Βοηθεια για αγορα ρολογιου - Ρολόγια Replica Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από chrvolt

Βοηθεια για αγορα ρολογιου - Ρολόγια Replica Απ: Ιδιοκατασκευή Radiomir Black Homage

από Dimitris57

Βοηθεια για αγορα ρολογιου - Ρολόγια Replica Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από microg

Βοηθεια για αγορα ρολογιου - Ρολόγια Replica Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από chrvolt

Βοηθεια για αγορα ρολογιου - Ρολόγια Replica Απ: Επισκευή ρολογιού replica

από batigoat

Βοηθεια για αγορα ρολογιου - Ρολόγια Replica Απ: Ιδιοκατασκευη Panerai Car Watch [emoji28]

από Dimitris57

Βοηθεια για αγορα ρολογιου - Ρολόγια Replica Απ: Ιδιοκατασκευη Panerai Car Watch [emoji28]

από microg

Βοηθεια για αγορα ρολογιου - Ρολόγια Replica Ιδιοκατασκευη Panerai Car Watch [emoji28]

από Dimitris57

Βοηθεια για αγορα ρολογιου - Ρολόγια Replica Απ: Επισκευή ρολογιού replica

από microg

Βοηθεια για αγορα ρολογιου - Ρολόγια Replica Απ: Ιδιοκατασκευη Panerai Car Watch [emoji28]

από microg

Watch-Time Communit - 28. Μάρτιος. 2024 - 10:12:04 πμ
Γεια χαρά Επισκέπτης
Βοηθεια για αγορα ρολογιου - Ρολόγια Replica
  • Εγγραφείτε δωρεάν και γίνετε μέλος του Watch-Time


Βοηθεια για αγορα ρολογιου
6 Απαντήσεις
4909 Εμφανίσεις
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
17. Ιανουάριος. 2018 - 12:12:31 μμ
  • Βοηθεια για αγορα ρολογιου - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • GeoR
  • Αρχάριος
  • Μηνύματα: 3 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 1
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 0
Βοηθεια για αγορα ρολογιου - Ρολόγια Replica

Καλησπερα και καλη χρονια σε ολους. Ειμαι νεος στο φορουμ και στον κοσμο της ρεπλικα. Θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει καποιος αξιοπιστος dealer στην αθηνα για ρολεξ;
Τι τιμη παιζει μια καλη ρεπλικα;
Βρηκα το timelux και το All About Men’s οπου λενε οτι στο στελνουν με κουριερ το βλεπεις και αν σου κανει πληρωνεις. Εχει εμπειρια καποιος απο αυτα τα δυο; Τα χαρακτηριστικα που μου ειπαν ειναι ατσαλι κασα ζαφειρι τζαμι ΕΤΑ 3135 και κεραμικο στεφανι.
Δωστε μου τα φωτα σας


17. Ιανουάριος. 2018 - 12:49:30 μμ
  • Βοηθεια για αγορα ρολογιου - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • Homemade
  • Διαχειριστής
  • Μηνύματα: 1662 Άντρας
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 1107
    Θεσσαλονίκη
  • Liked:
  • Likes Given: 200
Καλημέρα φίλε μου και καλωσόρισες! Αν θα διαβάσεις σε προηγούμενα ποστ, είμαι σίγουρος ότι θα καταλάβεις την γνώμη μας για τα Site που προανέφερες!
Καταρχήν να σου ξεκαθαρίσω ότι μηχανισμός ETA 3135 δεν υπάρχει... ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!! Άρα καταλαβαίνεις ότι παίζει μούφα!!!
Τα ρέπλικα που πουλιούνται στην Ελλάδα είναι δυστυχώς κακής ποιότητας. Ο λόγος είναι απλός, όλα τα Site που πουλάνε ρέπλικες στην Ελλάδα είναι εμπόριο 3-4 χέρι. Αν αναλογιστούμε ότι ο ιδιοκτήτης του Site το έχει καπελώσει με κανα κατοστάρικο για την πάρτη του + τα υπόλοιπα χέρια στην αλυσίδα, τότε το αρχικό ποσό του ρολογιού σίγουρα δεν ξεπερνούσε τα 60-80 ευρώ. Άρα πολλά πράγματα δεν μπορείς να περιμένεις!!!
Όπως αναφέρουμε και σε αλλά ποστ, ρίξε μια μάτια στα Site που έχουμε αναρτήσει στους αξιόπιστους Dealers έλα σε συνεννόηση μαζί τους για το αν το ρολόι που σε ενδιαφέρει υπάρχει σε απόθεμα. Πλήρωσε το χωρίς δισταγμό και σε 25-30 μέρες θα έχεις ένα ρολόι που θα αξίζει πραγματικά τα λεφτά του!


