Εμφάνιση μηνυμάτων - sirap1 Απ: Βοήθεια για αγορά Rolex

από djmarios

Εμφάνιση μηνυμάτων - sirap1 Απ: Βοήθεια για αγορά Rolex

από djmarios

Εμφάνιση μηνυμάτων - sirap1 Απ: Βοήθεια για αγορά Rolex

από bagit

Εμφάνιση μηνυμάτων - sirap1 Απ: Βοήθεια για αγορά Rolex

από djmarios

Εμφάνιση μηνυμάτων - sirap1 Απ: Βοήθεια για αγορά Rolex

από bagit

Εμφάνιση μηνυμάτων - sirap1 Απ: Βοήθεια για αγορά Rolex

από Dr.K

Εμφάνιση μηνυμάτων - sirap1 Απ: 20 χρόνων βελτίωση μηχανισμού των Rolex Submariner ρεπ

από Dimitris57

Εμφάνιση μηνυμάτων - sirap1 Απ: 20 χρόνων βελτίωση μηχανισμού των Rolex Submariner ρεπ

από bagit

Εμφάνιση μηνυμάτων - sirap1 Απ: 20 χρόνων βελτίωση μηχανισμού των Rolex Submariner ρεπ

από Dimitris57

Εμφάνιση μηνυμάτων - sirap1 Απ: 20 χρόνων βελτίωση μηχανισμού των Rolex Submariner ρεπ

από Dimitris57

Watch-Time Communit - 18. Απρίλιος. 2024 - 10:00:32 μμ
Γεια χαρά Επισκέπτης
Εμφάνιση μηνυμάτων - sirap1
  • Εγγραφείτε δωρεάν και γίνετε μέλος του Watch-Time

Εμφάνιση μηνυμάτων - sirap1Εμφάνιση μηνυμάτων

Αυτό το τμήμα σας επιτρέπει να δείτε όλα τα μηνύματα που στάλθηκαν από αυτόν τον χρήστη. Σημειώστε ότι μπορείτε να δείτε μόνο μηνύματα που στάλθηκαν σε περιοχές που αυτήν την στιγμή έχετε πρόσβαση.


Μηνύματα - sirap1

Σελίδες: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8
46
Ρολόγια Replica / Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots
« στις: 06. Μάιος. 2020 - 02:57:25 μμ »
Εμφάνιση μηνυμάτων - sirap1

Κουμκουάτ!!!Εμφάνιση μηνυμάτων - sirap1


Sent from my iPhone using Tapatalk
Μου κάνει εντύπωση ότι είσαι ξύπνιος τέτοια ώρα! Εμφάνιση μηνυμάτων - sirap1
Γιατί ρε Άγγελε ;; Εμφάνιση μηνυμάτων - sirap1Εμφάνιση μηνυμάτων - sirap1Εμφάνιση μηνυμάτων - sirap1


Sent from my iPhone using Tapatalk

47
Ρολόγια Replica / Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots
« στις: 06. Μάιος. 2020 - 02:50:20 μμ »
Εμφάνιση μηνυμάτων - sirap1

Κουμκουάτ!!!Εμφάνιση μηνυμάτων - sirap1


Sent from my iPhone using Tapatalk

48
Ρολόγια Replica / Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots
« στις: 05. Μάιος. 2020 - 04:33:23 μμ »
Εμφάνιση μηνυμάτων - sirap1
Ανθίζει...Εμφάνιση μηνυμάτων - sirap1


Sent from my iPhone using Tapatalk
Blazer κι ανάλογο ρολόι!!  Εμφάνιση μηνυμάτων - sirap1
Τρομάρα μου θέλω και ολόμαλλο μπλέιζερ...Εμφάνιση μηνυμάτων - sirap1Εμφάνιση μηνυμάτων - sirap1


Sent from my iPhone using Tapatalk

49
Ρολόγια Replica / Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots
« στις: 05. Μάιος. 2020 - 02:52:49 μμ »
Εμφάνιση μηνυμάτων - sirap1
Ανθίζει...Εμφάνιση μηνυμάτων - sirap1


Sent from my iPhone using Tapatalk

50
Ρολόγια Replica / Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots
« στις: 30. Απρίλιος. 2020 - 09:49:02 μμ »
Την Καλησπερα μου από το κηποθέατρο Λάρισας!! Καλή Πρωτομαγιά να έχουμε!!Εμφάνιση μηνυμάτων - sirap1


