Συμβουλές για αγορά replica - Ρολόγια Replica Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από chrvolt

Συμβουλές για αγορά replica - Ρολόγια Replica Απ: Ιδιοκατασκευή Radiomir Black Homage

από Dimitris57

Συμβουλές για αγορά replica - Ρολόγια Replica Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από microg

Συμβουλές για αγορά replica - Ρολόγια Replica Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από chrvolt

Συμβουλές για αγορά replica - Ρολόγια Replica Απ: Επισκευή ρολογιού replica

από batigoat

Συμβουλές για αγορά replica - Ρολόγια Replica Απ: Ιδιοκατασκευη Panerai Car Watch [emoji28]

από Dimitris57

Συμβουλές για αγορά replica - Ρολόγια Replica Απ: Ιδιοκατασκευη Panerai Car Watch [emoji28]

από microg

Συμβουλές για αγορά replica - Ρολόγια Replica Ιδιοκατασκευη Panerai Car Watch [emoji28]

από Dimitris57

Συμβουλές για αγορά replica - Ρολόγια Replica Απ: Επισκευή ρολογιού replica

από microg

Συμβουλές για αγορά replica - Ρολόγια Replica Απ: Ιδιοκατασκευη Panerai Car Watch [emoji28]

από microg

Watch-Time Communit - 28. Μάρτιος. 2024 - 12:17:39 μμ
Γεια χαρά Επισκέπτης
Συμβουλές για αγορά replica - Ρολόγια Replica
  • Εγγραφείτε δωρεάν και γίνετε μέλος του Watch-Time


Συμβουλές για αγορά replica
18 Απαντήσεις
4505 Εμφανίσεις
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
28. Νοέμβριος. 2020 - 04:08:39 μμ
  • Συμβουλές για αγορά replica - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • donnie
  • Νέο μέλος
  • Μηνύματα: 11 Άντρας
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 4
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 1
Συμβουλές για αγορά replica - Ρολόγια Replica


Τα είχα διαβάσει αυτά, για αυτό και δεν σας ζάλισα και με αυτές τις ερωτήσεις. Παρεμπιπτόντως μιας και το ανέφερες η τριγωνική αποστολή είναι 100% εγγύηση ή μπορεί και 1 στις 1000 να την πατήσω; Ευχαριστώ και για τις υπόλοιπες πληροφορίες!

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
100% ασφαλής δεν είναι καμία αποστολή για κανένα πακέτο όχι για ρολόι αλλά γενικά.
και χωρίς τριγωνική είναι μάλλον απίθανο να περάσει από το τελώνιο. την έχω πατήσει και τελικά γύρισε πίσω στην κίνα το πακέτο μου αφού ακολούθησα τις σωστές οδηγίες που μου έδωσε το σαιτ όταν με κάλεσαν στο τελώνιο για να τους δώσω τα παραστατικά από την αγορά για να βάλουν τους ανάλογους δασμούς. μην δοκιμάσεις χωρίς τριγωνική
Την πάτησες ενώ είχες επιλέξει τριγωνική; Καλά δεν υπάρχει περίπτωση να μην επιλέξω τριγωνική, εννοείται αυτό. Το μόνο που δεν θέλω είναι να ελεγχθεί στο τελωνείο και να καταστραφεί και να χάσω τα χρήματα μου. Το να πληρώσω 20-30€ παραπάνω για την τριγωνική δεν με πειράζει σε αυτή την περίπτωση.

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



28. Νοέμβριος. 2020 - 04:56:46 μμ
  • Συμβουλές για αγορά replica - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • djmarios
  • Τακτικό μέλος
  • Μηνύματα: 730 Άντρας
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 703
    Αθήνα
  • Liked:
  • Likes Given: 646

Τα είχα διαβάσει αυτά, για αυτό και δεν σας ζάλισα και με αυτές τις ερωτήσεις. Παρεμπιπτόντως μιας και το ανέφερες η τριγωνική αποστολή είναι 100% εγγύηση ή μπορεί και 1 στις 1000 να την πατήσω; Ευχαριστώ και για τις υπόλοιπες πληροφορίες!

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
100% ασφαλής δεν είναι καμία αποστολή για κανένα πακέτο όχι για ρολόι αλλά γενικά.
και χωρίς τριγωνική είναι μάλλον απίθανο να περάσει από το τελώνιο. την έχω πατήσει και τελικά γύρισε πίσω στην κίνα το πακέτο μου αφού ακολούθησα τις σωστές οδηγίες που μου έδωσε το σαιτ όταν με κάλεσαν στο τελώνιο για να τους δώσω τα παραστατικά από την αγορά για να βάλουν τους ανάλογους δασμούς. μην δοκιμάσεις χωρίς τριγωνική
Την πάτησες ενώ είχες επιλέξει τριγωνική; Καλά δεν υπάρχει περίπτωση να μην επιλέξω τριγωνική, εννοείται αυτό. Το μόνο που δεν θέλω είναι να ελεγχθεί στο τελωνείο και να καταστραφεί και να χάσω τα χρήματα μου. Το να πληρώσω 20-30€ παραπάνω για την τριγωνική δεν με πειράζει σε αυτή την περίπτωση.

