Εμφάνιση μηνυμάτων - Giannos7 Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από chrvolt

Εμφάνιση μηνυμάτων - Giannos7 Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από Dimitris57

Εμφάνιση μηνυμάτων - Giannos7 Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από djmarios

Εμφάνιση μηνυμάτων - Giannos7 Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από chrvolt

Εμφάνιση μηνυμάτων - Giannos7 Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από djmarios

Εμφάνιση μηνυμάτων - Giannos7 Απ: Pocket watch into wristwatch conversion

από Dimitris57

Εμφάνιση μηνυμάτων - Giannos7 Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από djmarios

Εμφάνιση μηνυμάτων - Giannos7 Good To Know

από Dimitris57

Εμφάνιση μηνυμάτων - Giannos7 Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από batigoat

Εμφάνιση μηνυμάτων - Giannos7 Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από Dimitris57

Watch-Time Communit - 26. Απρίλιος. 2024 - 08:41:24 πμ
Γεια χαρά Επισκέπτης
Εμφάνιση μηνυμάτων - Giannos7
  • Εγγραφείτε δωρεάν και γίνετε μέλος του Watch-Time

Εμφάνιση μηνυμάτων - Giannos7Εμφάνιση μηνυμάτων

Αυτό το τμήμα σας επιτρέπει να δείτε όλα τα μηνύματα που στάλθηκαν από αυτόν τον χρήστη. Σημειώστε ότι μπορείτε να δείτε μόνο μηνύματα που στάλθηκαν σε περιοχές που αυτήν την στιγμή έχετε πρόσβαση.


Μηνύματα - Giannos7

Σελίδες: 1 [2] 3 4 ... 6
16
Ρολόγια Replica / Απ: Η πρώτη μου αγορά.........(Omega)
« στις: 21. Μάιος. 2021 - 04:07:08 μμ »
Ένα GMF daydate. Να σου πω την αλήθεια επειδή η αποστολή έγινε λίγο πριν εξαφανιστούν οι τύποι από το YW φοβόμουν μηπως βρω τίποτα πέτρες μέσα.

17
Ρολόγια Replica / Απ: Η πρώτη μου αγορά.........(Omega)
« στις: 21. Μάιος. 2021 - 01:03:22 μμ »
Σήμερα μετά από 60 ημέρες από την ημέρα που έλαβα tracking παρέλαβα ένα πακέτο από yourwatch. Το πακέτο έμεινε στον αερολιμένα Αθηνών για περίπου 30 ημέρες.

18
Ρολόγια Replica / Απ: Pam 111
« στις: 31. Μάρτιος. 2021 - 01:45:25 μμ »
Ή θα μπορούσε να δει της απαντήσεις στο αρχικό του post:


https://forum.watch-time.gr/b39/t713

19
Ρολόγια Replica / Απ: OMEGA SEAMASTER 300 SPECTRE BEST REPLICA?
« στις: 22. Μάρτιος. 2021 - 12:17:16 μμ »
Τα VSF είναι γενικώς πολύ καλής ποιότητας. Απο εκεί και πέρα αυτό που είχα διαβάσει για το συγκεκριμένο είναι πως δεν έχει αρκετά καλό αντίγραφο του μπρασελέ.

20
Ρολόγια Replica / Απ: ΕΛΤΑ?!?!?
« στις: 22. Φεβρουάριος. 2021 - 03:27:53 μμ »
μια βδομάδα πάνω κάτω, πιο πιθανό το πάνω. αλλά αν είναι από αγγλία πως θα περάσει από τελώνιο?
Αυτό το έχω κι εγώ απορία με το τελωνείο τι έγινε;

21
Ρολόγια Replica / Απ: Omega Planet Ocean
« στις: 22. Φεβρουάριος. 2021 - 02:40:35 μμ »
yukiwatch είναι άλλος προμηθευτής. Το yourwatch.io ανήκει στους New / Probationary Trusted Dealer. Μέχρι στιγμής εχεί θετική αξιολόγηση από τα μέλη του RWI.

22
Ρολόγια Replica / Απ: Omega Planet Ocean
« στις: 22. Φεβρουάριος. 2021 - 01:07:48 μμ »
Γιάννο σήμερα άνοιξαν. Έπεσες πάνω στην εορταστική τους περίοδο.. Σήμερα επικοινώνησα με email μαζί τους, και μου είπαν ότι επίσημα έχουν ανοίξει, και μπορούμε να τοποθετήσουμε παραγγελίες.
Δεν νομίζω πως η εορταστική τους περίοδος ξεκινάει στις 5 Γενάρη. Νομίζω το support πριν αγοράσεις είναι πολύ πιο αποτελεσματικό από την εξυπηρέτηση παραγγελιών, ίσως και λόγω υψηλού όγκου παργγελιών και μικρού προσωπικού.
Η επικοινωνία μαζί τους είναι καλή, απλά νομίζω ότι προχωράνε τις παραγγελίες αργά. Η τουλάχιστον αυτή την εντύπωση έχω.

