Solidswis Μέγας απατεώνας! - Μαύρη Λίστα Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από chrvolt

Solidswis Μέγας απατεώνας! - Μαύρη Λίστα Απ: Ιδιοκατασκευή Radiomir Black Homage

από Dimitris57

Solidswis Μέγας απατεώνας! - Μαύρη Λίστα Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από microg

Solidswis Μέγας απατεώνας! - Μαύρη Λίστα Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από chrvolt

Solidswis Μέγας απατεώνας! - Μαύρη Λίστα Απ: Επισκευή ρολογιού replica

από batigoat

Solidswis Μέγας απατεώνας! - Μαύρη Λίστα Απ: Ιδιοκατασκευη Panerai Car Watch [emoji28]

από Dimitris57

Solidswis Μέγας απατεώνας! - Μαύρη Λίστα Απ: Ιδιοκατασκευη Panerai Car Watch [emoji28]

από microg

Solidswis Μέγας απατεώνας! - Μαύρη Λίστα Ιδιοκατασκευη Panerai Car Watch [emoji28]

από Dimitris57

Solidswis Μέγας απατεώνας! - Μαύρη Λίστα Απ: Επισκευή ρολογιού replica

από microg

Solidswis Μέγας απατεώνας! - Μαύρη Λίστα Απ: Ιδιοκατασκευη Panerai Car Watch [emoji28]

από microg

Watch-Time Communit - 29. Μάρτιος. 2024 - 02:03:34 πμ
Γεια χαρά Επισκέπτης
Solidswis Μέγας απατεώνας! - Μαύρη Λίστα
  • Εγγραφείτε δωρεάν και γίνετε μέλος του Watch-Time


Solidswis Μέγας απατεώνας!
2 Απαντήσεις
3624 Εμφανίσεις
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
11. Ιούνιος. 2020 - 08:20:02 πμ
  • Solidswis Μέγας απατεώνας! - Μαύρη Λίστα
    • Προφίλ
  • kostasasaios
  • Νέο μέλος
  • Μηνύματα: 32 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 7
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 0
Solidswis Μέγας απατεώνας! - Μαύρη Λίστα

Καλημερα στην παρέα θα γράψω και εγώ την ατυχία μου η μάλλον χαζομάρα μου που δεν άκουσα τους προλαλησαντες από εδω μεσα βέβαια αναφορές ειχανε γινει για την timwlux αλλα οκ!λοιπόν είχα κάνει μια αγορά ένα sea dweller d blue από την timelux  200 ευρώ και μετά από ένα χρόνο περίπου σταμάτησε να λειτουργεί!να πω την αλήθεια ειχε φάει πολύ ζόρισμα το ρολοι και στη θάλασσα μπήκε όλο το καλοκαίρι και τέλος πάντων έπαιρνα τηλέφωνο και δεν απαντούσα να τους το στείλω βρήκα αυτόν τον solidswis και μου είπε μπορεί να το αναλάβει!προ covid-19 περίμενα υπομονετικά να με ειδοποιήσει πηρα τηλεφωνο κάποια στιγμή λιγο υπομονη μου λέει είναι στον τεχνικό οκ λεω περνάει κανα 2 εβδομάδες ξαναπαίρνω έχει φτιαχτεί μου λέει και ειναι στον τεχνικο ακομα λόγο κατάστασης λιγο υπομονη και θα σας το στείλουμε οκ λεω καταλαβαίνω!περνάνε παλι κανα 2 εβδομάδες δεν έχει ανοίξει ο τεχνικός μου λέει!περιμένουμε να ανοίξει ο τεχνικός μόλις ανοιξει θα το στείλουμε(θα άνοιγε όταν άνοιγαν τα καταστήματα)οκ λεω καταλαβαίνω ανοίγουν τα καταστήματα περνάει καμια εβδομάδα τιποτα παιρνω τηλεφωνο τιποτα δεν απαντάει ξαναπαίρνω τιποτα μετά απο 2 μερες ξαναπαιρνω τιποτα μου την έδωσε άρχισα να παίρνω σαν τρελός το σηκώνει μου λέει έχω δουλειά γιατί παιρνεις ετσι δεν βλεπεις;λεω με δουλεύεις σε πήρα ποσες φορές και δεν απαντάς μου λέει τι νομίζεις θα πάρω το ρολόι και θα εξαφανιστω;συ ειπας λεω!θα το στείλω λεει πηρα προχθές τιποτα παλι τηλεφωνο στο τηλεφωνο τιποτα μου μπλοκάρει τον αριθμό και παίρνω από το σταθερό μου λέει ελα δεν ειμαι καλα παρε με αυριο και το κλείνει τον ξαναπαίρνω του λεω τι έχεις πες μου μου λεει πάω σε κηδεία πεθαίνει η θεία μου και λεω καλα μου έκανες φραγή γιατι δεν το σηκώνεις και μου λέει αφου παιρνεις σαν π@*&ης θες να το σηκώσω;ε αφού δεν με παίρνεις εσύ τι να κανω;και μου το έκλεισε παλι!τέλος πάντων αυτά σε γενικές γραμμές μακριά όπως ο διαολος το λιβάνι!αλλά ρόδα είναι και γυρίζει!την καλημερα μου φίλοι μου ευλογησον!!Solidswis Μέγας απατεώνας! - Μαύρη Λίστα

