Watch-Time Communit - 16. Απρίλιος. 2024 - 05:30:10 μμ
Γεια χαρά Επισκέπτης
Omega Planet Ocean - Ρολόγια Replica
  • Εγγραφείτε δωρεάν και γίνετε μέλος του Watch-Time


Omega Planet Ocean
25 Απαντήσεις
6515 Εμφανίσεις
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
09. Αύγουστος. 2018 - 12:41:25 μμ
  • Omega Planet Ocean - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • squib
  • Αρχάριος
  • Μηνύματα: 7 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 6
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 2
Omega Planet Ocean - Ρολόγια Replica

Γεια σε όλους ! Αυτό είναι το πρώτο ποστ που κάνω σε αυτό το φόρουμ και θα περάσω στο ψητό κατευθείαν .

Ψαχνω το ρολόι του τίτλου και έχω βρει αυτό 

https://www.pf-828.com/omcpo42-088-nf-planet-ocean-liquidmetal-limited-edition-ss-ss-black-asian-2824.html

Αλλά και αυτό 

NEW ARRIVALS :: PLANET OCEAN PROFESSIONAL CERAMIC BEZEL(SLIVER 369) 42MM 1:1 MK BEST EDITION ON SS BRACELET A8500

Πως σας φαίνονται ?

Κάποια άλλη πρόταση ? 

Ιδέες για βελτίωση ?

Δίνει κάνεις κάτι παρόμοιο ?





30. Αύγουστος. 2018 - 08:20:06 πμ
  • Omega Planet Ocean - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • nick_sub
  • Νέο μέλος
  • Μηνύματα: 32 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 2
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 0
Καλημερα. Θα σου απαντησω σχετικα με τη βελτιωση. Θεωρω πως ειναι δυσκολο να βελτιωσεις μια τετοια ρεπλικα. Τουλαχιστον οτι franken εχω δει τα εχω δει σε rolex replica. Ισως μπορει να οφειλεται και στο μεγαλο ενδιαφερον ή και επειδη ειναι οι πιο δημοφιλεις...


Sent from my iPhone Χ, wearing my beloved TC Sub V6


03. Δεκέμβριος. 2018 - 08:48:54 πμ
  • Omega Planet Ocean - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • Elias T.
  • Νέο μέλος
  • Μηνύματα: 16 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 7
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 1
Καλημέρα στο forum. Ενδιαφέρομαι για την αγορά ενός Planet Ocean 45,5 mm, είμαι όμως αρκετά μπερδεμένος σχετικά με τους μηχανισμούς κίνησης των ρολογιών. Παρακάτω σας παραθέτω τα σχετικά link από τους TD.

https://puretime.io/planet-ocean-professional-ceramic-bezel-45-5mm-1-1-vsf-best-edition-silver-markers-a8500-super-clone-2-straps.html

https://www.pf-838.com/omcpo45-101-seamaster-planet-ocean-45mm-black-ss-ss-a-2824-8500-free-rubber-strap.html

https://www.pf-838.com/watches/omega/seamaster-planet-ocean-ceramic/45-5mm-planet-ocean-ceramic/omcpo45-104-seamaster-planet-ocean-45mm-blue-ti-ti-a-2824-8500-free-rubber-strap.html

Η αλήθεια είναι ότι προτιμώ την έκδοση με τον Α8500 super clone, καθώς είναι ότι πιο ακριβές σε σχέση με το genuine, αλλά φοβάμαι για την αξιοπιστία του συγκεκριμένου μηχανισμού. Παρακαλώ για την βοήθεια και την γνώμη σας. Ευχαριστώ.


03. Δεκέμβριος. 2018 - 07:33:00 μμ
  • Omega Planet Ocean - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • Homemade
  • Διαχειριστής
  • Μηνύματα: 1662 Άντρας
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 1107
    Θεσσαλονίκη
  • Liked:
  • Likes Given: 200
Γεια σου φίλε μου, το πρώτο λινκ είναι από ένα VSF με τον σούπερ κλώνο, εδώ έχω κι εγώ του ίδιους ενδοιασμούς με εσένα.

Το δεύτερο είναι από ένα BP SS (stainless steel) με decorated a2824 μηχανισμό.

Και το τρίτο είναι το ίδιο με το δεύτερο, απλά σε τιτάνιο.

Εγώ προσωπικά θα διάλεγα ανάμεσα στο 2 και το 3


Sent from my iPhone using Tapatalk


03. Δεκέμβριος. 2018 - 07:48:43 μμ
  • Omega Planet Ocean - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • Elias T.
  • Νέο μέλος
  • Μηνύματα: 16 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 7
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 1
Ευχαριστώ πάρα πολύ για την άμεση απάντηση φίλε Σωτήρη. Το θέμα είναι ότι όσο και αν έψαξα σε άλλα forum στο εξωτερικό για τον εν λόγω μηχανισμό, A8500 SC, πουθενά δεν βρήκα ξεκάθαρη απάντηση.. Σαν να είναι όλοι σε αναμονή. Anyway Ευχαριστώ...


