replica και οι απατεώνες! - Ρολόγια Replica Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από chrvolt

Το Facebook, τα Replica και οι απατεώνες! - Ρολόγια Replica Απ: Ιδιοκατασκευή Radiomir Black Homage

από Dimitris57

Το Facebook, τα Replica και οι απατεώνες! - Ρολόγια Replica Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από microg

Το Facebook, τα Replica και οι απατεώνες! - Ρολόγια Replica Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από chrvolt

Το Facebook, τα Replica και οι απατεώνες! - Ρολόγια Replica Απ: Επισκευή ρολογιού replica

από batigoat

Το Facebook, τα Replica και οι απατεώνες! - Ρολόγια Replica Απ: Ιδιοκατασκευη Panerai Car Watch [emoji28]

από Dimitris57

Το Facebook, τα Replica και οι απατεώνες! - Ρολόγια Replica Απ: Ιδιοκατασκευη Panerai Car Watch [emoji28]

από microg

Το Facebook, τα Replica και οι απατεώνες! - Ρολόγια Replica Ιδιοκατασκευη Panerai Car Watch [emoji28]

από Dimitris57

Το Facebook, τα Replica και οι απατεώνες! - Ρολόγια Replica Απ: Επισκευή ρολογιού replica

από microg

Το Facebook, τα Replica και οι απατεώνες! - Ρολόγια Replica Απ: Ιδιοκατασκευη Panerai Car Watch [emoji28]

από microg

Watch-Time Communit - 28. Μάρτιος. 2024 - 08:40:24 μμ
Γεια χαρά Επισκέπτης
Το Facebook, τα Replica και οι απατεώνες! - Ρολόγια Replica
  • Εγγραφείτε δωρεάν και γίνετε μέλος του Watch-Time


Το Facebook, τα Replica και οι απατεώνες!
26 Απαντήσεις
17036 Εμφανίσεις
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
04. Αύγουστος. 2019 - 08:49:26 πμ
  • Το Facebook, τα Replica και οι απατεώνες! - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • Homemade
  • Διαχειριστής
  • Μηνύματα: 1662 Άντρας
    Συνδεδεμένος Karma: 1107
    Θεσσαλονίκη
  • Liked:
  • Likes Given: 200
Το Facebook, τα Replica και οι απατεώνες! - Ρολόγια Replica

Νέα ETA 3532, για όσους δεν την γνωρίζετε, Chronos24 στο Facebook!

Το Facebook, τα Replica και οι απατεώνες! - Ρολόγια Replica

Και αδιάβροχα στα 300 μέτρα και από αντιαλλεργικό ατσάλι και με νέα μηχανή ETA 3532 και μόνο με 99,90 τα δυο Ρολογια!

Ποιος ενδιαφέρεται να πάρουμε από ένα?


Sent from my iPhone using Tapatalk


04. Αύγουστος. 2019 - 09:45:07 πμ
  • Το Facebook, τα Replica και οι απατεώνες! - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • gveloce
  • Νέο μέλος
  • Μηνύματα: 62 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 12
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 46
Αμα δεν εχει ΖΑΦΕΙΡΗ (Μελα;) εγω δεν θελω :D

Sent from my Aqua using Watch-Time mobile app



06. Αύγουστος. 2019 - 07:14:40 μμ
  • Το Facebook, τα Replica και οι απατεώνες! - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • gkardag
  • Τακτικό μέλος
  • Μηνύματα: 187 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 50
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 311
Αν ειναι αντιαλλεργικό θελω και εγω!


08. Αύγουστος. 2019 - 03:06:12 πμ
  • Το Facebook, τα Replica και οι απατεώνες! - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • djmarios
  • Τακτικό μέλος
  • Μηνύματα: 730 Άντρας
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 703
    Αθήνα
  • Liked:
  • Likes Given: 646
Το Facebook, τα Replica και οι απατεώνες! - Ρολόγια Replica

 κάθε μέρα κι άλλο. όλα έχουν φώτο από γνήσια 
reps:
GMT Master II Noob 116710LN
Submariner JF 11610LV & LN franken 
Submariner VRF 116610LN franken
Submariner ZZF 114060, 116610LV
Submariner ARF 114060, 16610LV, 116610LN
Submariner VSF 114060, 126610LV, 116610 franken 
Submariner Clean 114060 SuperFranken 
GMT Master II Clean Pepsi & Batman franken 
Daytona Clean 116500, 116520 SuperFranken


