Watch-Time Communit - 17. Απρίλιος. 2024 - 02:19:57 πμ
Γεια χαρά Επισκέπτης
Εμφάνιση μηνυμάτων - twins1706
  • Εγγραφείτε δωρεάν και γίνετε μέλος του Watch-Time

Εμφάνιση μηνυμάτων - twins1706Εμφάνιση μηνυμάτων

Αυτό το τμήμα σας επιτρέπει να δείτε όλα τα μηνύματα που στάλθηκαν από αυτόν τον χρήστη. Σημειώστε ότι μπορείτε να δείτε μόνο μηνύματα που στάλθηκαν σε περιοχές που αυτήν την στιγμή έχετε πρόσβαση.


Μηνύματα - twins1706

Σελίδες: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9
76
Ρολόγια Replica / Απ: Αγορά replica από εξωτερικό
« στις: 28. Απρίλιος. 2018 - 06:55:18 μμ »
Καλησπερα και απο μενα!μπορεις να μας πεις φιλε απο που το αγορασες?επισης να κανω μια ερωτηση,σε rolex submariner replica επειδη εχει διαφορους πωλητες στη σελιδα που εχετε αναρτησει και ο καθενας εχει αρκετα,ποιον θα προτεινατε απο τους πωλητες,και πιο ειναι πιο καλη απομιμηση απο αυτα?sorry αν κουραζω ειμαι νεο μελος,αλλα πραγματικα πολυ καλη δουλεια εδω στο φορουμ
Σου προτείνω να κινηθείς όπως σου προτείνει ο homemade για να είσαι σίγουρος. Δεν είχα ποτε πρόβλημα από εκεί που αγοράζω και σε ότι έχει προκύψει έχει φτιαχτεί. Δεν πρόκειται να αναρτήσω πωλητή στο φόρουμ διότι δεν έχω εμπιστοσύνη σε κανέναν παρα μόνο στα παιδιά εδώ στο φόρουμ. Θα αγοράσω κι εγώ από τα site που αναγράφουν τα παιδιά εδώ στο φόρουμ αλλά όχι ακόμα. Ελπίζω να σε κάλυψα φίλε.


Sent from my iPhone using Watch-Time mobile app

77
Ρολόγια Replica / Απ: Αγορά replica από εξωτερικό
« στις: 28. Απρίλιος. 2018 - 05:46:11 μμ »
Εμφάνιση μηνυμάτων - twins1706Εμφάνιση μηνυμάτων - twins1706Εμφάνιση μηνυμάτων - twins1706Εμφάνιση μηνυμάτων - twins1706Εμφάνιση μηνυμάτων - twins1706Εμφάνιση μηνυμάτων - twins1706Εμφάνιση μηνυμάτων - twins1706Εμφάνιση μηνυμάτων - twins1706Εμφάνιση μηνυμάτων - twins1706Εμφάνιση μηνυμάτων - twins1706


Sent from my iPhone using Watch-Time mobile app

78
Ρολόγια Replica / Απ: Αγορά replica από εξωτερικό
« στις: 28. Απρίλιος. 2018 - 05:25:22 μμ »
Στα 160€ μια χαρά το πήρες!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Κι εγώ έτσι νομίζω ότι είναι καλή η τιμή. Πιο πολύ ανέβασα φωτο για να δούμε (έστω μελλοντικά) τους μηχανισμούς και τις διαφορές που έχουν στην ποιότητα το δικό μου με ένα ίδιο από τα site που είναι αναρτημένα στο φόρουμ. Πιστεύω ότι θα δωθεί η δυνατότητα σε όσους έχουν πολύ λίγες γνώσεις στα ρολογια (όπως κι εγώ) να καταλάβουμε τις διαφορές στον μηχανισμό στο φώσφορο στο μπρασελέ και όπου άλλου εστιάζονται.


Sent from my iPhone using Watch-Time mobile app

79
Ρολόγια Replica / Απ: Αγορά replica από εξωτερικό
« στις: 28. Απρίλιος. 2018 - 04:44:05 μμ »
Ναι βέβαια και μπορείς να ρωτήσεις Σωτήρη, το πήρα 160€. Πάντως εξωτερικά δεν διαφέρει από τα ακριβότερα που βλέπω, ούτε και στο φώσφορο. Αν θέλετε ανεβάζω και πιο πολλές φωτο.


Sent from my iPhone using Watch-Time mobile app

80
Ρολόγια Replica / Απ: Αγορά replica από εξωτερικό
« στις: 28. Απρίλιος. 2018 - 03:16:07 μμ »
Σήμερα ανοίξαμε το gmt 2 για να δούμε τον μηχανισμό του. Σας παραθέτω την φωτο. Εμφάνιση μηνυμάτων - twins1706


Sent from my iPhone using Watch-Time mobile app

81
Ρολόγια Replica / Απ: Αγορά replica από εξωτερικό
« στις: 24. Απρίλιος. 2018 - 08:55:15 πμ »
@twins1706 ετσι είναι όπως αναφέρει και ο @harryv, το Pam φοράει τον ασιατικό κλώνο unitas 6497 και το JLC τον ETA κλώνο  A2824.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Έχω χάσει την μπάλα με τις γνώσεις σας, δεν είμαι γνώστης αλλά προσπαθώ να μάθω. Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας!!!


Sent from my iPhone using Watch-Time mobile app

82
Ρολόγια Replica / Απ: Αγορά replica από εξωτερικό
« στις: 24. Απρίλιος. 2018 - 06:29:43 πμ »
Καλησπέρα @twins1706, πιστεύεις υπάρχουν πολλοί εδώ στο φόρουμ που ανοίγουν τα Ρολογια τους να δουν τι έχει μέσα? Εγώ θα έλεγα ότι είμαστε μετρημένοι στα δάχτυλα του ενός χεριού!!!

