Πρώτη Αγορα ρεπλικα από Sead θα ήθελα τις συμβουλές σας  - Ρολόγια Replica Απ: Βοήθεια για αγορά Rolex

από djmarios

Πρώτη Αγορα ρεπλικα από Sead θα ήθελα τις συμβουλές σας  - Ρολόγια Replica Απ: Βοήθεια για αγορά Rolex

από djmarios

Πρώτη Αγορα ρεπλικα από Sead θα ήθελα τις συμβουλές σας  - Ρολόγια Replica Απ: Βοήθεια για αγορά Rolex

από bagit

Πρώτη Αγορα ρεπλικα από Sead θα ήθελα τις συμβουλές σας  - Ρολόγια Replica Απ: Βοήθεια για αγορά Rolex

από djmarios

Πρώτη Αγορα ρεπλικα από Sead θα ήθελα τις συμβουλές σας  - Ρολόγια Replica Απ: Βοήθεια για αγορά Rolex

από bagit

Πρώτη Αγορα ρεπλικα από Sead θα ήθελα τις συμβουλές σας  - Ρολόγια Replica Απ: Βοήθεια για αγορά Rolex

από Dr.K

Πρώτη Αγορα ρεπλικα από Sead θα ήθελα τις συμβουλές σας  - Ρολόγια Replica Απ: 20 χρόνων βελτίωση μηχανισμού των Rolex Submariner ρεπ

από Dimitris57

Πρώτη Αγορα ρεπλικα από Sead θα ήθελα τις συμβουλές σας  - Ρολόγια Replica Απ: 20 χρόνων βελτίωση μηχανισμού των Rolex Submariner ρεπ

από bagit

Πρώτη Αγορα ρεπλικα από Sead θα ήθελα τις συμβουλές σας  - Ρολόγια Replica Απ: 20 χρόνων βελτίωση μηχανισμού των Rolex Submariner ρεπ

από Dimitris57

Πρώτη Αγορα ρεπλικα από Sead θα ήθελα τις συμβουλές σας  - Ρολόγια Replica Απ: 20 χρόνων βελτίωση μηχανισμού των Rolex Submariner ρεπ

από Dimitris57

Watch-Time Communit - 18. Απρίλιος. 2024 - 09:41:53 μμ
Γεια χαρά Επισκέπτης
Πρώτη Αγορα ρεπλικα από Sead θα ήθελα τις συμβουλές σας  - Ρολόγια Replica
  • Εγγραφείτε δωρεάν και γίνετε μέλος του Watch-Time


Πρώτη Αγορα ρεπλικα από Sead θα ήθελα τις συμβουλές σας
132 Απαντήσεις
26451 Εμφανίσεις
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
03. Ιανουάριος. 2021 - 11:37:37 μμ
  • Πρώτη Αγορα ρεπλικα από Sead θα ήθελα τις συμβουλές σας  - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • AGGELOS
  • Τακτικό μέλος
  • Μηνύματα: 572 Άντρας
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 315
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 964


04. Ιανουάριος. 2021 - 01:59:33 πμ
  • Πρώτη Αγορα ρεπλικα από Sead θα ήθελα τις συμβουλές σας  - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • djmarios
  • Τακτικό μέλος
  • Μηνύματα: 740 Άντρας
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 717
    Αθήνα
  • Liked:
  • Likes Given: 657
το ρολόι που ψάχνει ο αναιδής φίλος μπορεί να το βρει στο R factory. είναι λίγο πιο ακριβό αλλά είναι και το καλύτερο daytona που κυκλοφορεί και στο μπρασελέ του έχει χρυσό στο πλαι, καλύτερο και από το noob v4.