08. Αύγουστος. 2019 - 03:09:47 πμ
  • Το Facebook, τα Replica και οι απατεώνες! - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • djmarios
  • Τακτικό μέλος
  • Μηνύματα: 730 Άντρας
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 703
    Αθήνα
  • Liked:
  • Likes Given: 646


25. Οκτώβριος. 2019 - 06:34:27 μμ
  • Το Facebook, τα Replica και οι απατεώνες! - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • Dimpro
  • Νέο μέλος
  • Μηνύματα: 12 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 0
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 0
Γνωρίζει κανείς κάποιον Fuego που πουλάει τροπικές από ένα site δημοπρασιών 124sold.gr? Ήρθα σε επικοινωνία μαζί του για ένα Rolex deep-sea blue και μου λέει και καλά ότι δουλεύει μόνο με α ποιότητα και το δίνει 600€. Η γνώμη σας?


05. Νοέμβριος. 2019 - 06:50:15 μμ
  • Το Facebook, τα Replica και οι απατεώνες! - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • SIM
  • Αρχάριος
  • Μηνύματα: 2 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 0
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 0


Πολλοι replica makers αγοράζουν copy ETA(το ονομαζω έτσι για ευκολία)  απο το εργοστασιο της Seagull . Αρα δε βλέπω τίποτα παράξενο στο swiss + Seagull ,μαλλον το βλέπω ως μια τίμια εξήγηση , χωρίς υπερβολές . Εχω αγοράσει από τα παιδιά αυτά και είναι εξαιρετικά εντάξει .


05. Νοέμβριος. 2019 - 08:50:24 μμ
  • Το Facebook, τα Replica και οι απατεώνες! - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • Homemade
  • Διαχειριστής
  • Μηνύματα: 1662 Άντρας
    Συνδεδεμένος Karma: 1107
    Θεσσαλονίκη
  • Liked:
  • Likes Given: 200


Πολλοι replica makers αγοράζουν copy ETA(το ονομαζω έτσι για ευκολία)  απο το εργοστασιο της Seagull . Αρα δε βλέπω τίποτα παράξενο στο swiss + Seagull ,μαλλον το βλέπω ως μια τίμια εξήγηση , χωρίς υπερβολές . Εχω αγοράσει από τα παιδιά αυτά και είναι εξαιρετικά εντάξει .

Το κακό φίλε μου είναι ότι όλοι τους επιμένουν ότι είναι Ελβετικές ρέπλικες και εννοούν (η αφήνουν να εννοηθεί) ότι είναι κατασκευασμένα στην Ελβετία και όχι ότι είναι κλώνοι ελβετικών ρολογιών! Μιλάνε για στεγανότητα στα 300-500 μέτρα, για εγγυήσεις και σέρβις. Δηλαδή κοροϊδία με τη σέσουλα!!!

Αν έχεις να υποδείξεις (με αποδείξεις) ότι υπάρχει αξιόπιστος Dealer στην Ελλάδα που πουλάει ρέπλικες, δεν έχω κανένα πρόβλημα να αναφερθεί το όνομα του στο φόρουμ και γιατί όχι... να κάνουμε τα ψώνια μας από αυτόν!

Αλλά το ότι νέο μέλος στο φόρουμ σκάει μύτη με ποστάρισμα (Promotion) για έλληνα Dealer, εμένα μου κάθεται κάπως!!!

Θα σε παρακολουθώ Το Facebook, τα Replica και οι απατεώνες! - Ρολόγια Replica


06. Νοέμβριος. 2019 - 02:36:54 μμ
  • Το Facebook, τα Replica και οι απατεώνες! - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • SIM
  • Αρχάριος
  • Μηνύματα: 2 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 0
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 0


Πολλοι replica makers αγοράζουν copy ETA(το ονομαζω έτσι για ευκολία)  απο το εργοστασιο της Seagull . Αρα δε βλέπω τίποτα παράξενο στο swiss + Seagull ,μαλλον το βλέπω ως μια τίμια εξήγηση , χωρίς υπερβολές . Εχω αγοράσει από τα παιδιά αυτά και είναι εξαιρετικά εντάξει .

