Tudor Heritage Blackbay - Ρολόγια Replica Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από chrvolt

Tudor Heritage Blackbay - Ρολόγια Replica Απ: Ιδιοκατασκευή Radiomir Black Homage

από Dimitris57

Tudor Heritage Blackbay - Ρολόγια Replica Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από microg

Tudor Heritage Blackbay - Ρολόγια Replica Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από chrvolt

Tudor Heritage Blackbay - Ρολόγια Replica Απ: Επισκευή ρολογιού replica

από batigoat

Tudor Heritage Blackbay - Ρολόγια Replica Απ: Ιδιοκατασκευη Panerai Car Watch [emoji28]

από Dimitris57

Tudor Heritage Blackbay - Ρολόγια Replica Απ: Ιδιοκατασκευη Panerai Car Watch [emoji28]

από microg

Tudor Heritage Blackbay - Ρολόγια Replica Ιδιοκατασκευη Panerai Car Watch [emoji28]

από Dimitris57

Tudor Heritage Blackbay - Ρολόγια Replica Απ: Επισκευή ρολογιού replica

από microg

Tudor Heritage Blackbay - Ρολόγια Replica Απ: Ιδιοκατασκευη Panerai Car Watch [emoji28]

από microg

Watch-Time Communit - 28. Μάρτιος. 2024 - 10:33:14 μμ
Γεια χαρά Επισκέπτης
Tudor Heritage Blackbay - Ρολόγια Replica
  • Εγγραφείτε δωρεάν και γίνετε μέλος του Watch-Time


Tudor Heritage Blackbay
9 Απαντήσεις
4657 Εμφανίσεις
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
16. Νοέμβριος. 2018 - 12:14:58 πμ
  • Tudor Heritage Blackbay - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • aoratos12002
  • Τακτικό μέλος
  • Μηνύματα: 145 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 74
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 750
Tudor Heritage Blackbay - Ρολόγια Replica

Καλησπερα στην ομαδα, εσω και καιρο χαλβαδιαζω το συγκεκριμενο ρολοι και σκεφτομαι να τ αγορασω ρεπλικα απο Κινα. Το χω βρει στο Puretime στο supermirror και στο Trusty time. Οι 2 πρωτοι το χουν στα 280$(Α2824-2 25J) και ο τριτος στα 180$ (A2813). Κατ αρχιν ειναι αξιοπιστοι αυτοι οι πωλητες γενικοτερα?
Τι θα πρεπει να κανω πριν στειλω τα λεφτα? Να ζητησω φωτο απο το κομματι που θα μου στειλουν ή οτιδηποτε αλλο?
Ψιλοαγχωθηκα και μ αυτο που διαβασα στο φορουμ οτι την πεσαν σε2 εταιριες που κατασκευαζουν τα ρολογια και δεν ξερω τι να κανω...


16. Νοέμβριος. 2018 - 03:38:32 μμ
  • Tudor Heritage Blackbay - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • aoratos12002
  • Τακτικό μέλος
  • Μηνύματα: 145 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 74
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 750
Καμια βοηθεια ρε παιδια....?

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



16. Νοέμβριος. 2018 - 06:36:32 μμ
  • Tudor Heritage Blackbay - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • Homemade
  • Διαχειριστής
  • Μηνύματα: 1662 Άντρας
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 1107
    Θεσσαλονίκη
  • Liked:
  • Likes Given: 200
Φυσικά και θα βοηθήσουμε, φτάνει να βρούμε τον απαιτούμενο χρόνο!!

Α) εννοείται ότι θα πας σε μηχανή A2824 και όχι στην οικονομική Version με A2813.

Β) αν δεν ήταν αξιόπιστοι, η αν δεν πιστεύαμε ότι είναι, σίγουρα δεν θα τους είχαμε αναρτημένους στη συγκεκριμένη κατηγορία!

Για παραγγελία θα πρέπει να ακολουθήσεις τα παρακάτω:

Διαλέγεις το ρολόι, στέλνεις E-Mail ρωτώντας αν υπάρχει σε απόθεμα και το κόστος για αποστολή με τριγωνική για Ελλάδα.
Στέλνεις τα χρήματα, σου στέλνουν φωτογραφίες από το ρολόι που θα παραλάβεις. Αν συμφωνείς με αυτό που βλέπεις στις φωτογραφίες, δίνεις ΟΚ και σου το στέλνουν!