το daytona λοιπόν μπορεί να το βρει εκεί αλλά φίλους για να κάνει μια πολιτισμένη συζήτηση δεν νομίζω ότι μπορεί να βρει εύκολα
Καλησπέρα αγαπητέ djmarios ,
Μήπως μπορείς να μου πεις τον ιστότοπο του R factory  φαντάζομαι για το αναφέρεις θα είναι αξιόπιστοι.
Σε ευχαριστώ
https://www.rolex.com/  
πιο αξιόπιστοι δεν γίνεται 😜 
αλλά ακόμα και αυτο το εργοστάσιο κάνει λάθη! σήμερα είδα από κοντά ένα gmt batman με θεόστραβο rehaut. η κορώνα ήταν στο 11.59, 11.58
reps:
GMT Master II Noob 116710LN
Submariner JF 11610LV & LN franken 
Submariner VRF 116610LN franken
Submariner ZZF 114060, 116610LV
Submariner ARF 114060, 16610LV, 116610LN
Submariner VSF 114060, 126610LV, 116610 franken 
Submariner Clean 114060 SuperFranken 
GMT Master II Clean Pepsi & Batman franken 
Daytona Clean 116500, 116520 SuperFranken


07. Ιανουάριος. 2021 - 12:58:49 μμ
  • Πρώτη Αγορα ρεπλικα από Sead θα ήθελα τις συμβουλές σας  - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • twins1706
  • Τακτικό μέλος
  • Μηνύματα: 146 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 59
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 0
Καλησπέρα και Καλή Χρονιά σε όλους σας, με υγεία κ ευτυχία!!!!

Λοιπόν το πρωί της παραμονής των Χριστουγέννων (μπουναμάς), παρέλαβα ΑΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΑ από φόρους, το Daytona 116500 Noob 1:1 Best Edition 904L V4 που είχα παραγγείλει περίπου 1 μήνα πριν από το "puretimewatch.io".
Οι άνθρωποι ήταν πολύ τυπικοί και ευγενικοί σε όλα τους. Το πακέτο είχε μόνο το ρολόι προστατευμένο πολύ καλά με φυσαλιδωτό πλαστικό και την κάρτα "γνησιότητας". Το ρολόι από μόνο του ήταν τυλιγμένο πολύ προσεχτικά με πλαστικά αυτοκόλλητα. Δεν είμαι ειδικός αλλά μου φαίνεται ΠΑΡΑ πολύ καλή replica.
Παρακάτω σας έχω φωτό μόλις το παρέλαβα για να κρίνεται από μόνοι σας το περιεχόμενο......

Ενημερωτικά, κάθε πότε θέλει σέρβις ο μηχανισμό του?

Να είστε όλοι καλά, και Καλή Χρονιά πάλι!!!

Πρώτη Αγορα ρεπλικα από Sead θα ήθελα τις συμβουλές σας  - Ρολόγια Replica
Πρώτη Αγορα ρεπλικα από Sead θα ήθελα τις συμβουλές σας  - Ρολόγια Replica
Πρώτη Αγορα ρεπλικα από Sead θα ήθελα τις συμβουλές σας  - Ρολόγια Replica
Πρώτη Αγορα ρεπλικα από Sead θα ήθελα τις συμβουλές σας  - Ρολόγια Replica
Πρώτη Αγορα ρεπλικα από Sead θα ήθελα τις συμβουλές σας  - Ρολόγια Replica
Πολύ ωραίο, να το χαρείς αφού πρώτα του κάνεις service.

Sent from my FIG-LX1 using Watch-Time mobile app



09. Φεβρουάριος. 2021 - 02:07:42 μμ
  • Πρώτη Αγορα ρεπλικα από Sead θα ήθελα τις συμβουλές σας  - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • pantfilip
  • Νέο μέλος
  • Μηνύματα: 27 Άντρας
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 6
    ΛΑΚΩΝΙΑ
    ΜΑΝΗ
  • Liked:
  • Likes Given: 4
καλησπερα. επειδη ειμαι καινουργιος σε ολο αυτο. και εχω στειλει στον sead. μηπως καποιος ξερει να μου πει πως παιρνει ο τυπος τα λεφτα? με μεταφορα. η με καρτα? 