Επίσης να προσθέσω πως είναι probationary dealer στο RWI.

23
Ρολόγια Replica / Απ: Omega Planet Ocean
« στις: 22. Φεβρουάριος. 2021 - 12:06:12 μμ »
Έχω κάνει μια αγορά από αρχές Γενάρη αλλα ακόμα δεν έχει φτάσει τίποτα στα χερία μου.

Οι τιμές τους είναι πολύ κάλες, και η αποστολή γίνεται μέσω Λιθουανίας.

Για τα υπόλοιπα είδωμεν.

24
Αν και δεν έχω κανένα από τα 2 και δεν ξέρω πολλά για την αξιοπιστία τους, θα σου πω τα εξής:
 
Έχω διαβάσει πολύ καλά σχόλια για την ποιότητα των VSF. Πολλά μοντέλα είναι αρκετά κοντά στο gen.
 
Ένα πράγμα που πρέπει ίσως να αξιολογήσεις ο ίδιος είναι ότι το ένα έχει Asian 7750 διακοσμημένο να μοιάζει με τον 9900 της omega και το δεύτερο έχει ένα κλώνο του 8605.
 
Αξίζει να σημειωθεί πως το 2ο είναι και στη λίστα NWBIG του RWI χωρίς βέβαια να υπάρχει ομοφωνία για το πόσο πιστό αντίγραφο είναι.

25
Ρολόγια Replica / Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots
« στις: 27. Ιανουάριος. 2021 - 12:48:21 μμ »
Εμφάνιση μηνυμάτων - Giannos7

26
Ρολόγια Replica / Απ: Submariner 114060 - ZZF.v3 - 3130
« στις: 25. Ιανουάριος. 2021 - 09:49:04 πμ »
Η δε χρυσή έκδοση έχει και χρυσό στο πλαϊνό του μπρασελε όπως έλεγε ένας άλλος φίλος για τα Daytona.
εδώ καινούργιο φαίνεται μια χαρά, μετά από κανα χρόνο όμως πως θα είναι? εγώ πάντως είμαι κατά του επίχρυσου  ασυζητητί, ατσάλι και μόνο ατσάλι.
Αυτό είναι μια καλή ερώτηση, κατά πάσα πιθανότητα δε θα μάθετε την απάντηση από εμένα! Αλλά είναι ένα βημά εμπρός!

27
Ρολόγια Replica / Απ: Submariner 114060 - ZZF.v3 - 3130
« στις: 24. Ιανουάριος. 2021 - 04:48:40 μμ »
Πολυ ωραία Μάριε! Ήδη έχει βγει το v4 από CF. Η δε χρυσή έκδοση έχει και χρυσό στο πλαϊνό του μπρασελε όπως έλεγε ένας άλλος φίλος για τα Daytona.

28
Ρολόγια Replica / Απ: ROLEX GMT
« στις: 11. Ιανουάριος. 2021 - 10:38:29 πμ »
Για Batman μάλλον η καλύτερη επιλογή θα ήταν το ARF. Ο μηχανισμός είναι ο SH3186 που δεν είναι και ο καλύτερος αλλά δεν είναι timebomb.

Για Pepspi το ποιο gen-like είναι το noob που είναι timebomb. Υπάρχει και το VRF με VR3185 μηχανισμό αλλά χωρίς τόσο gen-like insert, και με χάλια κρύσταλλο από ότι λένε.

Προσωπικά με ενδιαφέρει το Pepsi και έχω ακούσει οτι η VSF μπορεί να βγάλει κι αυτη GMT οπότε απλά αναμένω να δω αν και τι θα βγάλει.

29
Ρολόγια Replica / Απ: Τελωνείο από Ην. Βασίλειο ή Κίνα
« στις: 08. Ιανουάριος. 2021 - 09:07:47 μμ »
Intime, jtime, και yourwatch δε στέλνουν μέσω Αγγλίας από όσο ξέρω.

Όσον αφορά το τελωνείο πιο πιθανό να πληρώσεις κερατιάτικα στον εμτελωνιστη παρά δασμούς και φόρους.

Καλύτερα πάντως να επικοινωνήσεις με τους εμπόρους αυτοί θα έχουν καλύτερη άποψη.

30
 
Παιδιά νομίζω κι εγώ ότι είναι όπως τα λέει ο Μάριος, κανένα εργοστάσιο σε κανένα μοντέλο δε βγάζει επιχρυσωμένα πλαϊνά.

Σελίδες: 1 [2] 3 4 ... 6