Και σε τέσσερις περίπου εβδομάδες το φοράς στο χέρι σου!

Ελπίζω να βοήθησα!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk


16. Νοέμβριος. 2018 - 06:56:54 μμ
  • Tudor Heritage Blackbay - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • aoratos12002
  • Τακτικό μέλος
  • Μηνύματα: 145 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 74
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 750
Φυσικά και θα βοηθήσουμε, φτάνει να βρούμε τον απαιτούμενο χρόνο!!

Α) εννοείται ότι θα πας σε μηχανή A2824 και όχι στην οικονομική Version με A2813.

Β) αν δεν ήταν αξιόπιστοι, η αν δεν πιστεύαμε ότι είναι, σίγουρα δεν θα τους είχαμε αναρτημένους στη συγκεκριμένη κατηγορία!

Για παραγγελία θα πρέπει να ακολουθήσεις τα παρακάτω:

Διαλέγεις το ρολόι, στέλνεις E-Mail ρωτώντας αν υπάρχει σε απόθεμα και το κόστος για αποστολή με τριγωνική για Ελλάδα.
Στέλνεις τα χρήματα, σου στέλνουν φωτογραφίες από το ρολόι που θα παραλάβεις. Αν συμφωνείς με αυτό που βλέπεις στις φωτογραφίες, δίνεις ΟΚ και σου το στέλνουν!

Και σε τέσσερις περίπου εβδομάδες το φοράς στο χέρι σου!

Ελπίζω να βοήθησα!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Θα ελεγα πως  βοηθησες και με το παραπανω. Σε ευχαριστω παρα πολυ. Ακολουθω κατα βημα οτι μου ειπες και οταν με τ καλο ερθει στο αριστερο μου χερι, με τη μια θα ανεβει και φωτο...
Και παλι ευχαριστω
Καλο απογευμα!

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



17. Νοέμβριος. 2018 - 09:22:40 πμ
  • Tudor Heritage Blackbay - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • bk81
  • Τακτικό μέλος
  • Μηνύματα: 170 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 33
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 6
Η καλύτερη έκδοση θεωρείται αυτή https://puretime.io/watch-brands/tudor/heritage/heritage-2016-black-bay-shield-zf-1-1-best-edition-on-brown-leather-strap-a2824-red.html, εργοστάσιο zf, έκδοση του 2016 με  ασπίδα στο dial και όχι τριαντάφυλλο

Sent from my A0001 using Watch-Time mobile app



17. Νοέμβριος. 2018 - 11:31:26 πμ
  • Tudor Heritage Blackbay - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • aoratos12002
  • Τακτικό μέλος
  • Μηνύματα: 145 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 74
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 750
Σε ευχαριστω πολυ για την πληροφορια!!!
Καλημερα!


21. Νοέμβριος. 2018 - 04:16:08 μμ
  • Tudor Heritage Blackbay - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • aoratos12002
  • Τακτικό μέλος
  • Μηνύματα: 145 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 74
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 750
Κυριοι καλησπερα, επανερχομαι με τις αποριες μου και με συγχωρειτε που σας ενοχλω. Επιχειρησα να κανω την παραγγελια απο το Pure time τη Δευτερα και με πηραν απο την τραπεζα σημερα να μου πουν οτι ειχαν υπονοια υποκλοπης των στοιχείων της καρτας μου και δεν εκαναν την μεταφορα(καλυτερα κιολας γιατι ενω αρχικα μου ειπαν πως ηταν διαθεσιμο μολις και  σημερα διαπιστωσαν πως δεν υπηρχε αποθεμα). Οποτε σκεφτηκα να το δω μεσω της Chazing time αλλα αυτη δε δεχεται πληρωμη μεσω πιστωτικης, αλλα μεσω Western Union. Γνωριζει κανεις μηπως τι διαδικασια ακολουθειται σε αυτην την περιπτωση?

https://chazingtime04.co/products/heritage-2016-black-bay-shield-zf-11-best-edition-ss-bracelet-a2824-red-free-red-strap