Sent from my iPhone using Tapatalk

51
Ρολόγια Replica / Απ: Rolex clasp
« στις: 29. Απρίλιος. 2020 - 11:39:00 μμ »
Και εγώ έχω το ίδιο θέμα φίλε μου όσο αφορά την επιλογή προϊόντων τα οποία δεν αναγνωρίζω ως γνήσια η rep!!
Απλά είδα την συγκεκριμένη ανάρτηση και ο τύπος το πουλούσε για gen και άνετα κάποιος το αγόραζε ενώ ήταν ΤC που το διέκρινε ένας τύχαια!!
Παρόλα αυτά όμως πέρα από το Chrono24 και τον Σωτήρη που προσωπικά εμπιστεύομαι δεν υπάρχει κάποιος TD που να έχει gen parts παρά μόνο ιδιώτες από ξένα forum αμφιβόλου ηθικής!!!
Τώρα επειδή με έχει πιάσει μια λογοδιάρροια τι εννοείς microbrands?? Εμφάνιση μηνυμάτων - sirap1


Sent from my iPhone using Tapatalk
Microbrands είναι συνήθως εταιρείες που μετράνε λίγα χρόνια παρουσίας στην αγορά και παράγουν περιορισμένο αριθμό ρολογιών λόγο χαμηλών δυνατοτήτων. Συνήθως προμηθεύονται τα περισσότερα εξαρτήματα απο άλλους παραγωγούς. Υπάρχουν μερικα πολύ καλα κατά την γνώμη μου. Υπάρχουν όμως και πολλά που στηρίζονται μόνο στο design και πουλάνε σε υψηλές τιμες πχ 1000-1500 ευρό. Ψάξε στο youtube videos με τα πιο γνωστα microbrands θα βρεις αρκετα ενδιαφέροντα. Αν θες να δεις ενα θετικό κατα την γνώμη μου παράδειγμα microbrand δες την lorielwatches.com τα μοντέλα τις κοστίζουν περίπου 500$ και κάθε φορά που βγάζει νεο απόθεμα καποιων μοντέλων εξαφανίζεται μέσα σε 10 λεπτά. Γίνεται πόλεμος για να αγοράσεις ενα
Ευχαριστώ πολύ Γιώργο!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

52
Ρολόγια Replica / Απ: Rolex clasp
« στις: 29. Απρίλιος. 2020 - 11:38:25 μμ »
Και εγώ έχω το ίδιο θέμα φίλε μου όσο αφορά την επιλογή προϊόντων τα οποία δεν αναγνωρίζω ως γνήσια η rep!!
Απλά είδα την συγκεκριμένη ανάρτηση και ο τύπος το πουλούσε για gen και άνετα κάποιος το αγόραζε ενώ ήταν ΤC που το διέκρινε ένας τύχαια!!
Παρόλα αυτά όμως πέρα από το Chrono24 και τον Σωτήρη που προσωπικά εμπιστεύομαι δεν υπάρχει κάποιος TD που να έχει gen parts παρά μόνο ιδιώτες από ξένα forum αμφιβόλου ηθικής!!!
Τώρα επειδή με έχει πιάσει μια λογοδιάρροια τι εννοείς microbrands?? Εμφάνιση μηνυμάτων - sirap1


Sent from my iPhone using Tapatalk
Microbrands είναι συνήθως εταιρείες που μετράνε λίγα χρόνια παρουσίας στην αγορά και παράγουν περιορισμένο αριθμό ρολογιών λόγο χαμηλών δυνατοτήτων. Συνήθως προμηθεύονται τα περισσότερα εξαρτήματα απο άλλους παραγωγούς. Υπάρχουν μερικα πολύ καλα κατά την γνώμη μου. Υπάρχουν όμως και πολλά που στηρίζονται μόνο στο design και πουλάνε σε υψηλές τιμες πχ 1000-1500 ευρό. Ψάξε στο youtube videos με τα πιο γνωστα microbrands θα βρεις αρκετα ενδιαφέροντα. Αν θες να δεις ενα θετικό κατα την γνώμη μου παράδειγμα microbrand δες την lorielwatches.com τα μοντέλα τις κοστίζουν περίπου 500$ και κάθε φορά που βγάζει νεο απόθεμα καποιων μοντέλων εξαφανίζεται μέσα σε 10 λεπτά. Γίνεται πόλεμος για να αγοράσεις ενα
Ευχαριστώ πολύ Γιώργο!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

53
Ρολόγια Replica / Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots
« στις: 29. Απρίλιος. 2020 - 03:23:52 μμ »
  Εμφάνιση μηνυμάτων - sirap1

Στάλθηκε από το Mi Note 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Υπέροχο...