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
την πάτησα την πρώτη φορά γιατί δεν είχα επιλέξει τριγωνική. πήγε πίσω το πακέτο και πλήρωσα αλλά 20 και ξανά ήρθε χωρίς πρόβλημα. 3 μήνες έκανε να φτάσει στα χέρια μου 
reps:
GMT Master II Noob 116710LN
Submariner JF 11610LV & LN franken 
Submariner VRF 116610LN franken
Submariner ZZF 114060, 116610LV
Submariner ARF 114060, 16610LV, 116610LN
Submariner VSF 114060, 126610LV, 116610 franken 
Submariner Clean 114060 SuperFranken 
GMT Master II Clean Pepsi & Batman franken 
Daytona Clean 116500, 116520 SuperFranken


28. Νοέμβριος. 2020 - 05:01:11 μμ
  • Συμβουλές για αγορά replica - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • donnie
  • Νέο μέλος
  • Μηνύματα: 11 Άντρας
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 4
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 1

Τα είχα διαβάσει αυτά, για αυτό και δεν σας ζάλισα και με αυτές τις ερωτήσεις. Παρεμπιπτόντως μιας και το ανέφερες η τριγωνική αποστολή είναι 100% εγγύηση ή μπορεί και 1 στις 1000 να την πατήσω; Ευχαριστώ και για τις υπόλοιπες πληροφορίες!

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
100% ασφαλής δεν είναι καμία αποστολή για κανένα πακέτο όχι για ρολόι αλλά γενικά.
και χωρίς τριγωνική είναι μάλλον απίθανο να περάσει από το τελώνιο. την έχω πατήσει και τελικά γύρισε πίσω στην κίνα το πακέτο μου αφού ακολούθησα τις σωστές οδηγίες που μου έδωσε το σαιτ όταν με κάλεσαν στο τελώνιο για να τους δώσω τα παραστατικά από την αγορά για να βάλουν τους ανάλογους δασμούς. μην δοκιμάσεις χωρίς τριγωνική
Την πάτησες ενώ είχες επιλέξει τριγωνική; Καλά δεν υπάρχει περίπτωση να μην επιλέξω τριγωνική, εννοείται αυτό. Το μόνο που δεν θέλω είναι να ελεγχθεί στο τελωνείο και να καταστραφεί και να χάσω τα χρήματα μου. Το να πληρώσω 20-30€ παραπάνω για την τριγωνική δεν με πειράζει σε αυτή την περίπτωση.

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
την πάτησα την πρώτη φορά γιατί δεν είχα επιλέξει τριγωνική. πήγε πίσω το πακέτο και πλήρωσα αλλά 20 και ξανά ήρθε χωρίς πρόβλημα. 3 μήνες έκανε να φτάσει στα χέρια μου
Εγώ θα επιλέξω τριγωνική και δεν με πειράζει ακόμα και με τριγωνική να πάει πίσω. Το θέμα μου είναι μήπως με τριγωνική το κρατήσουν παρόλα αυτα στο τελωνείο και το καταστρέψουν. Αλλά από ότι καταλαβαίνω αυτό είναι σχεδόν απίθανο με τριγωνική.

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



28. Νοέμβριος. 2020 - 05:24:31 μμ
  • Συμβουλές για αγορά replica - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • djmarios
  • Τακτικό μέλος
  • Μηνύματα: 730 Άντρας
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 703
    Αθήνα
  • Liked:
  • Likes Given: 646

Εγώ θα επιλέξω τριγωνική και δεν με πειράζει ακόμα και με τριγωνική να πάει πίσω. Το θέμα μου είναι μήπως με τριγωνική το κρατήσουν παρόλα αυτα στο τελωνείο και το καταστρέψουν. Αλλά από ότι καταλαβαίνω αυτό είναι σχεδόν απίθανο με τριγωνική.

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
πίσω μπορεί να πάει αν έρθει από κίνα κατευθείαν ελλάδα με απλή αποστολή. με τριγωνική το πακέτο σου θα μπει πιθανότατα από αγγλία. πάει από την κίνα σε αγγλία και μετά έρχεται ελλάδα, όποτε δεν περνάει ουσιαστικά από τελώνιο εδώ στην ελλάδα ή περνάει με διαφορετικές διαδικασίες. σε αγγλία ή ολλανδία που θα φτάσει από κίνα μάλλον έχουν πιο χαλαρούς ελέγχους υπόθετο στα τελώνια τους ή διαφορετικές συμφωνίες και περνάνε πιο εύκολα τα πακέτα. η ελλάδα είναι χώρα με αυστηρό τελωνειακό έλεγχο σε σχέση με αλλά κράτη της ευρωπαϊκής ένωσης



xx
Συμβουλές για αγορά κ επισκευή

Ξεκίνησε από Mary στις Ρολόγια Replica

10 Απαντήσεις
3376 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02. Νοέμβριος. 2020 - 02:40:48 μμ
από Mary
xx
Πρώτη Αγορα ρεπλικα από Sead θα ήθελα τις συμβουλές σας

Ξεκίνησε από DimKar στις Ρολόγια Replica

132 Απαντήσεις
26055 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17. Φεβρουάριος. 2023 - 03:53:50 πμ
από djmarios
xx
Αγορα replica

Ξεκίνησε από watcholics στις Ρολόγια Replica

2 Απαντήσεις
2166 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04. Δεκέμβριος. 2018 - 10:48:55 πμ
από watcholics
xx
Αγορα ρολογιου replica

Ξεκίνησε από nikos gagas στις Ρολόγια Replica

15 Απαντήσεις
2672 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12. Απρίλιος. 2021 - 09:31:42 πμ
από Dimitris57