Το κακό φίλε μου είναι ότι όλοι τους επιμένουν ότι είναι Ελβετικές ρέπλικες και εννοούν (η αφήνουν να εννοηθεί) ότι είναι κατασκευασμένα στην Ελβετία και όχι ότι είναι κλώνοι ελβετικών ρολογιών! Μιλάνε για στεγανότητα στα 300-500 μέτρα, για εγγυήσεις και σέρβις. Δηλαδή κοροϊδία με τη σέσουλα!!!

Αν έχεις να υποδείξεις (με αποδείξεις) ότι υπάρχει αξιόπιστος Dealer στην Ελλάδα που πουλάει ρέπλικες, δεν έχω κανένα πρόβλημα να αναφερθεί το όνομα του στο φόρουμ και γιατί όχι... να κάνουμε τα ψώνια μας από αυτόν!

Αλλά το ότι νέο μέλος στο φόρουμ σκάει μύτη με ποστάρισμα (Promotion) για έλληνα Dealer, εμένα μου κάθεται κάπως!!!

Θα σε παρακολουθώ Το Facebook, τα Replica και οι απατεώνες! - Ρολόγια Replica
Το χώρο το ξερω αρκετα καλα και καταλαβαινω ,οτι γινεται μια προσπαθεια στα πρότυπα του RWI ,Rwg κλπ. και μπράβο σας . Από κει και πέρα αυτά τα forum έχουν στηθεί για ανταλλαγή πληροφοριών και απόψεων ,'οπως και review.
Αν λοιπό θεωρείς ,ότι το σωστό review είναι οπωσδήποτε το κράξιμο τότε χάνουμε το νόημα . Ούτε θα κάτσω να κανω τον promoter της σελίδας . Είχα μία καλή εμπειρία και τν εγραψα . Thats it ... Δεν διάβασα στη σελίδα ουτε για Ελβετίες ουτε 1000μ και άλλες αρλούμπες. 
Με τη σειρά σας και εσεις προτείνετε ως trusted dealers ,αυτους που έχει το RWI ,παρόλο που αρκετοί από αυτούς έχουν στείλει και ρολόγια DOA ...(Dead on delivery ) . 
Να είστε καλά 


06. Νοέμβριος. 2019 - 02:44:33 μμ
  • Το Facebook, τα Replica και οι απατεώνες! - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • Homemade
  • Διαχειριστής
  • Μηνύματα: 1662 Άντρας
    Συνδεδεμένος Karma: 1107
    Θεσσαλονίκη
  • Liked:
  • Likes Given: 200
Όχι σε παρακαλώ, προς θεού φίλε μου! Κάθε rewiew είναι καλοδεχούμενο. Φτάνει να ανταποκρίνεται στη πραγματικότητα!


Sent from my iPhone using Tapatalk


07. Νοέμβριος. 2019 - 04:14:32 μμ
  • Το Facebook, τα Replica και οι απατεώνες! - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • freediver
  • Τακτικό μέλος
  • Μηνύματα: 536 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 215
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 293


Πολλοι replica makers αγοράζουν copy ETA(το ονομαζω έτσι για ευκολία)  απο το εργοστασιο της Seagull . Αρα δε βλέπω τίποτα παράξενο στο swiss + Seagull ,μαλλον το βλέπω ως μια τίμια εξήγηση , χωρίς υπερβολές . Εχω αγοράσει από τα παιδιά αυτά και είναι εξαιρετικά εντάξει .

Το κακό φίλε μου είναι ότι όλοι τους επιμένουν ότι είναι Ελβετικές ρέπλικες και εννοούν (η αφήνουν να εννοηθεί) ότι είναι κατασκευασμένα στην Ελβετία και όχι ότι είναι κλώνοι ελβετικών ρολογιών! Μιλάνε για στεγανότητα στα 300-500 μέτρα, για εγγυήσεις και σέρβις. Δηλαδή κοροϊδία με τη σέσουλα!!!