21. Νοέμβριος. 2018 - 07:12:02 μμ
  • Tudor Heritage Blackbay - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • Homemade
  • Διαχειριστής
  • Μηνύματα: 1662 Άντρας
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 1107
    Θεσσαλονίκη
  • Liked:
  • Likes Given: 200
Κυριοι καλησπερα, επανερχομαι με τις αποριες μου και με συγχωρειτε που σας ενοχλω. Επιχειρησα να κανω την παραγγελια απο το Pure time τη Δευτερα και με πηραν απο την τραπεζα σημερα να μου πουν οτι ειχαν υπονοια υποκλοπης των στοιχείων της καρτας μου και δεν εκαναν την μεταφορα(καλυτερα κιολας γιατι ενω αρχικα μου ειπαν πως ηταν διαθεσιμο μολις και  σημερα διαπιστωσαν πως δεν υπηρχε αποθεμα). Οποτε σκεφτηκα να το δω μεσω της Chazing time αλλα αυτη δε δεχεται πληρωμη μεσω πιστωτικης, αλλα μεσω Western Union. Γνωριζει κανεις μηπως τι διαδικασια ακολουθειται σε αυτην την περιπτωση?

https://chazingtime04.co/products/heritage-2016-black-bay-shield-zf-11-best-edition-ss-bracelet-a2824-red-free-red-strap

Καλησπέρα, πιστεύω ότι αν δεν υπήρχε στο PureTime άμεσα διαθέσιμο, δεν θα το έχει ούτε το Chazing Time.

Συνήθως οι TDs δεν έχουν Ρολογια σε αποθεματικό (αποθήκη) και αν έχουν κάποια κομμάτια, έχουν αυτά που φεύγουν περισσότερο (βλέπε Submariner). Οι TDs με το που λαμβάνουν παραγγελία, τα παραγγέλνουν με την σειρά τους στους κατασκευαστές και εκεί υπάρχει το ενδεχόμενο, ενώ το δίνουν σε απόθεμα να το γυρίσουν στο ότι και καλά έγινε κάποιο λάθος!
Anyway, ακόμη και έτσι, σε 15-20-30 μέρες τα μοντέλα που είναι σε έλλειψη, ξαναμπαίνουν σε παραγωγή!

Τώρα όσον αφορά την πληρωμή με τραπεζική μεταφορά η κάρτα, οι ελληνικές τράπεζες έχουν γενικά ένα κόλλημα με τα εμβάσματα (πληρωμές) εξωτερικού και ιδίως όταν πρόκειται για Χώρες όπως η Κίνα . Θα σε συμβούλευα να δοκιμάσεις το TransferWise η την πληρωμή μέσω Western Union.

Αν διαλέξεις Western Union, θα σου στείλει ο TD, όνομα και διεύθυνση από ένα ενδιάμεσο πρόσωπο που θα στείλεις τα χρήματα. Πας σε ένα υποκατάστημα πληρώνεις και σου δίνουν έναν κωδικό, τον κωδικό αυτό τον στέλνεις στον TD. Τέλος!


Sent from my iPhone using Tapatalk


21. Νοέμβριος. 2018 - 09:08:30 μμ
  • Tudor Heritage Blackbay - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • aoratos12002
  • Τακτικό μέλος
  • Μηνύματα: 145 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 74
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 750
Κυριοι καλησπερα, επανερχομαι με τις αποριες μου και με συγχωρειτε που σας ενοχλω. Επιχειρησα να κανω την παραγγελια απο το Pure time τη Δευτερα και με πηραν απο την τραπεζα σημερα να μου πουν οτι ειχαν υπονοια υποκλοπης των στοιχείων της καρτας μου και δεν εκαναν την μεταφορα(καλυτερα κιολας γιατι ενω αρχικα μου ειπαν πως ηταν διαθεσιμο μολις και  σημερα διαπιστωσαν πως δεν υπηρχε αποθεμα). Οποτε σκεφτηκα να το δω μεσω της Chazing time αλλα αυτη δε δεχεται πληρωμη μεσω πιστωτικης, αλλα μεσω Western Union. Γνωριζει κανεις μηπως τι διαδικασια ακολουθειται σε αυτην την περιπτωση?

https://chazingtime04.co/products/heritage-2016-black-bay-shield-zf-11-best-edition-ss-bracelet-a2824-red-free-red-strap

Καλησπέρα, πιστεύω ότι αν δεν υπήρχε στο PureTime άμεσα διαθέσιμο, δεν θα το έχει ούτε το Chazing Time.

