Αγορά ρολογιού τύπου Rolex από το TimeLux - Ρολόγια Replica Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από NickDoc

Αγορά ρολογιού τύπου Rolex από το TimeLux - Ρολόγια Replica Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από chrvolt

Αγορά ρολογιού τύπου Rolex από το TimeLux - Ρολόγια Replica Απ: Ιδιοκατασκευή Radiomir Black Homage

από Dimitris57

Αγορά ρολογιού τύπου Rolex από το TimeLux - Ρολόγια Replica Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από microg

Αγορά ρολογιού τύπου Rolex από το TimeLux - Ρολόγια Replica Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από chrvolt

Αγορά ρολογιού τύπου Rolex από το TimeLux - Ρολόγια Replica Απ: Επισκευή ρολογιού replica

από batigoat

Αγορά ρολογιού τύπου Rolex από το TimeLux - Ρολόγια Replica Απ: Ιδιοκατασκευη Panerai Car Watch [emoji28]

από Dimitris57

Αγορά ρολογιού τύπου Rolex από το TimeLux - Ρολόγια Replica Απ: Ιδιοκατασκευη Panerai Car Watch [emoji28]

από microg

Αγορά ρολογιού τύπου Rolex από το TimeLux - Ρολόγια Replica Ιδιοκατασκευη Panerai Car Watch [emoji28]

από Dimitris57

Αγορά ρολογιού τύπου Rolex από το TimeLux - Ρολόγια Replica Απ: Επισκευή ρολογιού replica

από microg

Watch-Time Communit - 29. Μάρτιος. 2024 - 11:21:35 πμ
Γεια χαρά Επισκέπτης
Αγορά ρολογιού τύπου Rolex από το TimeLux - Ρολόγια Replica
  • Εγγραφείτε δωρεάν και γίνετε μέλος του Watch-Time


Αγορά ρολογιού τύπου Rolex από το TimeLux
49 Απαντήσεις
40696 Εμφανίσεις
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
11. Απρίλιος. 2020 - 01:10:21 πμ
  • Αγορά ρολογιού τύπου Rolex από το TimeLux - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • Jimmy
  • Αρχάριος
  • Μηνύματα: 1 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 0
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 0
Αγορά ρολογιού τύπου Rolex από το TimeLux - Ρολόγια Replica

Καλησπέρα έκανα μια αγορά προ 10ημεεο από timelu  ένα ,panerai.μετα απο βδομάδα ήρθε ο κούριερ με το ρολόι.με το που ανοίγω το πακέτο βλέπω άσχετο ρολόι ποιότητας μαύρου στη πλατεία...με τα χίλια ζόρια βρήκα τη timelux οι οποίοι ισχυρίστηκαν λάθος αποθήκης...Και ότι θα στείλουν το κανονικό...εκτοτε ούτε φωνη ουτε ακρόαση.τα τηλ και το σάιτ κατεβηκανε και δε πιάνω πουθενά γραμμή.πιστευω πια ότι έπεσα θύμα απάτης και έχασα 125 ευρώ....προσοχη είναι απατεώνες....κλαίω τα λεφτά μου και τη βλακεία μου.....


11. Απρίλιος. 2020 - 12:04:36 μμ
  • Αγορά ρολογιού τύπου Rolex από το TimeLux - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • gkardag
  • Τακτικό μέλος
  • Μηνύματα: 187 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 50
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 311
Καλησπέρα έκανα μια αγορά προ 10ημεεο από timelu  ένα ,panerai.μετα απο βδομάδα ήρθε ο κούριερ με το ρολόι.με το που ανοίγω το πακέτο βλέπω άσχετο ρολόι ποιότητας μαύρου στη πλατεία...με τα χίλια ζόρια βρήκα τη timelux οι οποίοι ισχυρίστηκαν λάθος αποθήκης...Και ότι θα στείλουν το κανονικό...εκτοτε ούτε φωνη ουτε ακρόαση.τα τηλ και το σάιτ κατεβηκανε και δε πιάνω πουθενά γραμμή.πιστευω πια ότι έπεσα θύμα απάτης και έχασα 125 ευρώ....προσοχη είναι απατεώνες....κλαίω τα λεφτά μου και τη βλακεία μου.....
Φαντασου αγοραζεις απο Κινα και ερχεται οπως προβλεπεται και οι αλλοι εχουν αρχισει να κλεβουν τους Ελληνες :o


18. Απρίλιος. 2020 - 12:40:08 μμ
  • Αγορά ρολογιού τύπου Rolex από το TimeLux - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • michaili
  • Αρχάριος
  • Μηνύματα: 4 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 0
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 0
Πόσο λαό πρέπει να έχει κλέψει... γνωστός μου παράγγειλε 2 Daytona montoya από τον ίδιo. Έστειλε και σε αυτόν 4 μαύρα λαϊκής.