Sent from my iPhone using Tapatalk

54
Ρολόγια Replica / Απ: Rolex clasp
« στις: 29. Απρίλιος. 2020 - 12:02:06 μμ »
Βαριά έκφραση Σωτήρη έχεις δίκαιο,χωρίς όμως να θέλω να προσβάλω κάποιο παιδί και ιδιαίτερα στο δικό μάς φόρουμ!! Εμφάνιση μηνυμάτων - sirap1
Όσο για το Daytona σωστά μιλάς τι θέλω και ανακατεύομαι...Εμφάνιση μηνυμάτων - sirap1


Sent from my iPhone using Tapatalk

55
Ρολόγια Replica / Απ: Rolex clasp
« στις: 29. Απρίλιος. 2020 - 03:32:42 πμ »
Και εγώ έχω το ίδιο θέμα φίλε μου όσο αφορά την επιλογή προϊόντων τα οποία δεν αναγνωρίζω ως γνήσια η rep!!
Απλά είδα την συγκεκριμένη ανάρτηση και ο τύπος το πουλούσε για gen και άνετα κάποιος το αγόραζε ενώ ήταν ΤC που το διέκρινε ένας τύχαια!!
Παρόλα αυτά όμως πέρα από το Chrono24 και τον Σωτήρη που προσωπικά εμπιστεύομαι δεν υπάρχει κάποιος TD που να έχει gen parts παρά μόνο ιδιώτες από ξένα forum αμφιβόλου ηθικής!!!
Τώρα επειδή με έχει πιάσει μια λογοδιάρροια τι εννοείς microbrands?? Εμφάνιση μηνυμάτων - sirap1


Sent from my iPhone using Tapatalk

56
Ρολόγια Replica / Απ: Rolex clasp
« στις: 29. Απρίλιος. 2020 - 02:54:52 πμ »
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου George βλέποντας τις τιμές στο Chrono24 εδώ και πολύ καιρό....
Απλά πιστεύω ότι κάποια ανταλλακτικά έχουν φτάσει τόσο τα gen που ένας χωρίς μεγάλη πείρα την «πάταει» άσχημα!!Εμφάνιση μηνυμάτων - sirap1


Sent from my iPhone using Tapatalk

57
Ρολόγια Replica / Απ: Rolex clasp
« στις: 28. Απρίλιος. 2020 - 04:20:21 μμ »
Καλησπερα!!Οι τιμές τους δεν νομίζω να είναι στα 1000€ αλλά στα 400-600€ ένα μεταχειρισμένο σε καλή κατάσταση!!
Τώρα για το αν ταιριάζει δεν το γνωρίζω αλλά έχω την εντύπωση πως ναι...


Sent from my iPhone using Tapatalk

58
Ρολόγια Replica / Απ: Rolex clasp
« στις: 28. Απρίλιος. 2020 - 04:30:46 πμ »
Σωτήρη ευχαριστώ για την απάντηση,περίμενα ότι θα είσαι μέσα αλήθεια!!Εμφάνιση μηνυμάτων - sirap1Εμφάνιση μηνυμάτων - sirap1
Φίλε ευτυχώς υπάρχεις σε αυτή την παρέα γιατί είμαι σίγουρος ότι μπορείς να αντιληφθείς τις διάφορες ανάμεσα σε gen και rep προϊόντα λόγω της πείρας σου,χωρίς να θέλω να προσβάλω αλλά παιδιά που μπορεί να έχουν πείρα και να είναι στην παρέα μας αλλά δεν τα γνωρίζω...
Οντως τα parts του (TC) είναι τόσο όμοια ώστε μπορεί κάποιος να τα πουλήσει όμως γνήσια;;


Sent from my iPhone using Tapatalk

59
Ρολόγια Replica / Rolex clasp
« στις: 28. Απρίλιος. 2020 - 02:56:32 πμ »
Καλησπερα στα καλύτερα παιδιά!!
Ανοίγω μια συζήτηση μιας και έχω αρκετό χρόνο για σκότωμα με το «μένουμε σπίτι» η οποία αφορά μια αγγελία που διάβασα σε ξένο σάιτ!
Πιο συγκεκριμένα ένας τύπος πουλούσε ένα clasp bracelet σαν γνήσιο σε μια τιμή αν θυμαμαι καλά στα 200€!!
Διαβάζοντας παρακάτω βλέπω υπήρξε κάποιος που αμφισβήτησε την γνησιότητα αυτού λέγοντας πως είναι εξάρτημα TC επικαλώντας τις γνώμες από κάποιους modder οι οποίοι το επιβεβαίωσαν!
Και έχω τα εξής ερωτήματα:
1)πως μπορούμε να αποφύγουμε τέτοιου είδους απατεώνες;
2)πως τα τσακάλια αυτά έχουν φτάσει σε αυτό το σημείο ώστε να αναγνωρίζουν το γνήσιο πλέον και από εικόνες..Σίγουρα η πείρα μετράει..


Sent from my iPhone using Tapatalk

60
Γενική συζήτηση / Απ: Τι έφερε ο ταχυδρόμος σήμερα;
« στις: 28. Απρίλιος. 2020 - 01:35:56 πμ »
Ευχαριστώ φίλε μου υπέροχο κομμάτι όπως και τα αλλά!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Σελίδες: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8