Sent from my iPhone using Tapatalk


17. Ιανουάριος. 2018 - 12:55:58 μμ
  • Βοηθεια για αγορα ρολογιου - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • GeoR
  • Αρχάριος
  • Μηνύματα: 3 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 1
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 0
Καλημέρα φίλε μου και καλωσόρισες! Αν θα διαβάσεις σε προηγούμενα ποστ, είμαι σίγουρος ότι θα καταλάβεις την γνώμη μας για τα Site που προανέφερες!
Καταρχήν να σου ξεκαθαρίσω ότι μηχανισμός ETA 3135 δεν υπάρχει... ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!! Άρα καταλαβαίνεις ότι παίζει μούφα!!!
Τα ρέπλικα που πουλιούνται στην Ελλάδα είναι δυστυχώς κακής ποιότητας. Ο λόγος είναι απλός, όλα τα Site που πουλάνε ρέπλικες στην Ελλάδα είναι εμπόριο 3-4 χέρι. Αν αναλογιστούμε ότι ο ιδιοκτήτης του Site το έχει καπελώσει με κανα κατοστάρικο για την πάρτη του + τα υπόλοιπα χέρια στην αλυσίδα, τότε το αρχικό ποσό του ρολογιού σίγουρα δεν ξεπερνούσε τα 60-80 ευρώ. Άρα πολλά πράγματα δεν μπορείς να περιμένεις!!!
Όπως αναφέρουμε και σε αλλά ποστ, ρίξε μια μάτια στα Site που έχουμε αναρτήσει στους αξιόπιστους Dealers έλα σε συνεννόηση μαζί τους για το αν το ρολόι που σε ενδιαφέρει υπάρχει σε απόθεμα. Πλήρωσε το χωρίς δισταγμό και σε 25-30 μέρες θα έχεις ένα ρολόι που θα αξίζει πραγματικά τα λεφτά του!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Σε ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες απλα διαβαζοντας τα ποστ για το τι παιζει με το τελωνειο για να μην το ρισκαρω ηθελα να βρω καποιον εντος ελλαδας η τουλαχιστον ευρωπαικης ενωσης. 
Απο οτι καταλαβαινω εφοσον σε αφηνουν να το εξετασεις εξωτερικο ειναι πολυ καλο και εσωτερικα χαλια;


17. Ιανουάριος. 2018 - 01:18:17 μμ
  • Βοηθεια για αγορα ρολογιου - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • Homemade
  • Διαχειριστής
  • Μηνύματα: 1662 Άντρας
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 1107
    Θεσσαλονίκη
  • Liked:
  • Likes Given: 200
@GeoR αν θα είχες τη δυνατότητα όταν έρθει να το συγκρίνεις δίπλα-δίπλα με το γνήσιο, θα δεις ότι και εξωτερικά θα είναι γεμάτο λάθη!


Sent from my iPhone using Tapatalk


17. Ιανουάριος. 2018 - 01:49:59 μμ
  • Βοηθεια για αγορα ρολογιου - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • GeoR
  • Αρχάριος
  • Μηνύματα: 3 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 1
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 0
@GeoR αν θα είχες τη δυνατότητα όταν έρθει να το συγκρίνεις δίπλα-δίπλα με το γνήσιο, θα δεις ότι και εξωτερικά θα είναι γεμάτο λάθη!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Σε ευχαριστω πολυ. Καποιο σιτε ελληνικο η ευρωπαικο γνωριζεις;



Sent from my iPhone using Watch-Time mobile app


17. Ιανουάριος. 2018 - 06:00:24 μμ
  • Βοηθεια για αγορα ρολογιου - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • Homemade
  • Διαχειριστής
  • Μηνύματα: 1662 Άντρας
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 1107
    Θεσσαλονίκη
  • Liked:
  • Likes Given: 200
@GeoR ο @Sead (Supermirrors) έχει κάποια ρολόγια πάντα σε stock στην Αγγλία. Γραφτού να σου στείλει την eu stocklist. Αν παραγγείλεις από αυτά τα κομμάτια, θα το έχεις μέσα σε 5 με 7 εργάσιμες!  


18. Ιανουάριος. 2018 - 10:51:05 πμ
  • Βοηθεια για αγορα ρολογιου - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • Pakos
  • Νέο μέλος
  • Μηνύματα: 10 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 6
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 5
Ακούγεται ωραία λύση! Geor ζήτησες την λίστα; Αν την έχεις μπορείς να τη προωθήσεις και σε εμένα;



xx
Βοήθεια για αγορά

Ξεκίνησε από Giannos7 στις Ρολόγια Replica

6 Απαντήσεις
2221 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29. Ιούλιος. 2020 - 01:20:53 μμ
από Dimitris57
xx
Βοήθεια για αγορά ROLEX

Ξεκίνησε από xak στις Προτάσεις για επιλογή ρολογιού

12 Απαντήσεις
1373 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22. Σεπτέμβριος. 2023 - 12:23:49 μμ
από xak
xx
Βοήθεια με αγορά, έχω ζαλιστεί

Ξεκίνησε από Gregkar στις Ρολόγια Replica

14 Απαντήσεις
3846 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09. Αύγουστος. 2020 - 01:21:13 μμ
από Dimitris57
xx
Βοήθεια για αγορά Tudor ή Omega

Ξεκίνησε από thanragouss στις Ρολόγια Replica

4 Απαντήσεις
1828 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28. Μάρτιος. 2020 - 12:37:04 μμ
από panasol