Συνήθως οι TDs δεν έχουν Ρολογια σε αποθεματικό (αποθήκη) και αν έχουν κάποια κομμάτια, έχουν αυτά που φεύγουν περισσότερο (βλέπε Submariner). Οι TDs με το που λαμβάνουν παραγγελία, τα παραγγέλνουν με την σειρά τους στους κατασκευαστές και εκεί υπάρχει το ενδεχόμενο, ενώ το δίνουν σε απόθεμα να το γυρίσουν στο ότι και καλά έγινε κάποιο λάθος!
Anyway, ακόμη και έτσι, σε 15-20-30 μέρες τα μοντέλα που είναι σε έλλειψη, ξαναμπαίνουν σε παραγωγή!

Τώρα όσον αφορά την πληρωμή με τραπεζική μεταφορά η κάρτα, οι ελληνικές τράπεζες έχουν γενικά ένα κόλλημα με τα εμβάσματα (πληρωμές) εξωτερικού και ιδίως όταν πρόκειται για Χώρες όπως η Κίνα . Θα σε συμβούλευα να δοκιμάσεις το TransferWise η την πληρωμή μέσω Western Union.

Αν διαλέξεις Western Union, θα σου στείλει ο TD, όνομα και διεύθυνση από ένα ενδιάμεσο πρόσωπο που θα στείλεις τα χρήματα. Πας σε ένα υποκατάστημα πληρώνεις και σου δίνουν έναν κωδικό, τον κωδικό αυτό τον στέλνεις στον TD. Τέλος!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Και παλι σε υπερευχαριστω. Ησουν κατατοπιστικοτατος... θα τ προσπαθησω και ετσι και ας ελπισουμε ν τ καταφερω αυτη τη φορα...

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



22. Νοέμβριος. 2018 - 07:04:05 μμ
  • Tudor Heritage Blackbay - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • aoratos12002
  • Τακτικό μέλος
  • Μηνύματα: 145 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 74
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 750
Κυριοι καλησπερα. Τελικα το μονο που αποκομισα απο την πρωτη εμπειρια μου με τις αγορες αυτες ειναι ταλαιπωρια και απογοητευση. Σχετικα με την πρωτη αποπειρα τα ανεφερα πιο πανω και σημερα επιχειρησα να κανω τη δευτερη σε αλλο καταστημα. Πραγματοποιω την παραγγελια μου κανονικα και ζητω στοιχεια για τη μεταφορα χρηματων μεσω W/U. Κανω τη μεταφορα οπως πολυ σωστα ανεφερε πιο πανω ο Homemade αλλα όπως μου ειπαν και 3 agents της Western Union εδω στην περιοχη και τους στελνω την αποδειξη. Και μου απανταν μετα πως επρεπε μεσω Western Union να μη κανω μεταφορα σε Ονομα-Επιθετο αλλα σε τραπεζικο λογαριασμο. Παω παλι να αλλαξω την αποστολη και οπως ηταν φυσικο μου ειπαν πως αυτο δε γινεται και θα επρεπε να κανω τη διαδικασια απο την αρχη πληρωνοντας παλι τα εξοδα της Western Union. Ως αποτελεσμα προανεφερα απογοητευση, και -23Euro... και το κερασακι στην τουρτα... οταν τους ειπα να ακυρωσουν την παραγγελια μου, μου εδωσαν αλλο Ονομα-Επιθετο για να κανω τη μεταφορα χρηματων. (Προς Θεου για να μη παρεξηγηθω δεν επιρριπτω ευθυνη σε κανεναν, απλως ηθελα να το μοιραστω μαζι σας.)



lamp
Tudor Heritage Black Bay One

Ξεκίνησε από Watch-Time στις Tudor

0 Απαντήσεις
9995 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08. Οκτώβριος. 2017 - 02:33:33 πμ
από Watch-Time
xx
Breitling SuperOcean Heritage 42mm

Ξεκίνησε από gtse στις Ρολόγια Replica

11 Απαντήσεις
5078 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11. Ιούνιος. 2018 - 04:03:09 μμ
από JOP
xx
Το Rolex-Tudor του παππου μου (Rolex/Tudor OYSTER PRINCE DATE DAY)

Ξεκίνησε από Georgakias στις Tudor

3 Απαντήσεις
4774 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01. Αύγουστος. 2019 - 12:38:27 πμ
από Homemade
xx
Tudor Black Bay 58

Ξεκίνησε από foxoulhs στις Ρολόγια Replica

30 Απαντήσεις
2116 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18. Ιούνιος. 2022 - 03:29:25 μμ
από foxoulhs