09. Φεβρουάριος. 2021 - 08:08:49 μμ
  • Πρώτη Αγορα ρεπλικα από Sead θα ήθελα τις συμβουλές σας  - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • Dimitris57
  • Διαχειριστής
  • Μηνύματα: 1648 Άντρας
    Συνδεδεμένος Karma: 611
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 0
καλησπερα. επειδη ειμαι καινουργιος σε ολο αυτο. και εχω στειλει στον sead. μηπως καποιος ξερει να μου πει πως παιρνει ο τυπος τα λεφτα? με μεταφορα. η με καρτα?
Πριν ένα χρόνο (Ιαν 2020) αγόρασα ένα Datejust και οι επιλογές ήταν:

western union, bitcoin, transferwise


02. Απρίλιος. 2021 - 09:18:22 μμ
  • Πρώτη Αγορα ρεπλικα από Sead θα ήθελα τις συμβουλές σας  - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • pantfilip
  • Νέο μέλος
  • Μηνύματα: 27 Άντρας
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 6
    ΛΑΚΩΝΙΑ
    ΜΑΝΗ
  • Liked:
  • Likes Given: 4
Καλησπερα μιας και παραγγειλα απο sead. <uk stock> ηταν μαγκας το παλικαρι και το περασε ως used watch parts αξιας 14λιρων. περασε χωρις θεματα. και να σας πω την αληθεια πιστευω πως δεν το ανοιξαν καν το δεμα. συγκεκριμενα το tracking ειναι αυτο 

https://www.elta.gr/%CE%95%CE%BD%CF%84%CE%BF%CF%80%CE%B9%CF%83%CE%BC%CF%8C%CF%82%CE%91%CE%BD%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%B5%CE%B9%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CE%BF%CF%85/tabid/93/qc/RN765557273GB/language/el-GR/Default.aspx

λογο covid περιμενα κιολας να καθυστερησει περισσοτερο. αλλα σε 23 μερες ειχε ερθει. 

το ποσταρω απλα για οποιον εχει αποριες για αυτο το θεμα. επλιζω να εχετε ενα καλο ΣΚ..!!


02. Απρίλιος. 2021 - 10:02:42 μμ
  • Πρώτη Αγορα ρεπλικα από Sead θα ήθελα τις συμβουλές σας  - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • Dimitris57
  • Διαχειριστής
  • Μηνύματα: 1648 Άντρας
    Συνδεδεμένος Karma: 611
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 0
Καλησπερα μιας και παραγγειλα απο sead. <uk stock> ηταν μαγκας το παλικαρι και το περασε ως used watch parts αξιας 14λιρων. περασε χωρις θεματα. και να σας πω την αληθεια πιστευω πως δεν το ανοιξαν καν το δεμα. συγκεκριμενα το tracking ειναι αυτο

https://www.elta.gr/%CE%95%CE%BD%CF%84%CE%BF%CF%80%CE%B9%CF%83%CE%BC%CF%8C%CF%82%CE%91%CE%BD%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%B5%CE%B9%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CE%BF%CF%85/tabid/93/qc/RN765557273GB/language/el-GR/Default.aspx

λογο covid περιμενα κιολας να καθυστερησει περισσοτερο. αλλα σε 23 μερες ειχε ερθει.

το ποσταρω απλα για οποιον εχει αποριες για αυτο το θεμα. επλιζω να εχετε ενα καλο ΣΚ..!!
Για ανέβασε καμία φωτό Πρώτη Αγορα ρεπλικα από Sead θα ήθελα τις συμβουλές σας  - Ρολόγια ReplicaΠρώτη Αγορα ρεπλικα από Sead θα ήθελα τις συμβουλές σας  - Ρολόγια ReplicaΠρώτη Αγορα ρεπλικα από Sead θα ήθελα τις συμβουλές σας  - Ρολόγια Replica


02. Απρίλιος. 2021 - 10:47:02 μμ
  • Πρώτη Αγορα ρεπλικα από Sead θα ήθελα τις συμβουλές σας  - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • pantfilip
  • Νέο μέλος
  • Μηνύματα: 27 Άντρας
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 6
    ΛΑΚΩΝΙΑ
    ΜΑΝΗ
  • Liked:
  • Likes Given: 4