03. Δεκέμβριος. 2018 - 07:55:21 μμ
  • Omega Planet Ocean - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • Homemade
  • Διαχειριστής
  • Μηνύματα: 1662 Άντρας
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 1107
    Θεσσαλονίκη
  • Liked:
  • Likes Given: 200
Ευχαριστώ πάρα πολύ για την άμεση απάντηση φίλε Σωτήρη. Το θέμα είναι ότι όσο και αν έψαξα σε άλλα forum στο εξωτερικό για τον εν λόγω μηχανισμό, A8500 SC, πουθενά δεν βρήκα ξεκάθαρη απάντηση.. Σαν να είναι όλοι σε αναμονή. Anyway Ευχαριστώ...

Το ίδιο ισχύει για όλους τους νέους μηχανισμούς, θα πρέπει να κυκλοφορήσουν, να βγάλουν τα πρώτα προβλήματα, να ψαχτούν για επισκευή, ανταλλακτικά κλπ...

Θα πάρει μήνες ακόμη για να έχουμε ξεκάθαρη άποψη, μέχρι τότε πάμε στα σίγουρα!


Sent from my iPhone using Tapatalk


27. Ιούλιος. 2019 - 10:46:10 μμ
  • Omega Planet Ocean - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • Geopapa
  • Αρχάριος
  • Μηνύματα: 2 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 0
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 0
Καλησπέρα σε όλα τα παιδιά του forum και καλώς σας βρήκα!!!
Θα ήθελα την άποψη σας για αυτή τη replica.
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

https://kuvarsit04.com/seamaster-planet-ocean-600m-volvo-ocean-race-pvd-omf-best-edition-on-nylon-strap-a9900/


28. Ιούλιος. 2019 - 10:59:51 πμ
  • Omega Planet Ocean - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • Elias T.
  • Νέο μέλος
  • Μηνύματα: 16 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 7
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 1
Καλημέρα. Η δική μου ένσταση δεν εστιάζεται τόσο στο ίδιο το ρολόι (το OMFactory βγάζει από τα καλύτερα chronograph omega), όσο στο site. Γιατί δεν κοιτάς από την λίστα των Trust Dealers? 


28. Ιούλιος. 2019 - 01:55:42 μμ
  • Omega Planet Ocean - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • GiorgosKr
  • Νέο μέλος
  • Μηνύματα: 16 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 6
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 3
Έχω αγορασει από το συγκεκριμένο site και είναι αξιόπιστο μάλιστα είχα 1-2 θεματακια και το εστειλα πισω 2 φορές για επισκευή και αν και άργησε το έφτιαξαν free και τις 2 φορες ! 


28. Ιούλιος. 2019 - 07:19:43 μμ
  • Omega Planet Ocean - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • Geopapa
  • Αρχάριος
  • Μηνύματα: 2 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 0
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 0
Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας. Θα το ψάξω κ στους dealers που προτείνονται από το forum και θα επανέλθω!!!


20. Φεβρουάριος. 2021 - 06:12:17 μμ
  • Omega Planet Ocean - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • squib
  • Αρχάριος
  • Μηνύματα: 7 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 6
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 2


22. Φεβρουάριος. 2021 - 10:10:37 πμ
  • Omega Planet Ocean - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • Elias T.
  • Νέο μέλος
  • Μηνύματα: 16 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 7
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 1
Καλημέρα,

Για το ορολόι έχω να σου πω, μόνο τα καλύτερα. Φανταστικό ορολόι από κάθε άποψη, ποίοτητα κατασκευής, λεπτομέρεια σε σχέση με το gen, αξιοπιστία μηχανισμού... Απλά τέλειο... Έχω ακριβώς το ίδιο, από τον Μάρτιο 2019, χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα.

Να σημειώσω, ότι το πήρα όταν είχε πρωτοκυκλοφορήσει, με ανοιχτά πολλά θέματα στα forum, κυρίως για την αξιοπιστία του κλώνου μηχανισμού.... Τίποτα, απολύτως κανένα πρόβλημα... Πλέον θεωρώ την VSF, την καλύτερη εταιρεία σε αντίγραφο ορολόι...

Τις προσεχείς ημέρες, προγραμματίζω την αγορά ενός PANERAI PAM 312, VSF V2.

Όσον αφορά την puretime, δεν έχω απόψη, καθώς όλες οι παραγγελίες μου είναι μέσω της INTIME WATCH ( https://www.intime05.co), όπου επίσης είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος.. Ελπίζω να έχω βοηθήσει.

ΜΦΧ

Ηλίας

« Τελευταία τροποποίηση: 22. Φεβρουάριος. 2021 - 10:27:16 πμ από Elias T. »


22. Φεβρουάριος. 2021 - 11:43:25 πμ
  • Omega Planet Ocean - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • Kostas 957
  • Νέο μέλος
  • Μηνύματα: 21 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 0
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 6
Καλημέρα,

Για το ορολόι έχω να σου πω, μόνο τα καλύτερα. Φανταστικό ορολόι από κάθε άποψη, ποίοτητα κατασκευής, λεπτομέρεια σε σχέση με το gen, αξιοπιστία μηχανισμού... Απλά τέλειο... Έχω ακριβώς το ίδιο, από τον Μάρτιο 2019, χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα.