Οκ, ας κάνω την αρχή!

Pam 111 noob 3

Εμφάνιση μηνυμάτων - twins1706

Εμφάνιση μηνυμάτων - twins1706

Εμφάνιση μηνυμάτων - twins1706

Jaeger LeCoultre Master Compressor

Εμφάνιση μηνυμάτων - twins1706

Εμφάνιση μηνυμάτων - twins1706

Στην επόμενη κινεζια που θα ανοίξω για Service, θα ανεβάσω φωτογραφίες!




Sent from my iPhone using Tapatalk
Αυτός ποιος μηχανισμός είναι;


Sent from my iPhone using Watch-Time mobile app

83
Ρολόγια Replica / Απ: Αγορα rolex submariner
« στις: 23. Απρίλιος. 2018 - 08:18:58 μμ »
Καλησπερα σας,

Ειμαι ηδη κατοχος ενος rolex submariner και θα ηθελα να αγορασω μια καλη ρεπλικα ωστε να μην το εχω συνεχεια εξω το αυθεντικο και για λογους φθορας αλλα και για κινδυνο κλοπης. Διαβαζω στο φορουμ για τους αξιοπιστους πωλητες αλλα αφενος ειναι στο εξωτερικο και αφετερου η τιμη τους για ρεπλικα ειναι αρκετα τσιμπιμενη. Η ερωτηση μου ειναι αν καποιος απο εσας εχει αγορασει απο Ελλαδα απο τα διαφορα καταστηματα που υπαρχουν και κατα ποσο ειναι ευχαριστημενος. Αν κάποιος εχει μια καλη ρεπλικα του προαναφερθεντος ρολογιου μπορει να μου στειλει πμ.
Αν είχα το γνήσιο φίλε μου, δεν υπήρχε περίπτωση να αγόραζα ρέπλικα....


Sent from my iPhone using Watch-Time mobile app

84
Ρολόγια Replica / Αγορά replica από εξωτερικό
« στις: 23. Απρίλιος. 2018 - 04:21:44 μμ »
Καλησπερα σε όλους, θα ήθελα να ρωτήσω εσάς που έχετε αγοράσει ρέπλικα από τα site που είναι ήδη αναρτημένα στο φόρουμ, το ή τα ρολογια που έχετε αγοράσει τα έχετε ανοίξει μετά την αγορά να δείτε τον μηχανισμό ή την στεγανότητα του; Αν σας είναι εύκολο και έχετε τη διάθεση ανεβάστε μερικές φωτο να τις μοιραστείτε μαζί μας. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.


Sent from my iPhone using Watch-Time mobile app

85
Ρολόγια Replica / Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots
« στις: 23. Απρίλιος. 2018 - 08:55:23 πμ »
Παράθεση από: twins1706
Δεν το αγόρασα από τα site που υπάρχουν αναρτημένα στο φόρουμ, οπότε δεν ξέρω ποια έκδοση είναι για να σου πω. Πάντως είναι με μηχανισμό miyota αν αυτό βοηθάει.


Sent from my iPhone using Watch-Time mobile app

Μηχανή Miyota σε GMT??? Από πολύ δύσκολο, έως αδύνατο!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Έχεις δίκιο Σωτήρη απ’ ότι είδα βγαίνει με τον 2836 και τον 3186.
Ζητώ συγνώμη λάθος που το έγραψα για miyota.


Sent from my iPhone using Watch-Time mobile app

86
Ρολόγια Replica / Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots
« στις: 23. Απρίλιος. 2018 - 12:47:09 πμ »
Καλημέρα σε όλο το φόρουμ, σήμερα πίνω καφεδάκι με ένα Rolex gmt 2 Pepsi edition!!!Εμφάνιση μηνυμάτων - twins1706Εμφάνιση μηνυμάτων - twins1706


Sent from my iPhone using Watch-Time mobile app
Έκδοση;

Εμφάνιση μηνυμάτων - twins1706
Δεν το αγόρασα από τα site που υπάρχουν αναρτημένα στο φόρουμ, οπότε δεν ξέρω ποια έκδοση είναι για να σου πω. Πάντως είναι με μηχανισμό miyota αν αυτό βοηθάει.


Sent from my iPhone using Watch-Time mobile app

87
Ρολόγια Replica / Απ: Blancpain Fifty Fathoms
« στις: 22. Απρίλιος. 2018 - 06:14:54 μμ »
Εμφάνιση μηνυμάτων - twins1706


Sent from my iPhone using Tapatalk
Πω πω είναι πανέμορφο!!!!!!!


Sent from my iPhone using Watch-Time mobile app

88
Ρολόγια Replica / Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots
« στις: 22. Απρίλιος. 2018 - 01:30:15 μμ »
Πολύ ωραίο φίλε, να το χαρείς!!!!


Sent from my iPhone using Watch-Time mobile app

89
Ρολόγια Replica / Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots
« στις: 22. Απρίλιος. 2018 - 12:18:40 μμ »
Καλημέρα σε όλο το φόρουμ, σήμερα πίνω καφεδάκι με ένα Rolex gmt 2 Pepsi edition!!!Εμφάνιση μηνυμάτων - twins1706Εμφάνιση μηνυμάτων - twins1706


Sent from my iPhone using Watch-Time mobile app

90
Ρολόγια Replica / Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots
« στις: 17. Απρίλιος. 2018 - 11:51:52 πμ »
Εμφάνιση μηνυμάτων - twins1706


Sent from my iPhone using Watch-Time mobile app

Σελίδες: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9