Εγώ για να του κάνω "ζημιά", πιο πολύ για το γαμώτο, έκανα καμιά 100αριά παραγγελίες(καραντίνα, έχω χρόνο και όρεξη) σε άσχετα ονόματα και διευθύνσεις με αντικαταβολή. Θα του γυρίσουν πίσω και θα χρεωθεί τα μεταφορικά από όσα έστειλε οπότε αυτά που μου έφαγε πιστεύω θα τα έχει χάσει ήδη. Αν βέβαια πληρώσει την κούριερ και δεν τους πιστολιάσει.

Είμαστε και βλάκες, τα θέλει ο κώλος μας. Αφού έχει εδώ έμπιστους εμπόρους τι τα θέλουμε τα πειράματα


18. Απρίλιος. 2020 - 01:50:38 μμ
  • Αγορά ρολογιού τύπου Rolex από το TimeLux - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • Homemade
  • Διαχειριστής
  • Μηνύματα: 1662 Άντρας
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 1107
    Θεσσαλονίκη
  • Liked:
  • Likes Given: 200
Πόσο λαό πρέπει να έχει κλέψει... γνωστός μου παράγγειλε 2 Daytona montoya από τον ίδιo. Έστειλε και σε αυτόν 4 μαύρα λαϊκής.

Εγώ για να του κάνω "ζημιά", πιο πολύ για το γαμώτο, έκανα καμιά 100αριά παραγγελίες(καραντίνα, έχω χρόνο και όρεξη) σε άσχετα ονόματα και διευθύνσεις με αντικαταβολή. Θα του γυρίσουν πίσω και θα χρεωθεί τα μεταφορικά από όσα έστειλε οπότε αυτά που μου έφαγε πιστεύω θα τα έχει χάσει ήδη. Αν βέβαια πληρώσει την κούριερ και δεν τους πιστολιάσει.

Είμαστε και βλάκες, τα θέλει ο κώλος μας. Αφού έχει εδώ έμπιστους εμπόρους τι τα θέλουμε τα πειράματα

Δεν νομίζω να κατάφερες κάτι φίλε μου, όταν δίνεις μια παραγγελία σε ένα online Shop το εκάστοτε Software κρατάει την IP διεύθυνση οπότε εύκολα διαπιστώνει ο διαχειριστής αν πρόκειται για πραγματικές παραγγελίες, η για SPAM!

Άσε που σίγουρα θα έπαιρναν και κανα τηλέφωνο προτού τα στείλουν στη κούριερ!

Anyway, από ότι φαίνεται το έκλεισαν το μαγαζί. Οπότε όλα καλά!


Sent from my iPhone using Tapatalk


08. Μάιος. 2020 - 10:27:33 πμ
  • Αγορά ρολογιού τύπου Rolex από το TimeLux - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • dimi miras
  • Αρχάριος
  • Μηνύματα: 6 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 0
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 0
Κύριοι να ζητάτε παραλαβή αντικαταβολη με επίδειξη. Γίνεται από την κούριερ.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk




xx
(Αγορά Ρολογιού) Rolex Datejust II Blue Dial BP 2836-2

Ξεκίνησε από bagit στις Ρολόγια Replica

0 Απαντήσεις
1029 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26. Φεβρουάριος. 2020 - 06:53:06 μμ
από bagit
xx
Αγορα ρολογιου

Ξεκίνησε από Tender στις Ρολόγια Replica

13 Απαντήσεις
6474 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30. Αύγουστος. 2018 - 08:06:47 πμ
από nick_sub
xx
Αγορα ρολογιου replica

Ξεκίνησε από nikos gagas στις Ρολόγια Replica

15 Απαντήσεις
2675 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12. Απρίλιος. 2021 - 09:31:42 πμ
από Dimitris57
xx
Βοηθεια για αγορα ρολογιου

Ξεκίνησε από GeoR στις Ρολόγια Replica

6 Απαντήσεις
4914 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18. Ιανουάριος. 2018 - 10:51:05 πμ
από Pakos