Να σημειώσω, ότι το πήρα όταν είχε πρωτοκυκλοφορήσει, με ανοιχτά πολλά θέματα στα forum, κυρίως για την αξιοπιστία του κλώνου μηχανισμού.... Τίποτα, απολύτως κανένα πρόβλημα... Πλέον θεωρώ την VSF, την καλύτερη εταιρεία σε αντίγραφο ορολόι...

Τις προσεχείς ημέρες, προγραμματίζω την αγορά ενός PANERAI PAM 312, VSF V2.

Όσον αφορά την puretime, δεν έχω απόψη, καθώς όλες οι παραγγελίες μου είναι μέσω της INTIME WATCH ( https://www.intime05.co), όπου επίσης είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος.. Ελπίζω να έχω βοηθήσει.

ΜΦΧ

Ηλίας
Επειδή σκέφτομαι και εγώ να παραγγείλω από το συγκεκριμένο site σε live chat που είχα μαζί τους μου είπαν ότι δεν κάνουν τριγωνική συναλλαγή Απλά δηλώστε χαμηλό ποσό Και επειδή δεν θα ήθελα να μπλέξω με τελωνείο δεν έχω προχωρήσει σε παραγγελία τώρα. Εσύ πώς παραγγέλνεις από αυτούς? 


22. Φεβρουάριος. 2021 - 11:53:11 πμ
  • Omega Planet Ocean - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • Elias T.
  • Νέο μέλος
  • Μηνύματα: 16 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 7
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 1
Κώστα καλημέρα,

Έχω παραγγείλει 5 ορολόγια από την INTIME, τα οποία μάλιστα έρχονται μέσω DHL, που για άλλους αυτό είναι απαγορευτικό. Θυμάμαι, όταν κάποια στιγμή έκανα σχετικό ερώτημα στον RYAN (ΙΝΤΙΜΕ WATCH), μου έγραψε " Εμείς είμαστε επαγγελματίες και ξέρουμε πως να προσπερνούμε τα θέματα τελωνείου". Άπο τότε, ποτέ δεν με αποσχόλησε το πως μου έρχονται, γιατί ξέρω ότι θα έρθουν τα ορολόγια. 


22. Φεβρουάριος. 2021 - 12:01:42 μμ
  • Omega Planet Ocean - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • Kostas 957
  • Νέο μέλος
  • Μηνύματα: 21 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 0
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 6
Κώστα καλημέρα,

Έχω παραγγείλει 5 ορολόγια από την INTIME, τα οποία μάλιστα έρχονται μέσω DHL, που για άλλους αυτό είναι απαγορευτικό. Θυμάμαι, όταν κάποια στιγμή έκανα σχετικό ερώτημα στον RYAN (ΙΝΤΙΜΕ WATCH), μου έγραψε " Εμείς είμαστε επαγγελματίες και ξέρουμε πως να προσπερνούμε τα θέματα τελωνείου". Άπο τότε, ποτέ δεν με αποσχόλησε το πως μου έρχονται, γιατί ξέρω ότι θα έρθουν τα ορολόγια.
Ηλία λόγω του ότι δεν με έπεισαν στο live chat σκέφτομαι να κάνω παραγγελία ένα από τα δύο στο παρακάτω site
το ένα

https://yourwatch.io/watch-brands/62-omega/speedmaster/chronometer/planet-ocean-master-chronometer-omf-ss-black-polished-bezel-black-dial-on-ss-bracelet-a9900-v3?currency=EUR

και το άλλο

https://yourwatch.io/watch-brands/62-omega/seamaster/planet-ocean-600m/planet-ocean-600m-gmt-435mm-vsf-11-best-edition-black-dial-ss-markers-on-ss-bracelet-a8605-super-clone-free-rubber?currency=EUR

Αυτοί μου είπαν ότι χρησιμοποιούν τριγωνική συναλλαγή και όχι μέσω Αγγλίας

Γνωρίζει κανείς το συγκεκριμένο site έχει κάνει αγορές? ?? 



xx
Επισκευή σε Replica Omega Seamaster Planet Ocean

Ξεκίνησε από Homemade στις Ρολόγια Replica

9 Απαντήσεις
11246 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05. Απρίλιος. 2018 - 08:21:25 μμ
από twins1706
xx
Planet Ocean 600M 45.5mm

Ξεκίνησε από george1974 στις Ρολόγια Replica

6 Απαντήσεις
719 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03. Νοέμβριος. 2023 - 08:53:37 πμ
από aoratos12002
xx
Steinhart GMT Ocean one pepsi

Ξεκίνησε από Giannos7 στις Homage ρολόγια

3 Απαντήσεις
2689 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12. Ιούλιος. 2020 - 08:58:23 μμ
από gkardag
xx
Steinhart Ocean Vintage Military MAXI ........Limited Edition

Ξεκίνησε από LemaniaGK στις Homage ρολόγια

7 Απαντήσεις
5374 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16. Δεκέμβριος. 2017 - 12:04:51 μμ
από LemaniaGK