02. Απρίλιος. 2021 - 10:48:10 μμ
  • Πρώτη Αγορα ρεπλικα από Sead θα ήθελα τις συμβουλές σας  - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • pantfilip
  • Νέο μέλος
  • Μηνύματα: 27 Άντρας
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 6
    ΛΑΚΩΝΙΑ
    ΜΑΝΗ
  • Liked:
  • Likes Given: 4
Ειμαι απο υπολογιστη. γιαυτο φαινεται ετσι το ποστ το πανω. ειναι clean factory v4 ;D


02. Απρίλιος. 2021 - 10:57:17 μμ
  • Πρώτη Αγορα ρεπλικα από Sead θα ήθελα τις συμβουλές σας  - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • Dimitris57
  • Διαχειριστής
  • Μηνύματα: 1648 Άντρας
    Συνδεδεμένος Karma: 611
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 0
Καλησπερα μιας και παραγγειλα απο sead. <uk stock> ηταν μαγκας το παλικαρι και το περασε ως used watch parts αξιας 14λιρων. περασε χωρις θεματα. και να σας πω την αληθεια πιστευω πως δεν το ανοιξαν καν το δεμα. συγκεκριμενα το tracking ειναι αυτο

https://www.elta.gr/%CE%95%CE%BD%CF%84%CE%BF%CF%80%CE%B9%CF%83%CE%BC%CF%8C%CF%82%CE%91%CE%BD%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%B5%CE%B9%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CE%BF%CF%85/tabid/93/qc/RN765557273GB/language/el-GR/Default.aspx

λογο covid περιμενα κιολας να καθυστερησει περισσοτερο. αλλα σε 23 μερες ειχε ερθει.

το ποσταρω απλα για οποιον εχει αποριες για αυτο το θεμα. επλιζω να εχετε ενα καλο ΣΚ..!!
Πρώτη Αγορα ρεπλικα από Sead θα ήθελα τις συμβουλές σας  - Ρολόγια Replica
Αυτά τα delay με τα ρολόγια μας Πρώτη Αγορα ρεπλικα από Sead θα ήθελα τις συμβουλές σας  - Ρολόγια ReplicaΠρώτη Αγορα ρεπλικα από Sead θα ήθελα τις συμβουλές σας  - Ρολόγια Replica


03. Απρίλιος. 2021 - 06:48:40 μμ
  • Πρώτη Αγορα ρεπλικα από Sead θα ήθελα τις συμβουλές σας  - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • gkardag
  • Τακτικό μέλος
  • Μηνύματα: 187 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 50
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 313
Καλησπερα μιας και παραγγειλα απο sead. <uk stock> ηταν μαγκας το παλικαρι και το περασε ως used watch parts αξιας 14λιρων. περασε χωρις θεματα. και να σας πω την αληθεια πιστευω πως δεν το ανοιξαν καν το δεμα. συγκεκριμενα το tracking ειναι αυτο

https://www.elta.gr/%CE%95%CE%BD%CF%84%CE%BF%CF%80%CE%B9%CF%83%CE%BC%CF%8C%CF%82%CE%91%CE%BD%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%B5%CE%B9%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CE%BF%CF%85/tabid/93/qc/RN765557273GB/language/el-GR/Default.aspx

λογο covid περιμενα κιολας να καθυστερησει περισσοτερο. αλλα σε 23 μερες ειχε ερθει.

το ποσταρω απλα για οποιον εχει αποριες για αυτο το θεμα. επλιζω να εχετε ενα καλο ΣΚ..!!
Ειναι πολυ καλος στο σερβις με γεια!