Αν έχεις να υποδείξεις (με αποδείξεις) ότι υπάρχει αξιόπιστος Dealer στην Ελλάδα που πουλάει ρέπλικες, δεν έχω κανένα πρόβλημα να αναφερθεί το όνομα του στο φόρουμ και γιατί όχι... να κάνουμε τα ψώνια μας από αυτόν!

Αλλά το ότι νέο μέλος στο φόρουμ σκάει μύτη με ποστάρισμα (Promotion) για έλληνα Dealer, εμένα μου κάθεται κάπως!!!

Θα σε παρακολουθώ Το Facebook, τα Replica και οι απατεώνες! - Ρολόγια Replica
Το χώρο το ξερω αρκετα καλα και καταλαβαινω ,οτι γινεται μια προσπαθεια στα πρότυπα του RWI ,Rwg κλπ. και μπράβο σας . Από κει και πέρα αυτά τα forum έχουν στηθεί για ανταλλαγή πληροφοριών και απόψεων ,'οπως και review.
Αν λοιπό θεωρείς ,ότι το σωστό review είναι οπωσδήποτε το κράξιμο τότε χάνουμε το νόημα . Ούτε θα κάτσω να κανω τον promoter της σελίδας . Είχα μία καλή εμπειρία και τν εγραψα . Thats it ... Δεν διάβασα στη σελίδα ουτε για Ελβετίες ουτε 1000μ και άλλες αρλούμπες.
Με τη σειρά σας και εσεις προτείνετε ως trusted dealers ,αυτους που έχει το RWI ,παρόλο που αρκετοί από αυτούς έχουν στείλει και ρολόγια DOA ...(Dead on delivery ) .
Να είστε καλά
Kαι εσύ να είσαι καλά φίλε μου, έχεις τη γνώμη σου και δεν πρόκειται να κουραστώ ...


08. Νοέμβριος. 2019 - 07:53:24 πμ
  • Το Facebook, τα Replica και οι απατεώνες! - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • Homemade
  • Διαχειριστής
  • Μηνύματα: 1662 Άντρας
    Συνδεδεμένος Karma: 1107
    Θεσσαλονίκη
  • Liked:
  • Likes Given: 200
Γνωρίζει κανείς κάποιον Fuego που πουλάει τροπικές από ένα site δημοπρασιών 124sold.gr? Ήρθα σε επικοινωνία μαζί του για ένα Rolex deep-sea blue και μου λέει και καλά ότι δουλεύει μόνο με α ποιότητα και το δίνει 600€. Η γνώμη σας?

Από εμένα ένα μεγάλο ΟΧΙ!

Αρκετά μεγάλο καπέλο στις τιμές (σε πολλές περιπτώσεις η διπλάσια τιμή) και κοροϊδία: Swiss ETA και τρία χρόνια εγγύηση.

Και το καλύτερο, δεν είναι καν Ρολογια που υπάρχουν σε στοκ στην Ελλάδα (παράδοση 3 έως 4 εβδομάδες). Άρα τι είναι αυτό που θα με παρακινήσει να κάνω την παραγγελία από τον FUEGO η κάθε FUEGO και όχι απευθείας από Κίνα?




Sent from my iPhone using Tapatalk
« Τελευταία τροποποίηση: 08. Νοέμβριος. 2019 - 08:00:06 πμ από Homemade »



xx
Facebook και ρεπλικα

Ξεκίνησε από djmarios στις Μαύρη Λίστα

1 Απαντήσεις
2600 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02. Αύγουστος. 2020 - 08:15:33 μμ
από Dimitris57
xx
replica vs gen

Ξεκίνησε από stefbyme στις Ρολόγια Replica

6 Απαντήσεις
4330 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16. Μάιος. 2018 - 06:07:18 μμ
από freediver
xx
Αγορα replica

Ξεκίνησε από watcholics στις Ρολόγια Replica

2 Απαντήσεις
2167 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04. Δεκέμβριος. 2018 - 10:48:55 πμ
από watcholics
xx
replica BREITLING

Ξεκίνησε από Marsanik στις Breitling

6 Απαντήσεις
5533 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10. Οκτώβριος. 2021 - 03:07:22 μμ
από AGGELOS