Sent from my SM-G973F using Tapatalk



11. Ιούνιος. 2020 - 02:45:20 μμ
  • Solidswis Μέγας απατεώνας! - Μαύρη Λίστα
    • Προφίλ
  • djmarios
  • Τακτικό μέλος
  • Μηνύματα: 730 Άντρας
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 703
    Αθήνα
  • Liked:
  • Likes Given: 646
ένα submariner που πήρε φίλος μου 170 ευρώ πριν 2 χρόνια από αυτούς σταμάτησε να δουλεύει μετά από λίγες μέρες. φυσικά δεν έβγαλε άκρη όπως και εσυ γιατί μάλλον δεν υπάρχει καν σέρβις για τέτοια ρολόγια. όπως το είδα τότε το ρολόι αποκλείετε να έκανε πάνω από 30,40 ευρώ και ίσως να λέω και πολλά, ήταν σαν και αυτά που πουλάνε στους δρόμους στην τουρκία χύμα με το κιλό. ούτε το μέγεθος ήταν σωστό με γυμνό μάτι φαινόταν λίγο μεγαλύτερο, το ατσάλι που ήταν κατασκευασμένο ηταν της πλάκας και φυσικά είχε άπειρα λάθη σε πλακα, ημερομηνία, κεραμικό κτλ. τέτοια ρολόγια τόσο χάλια δεν νομίζω καν να υπάρχουν στους αξιόπιστους ντίλερς 
reps:
GMT Master II Noob 116710LN
Submariner JF 11610LV & LN franken 
Submariner VRF 116610LN franken
Submariner ZZF 114060, 116610LV
Submariner ARF 114060, 16610LV, 116610LN
Submariner VSF 114060, 126610LV, 116610 franken 
Submariner Clean 114060 SuperFranken 
GMT Master II Clean Pepsi & Batman franken 
Daytona Clean 116500, 116520 SuperFranken


26. Ιούλιος. 2021 - 05:26:17 μμ
  • Solidswis Μέγας απατεώνας! - Μαύρη Λίστα
    • Προφίλ
  • scorpiond44
  • Αρχάριος
  • Μηνύματα: 2 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 0
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 0
Αγόρασα τον Νοέμβριο 2020 ενα replica rolex απο την solid swiss . Το πρωί μετά το πρώτο βράδυ σταμάτησε να δουλεύει. Μου είπαν να το στείλω στην Αθήνα σε μια κουριερ να το αντικαταστήσουν. Μέσα σε ενα μηνα παρέλαβα άλλο όπου και πάλι σταματούσε αλλά και το λουράκι ήταν κοντό. Μετά την ίδια διαδικασία μου έστειλαν 3ο ρολόι το οποίο δεν κούμπωνε καθόλου. το έστειλα πίσω (μάρτιος 2021) και παρά τα 20 μειλ , τηλέφωνα και διαβεβαιώσεις δεν έχω λάβει τίποτα ακόμα !! παράλληλα δεν υπάρχει όνομα εταιρίας , όνομα ιδιοκτήτη ή κάτι για να μπορέσω να κινηθώ νομικά !! οι άνθρωποι είναι φαντομάδες και απατεώνες !!