17. Φεβρουάριος. 2023 - 12:19:24 πμ
  • Πρώτη Αγορα ρεπλικα από Sead θα ήθελα τις συμβουλές σας  - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • kahraman
  • Αρχάριος
  • Μηνύματα: 2 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 0
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 0
Καλημερα παιδια. Πρωτο μου μηνυμα εδω στο φορουμ. Διαβασ και εμαθα για τον sead και εγω ;πο εδω και ηρθα σε επικοινωνια μαζι του. Με ενδιαφερει ενα submariner με ημερομηνια. Οι επιλογες που μου εδωσε ο sead ειναι η ακριβης εκδοση κοντα στα 600 με μηχανισμο κλωνο της ρολεξ και μετα κοντα στα 300 μια φθηνη εκδοση με μηχανισμο 2836 ή 2824.

Η ερωτηση μου ειναι επειδη προκειται για ρεπλικα δε θα ηθελα να ανεβω σε κόστος. Οποτε κοιταζω το φθηνο. Εξωτερικα τουλαχιστον ειναι ιδιο με το αυθεντικο; Επισης η συντηρηση του ειναι οικονομικη και ευκολη ή εχει ιστοριες;
Επισης οι ορολογιες noob,vsf clear κλπ τι ειναι γιατι δε βγαζω ακρη. 
Ευχαριστώ και συγνωμη αν σας κουρασα ως καινουργιος εδω


17. Φεβρουάριος. 2023 - 03:53:50 πμ
  • Πρώτη Αγορα ρεπλικα από Sead θα ήθελα τις συμβουλές σας  - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • djmarios
  • Τακτικό μέλος
  • Μηνύματα: 740 Άντρας
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 717
    Αθήνα
  • Liked:
  • Likes Given: 657
Καλημερα παιδια. Πρωτο μου μηνυμα εδω στο φορουμ. Διαβασ και εμαθα για τον sead και εγω ;πο εδω και ηρθα σε επικοινωνια μαζι του. Με ενδιαφερει ενα submariner με ημερομηνια. Οι επιλογες που μου εδωσε ο sead ειναι η ακριβης εκδοση κοντα στα 600 με μηχανισμο κλωνο της ρολεξ και μετα κοντα στα 300 μια φθηνη εκδοση με μηχανισμο 2836 ή 2824.

Η ερωτηση μου ειναι επειδη προκειται για ρεπλικα δε θα ηθελα να ανεβω σε κόστος. Οποτε κοιταζω το φθηνο. Εξωτερικα τουλαχιστον ειναι ιδιο με το αυθεντικο; Επισης η συντηρηση του ειναι οικονομικη και ευκολη ή εχει ιστοριες;
Επισης οι ορολογιες noob,vsf clear κλπ τι ειναι γιατι δε βγαζω ακρη.
Ευχαριστώ και συγνωμη αν σας κουρασα ως καινουργιος εδω
Αν έχει κλώνο ρόλεξ 3135 είναι πιο σωστό το ρολόι από μηχανισμό ΕΤΑ 2836, 2824. Ότι πληρώνεις παίρνεις εγώ θα σου έλεγα να πας στο ακριβό. Όχι noob, πάρε ένα clean ή vsf. Για σέρβις θα σου κοστίσει 150 με 200 και πρέπει να γίνει άμεσα 



xx
Βοήθεια στην πρώτη μου ρέπλικα

Ξεκίνησε από numanuma_ στις Ρολόγια Replica

5 Απαντήσεις
3341 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12. Οκτώβριος. 2018 - 02:23:00 μμ
από freediver
xx
Συμβουλές για αγορά κ επισκευή

Ξεκίνησε από Mary στις Ρολόγια Replica

10 Απαντήσεις
3442 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02. Νοέμβριος. 2020 - 02:40:48 μμ
από Mary
clip
Συμβουλές για αγορά replica

Ξεκίνησε από donnie στις Ρολόγια Replica

18 Απαντήσεις
4580 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28. Νοέμβριος. 2020 - 05:24:31 μμ
από djmarios
xx
Πρώτη αγορά replica

Ξεκίνησε από Sakisbarb στις Ρολόγια Replica

3 Απαντήσεις
2086 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02. Σεπτέμβριος. 2019 - 11:32:46 πμ
από chrvolt