Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade Απ: Βοήθεια για αγορά Rolex

από djmarios

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade Απ: Βοήθεια για αγορά Rolex

από djmarios

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade Απ: Βοήθεια για αγορά Rolex

από bagit

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade Απ: Βοήθεια για αγορά Rolex

από djmarios

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade Απ: Βοήθεια για αγορά Rolex

από bagit

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade Απ: Βοήθεια για αγορά Rolex

από Dr.K

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade Απ: 20 χρόνων βελτίωση μηχανισμού των Rolex Submariner ρεπ

από Dimitris57

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade Απ: 20 χρόνων βελτίωση μηχανισμού των Rolex Submariner ρεπ

από bagit

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade Απ: 20 χρόνων βελτίωση μηχανισμού των Rolex Submariner ρεπ

από Dimitris57

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade Απ: 20 χρόνων βελτίωση μηχανισμού των Rolex Submariner ρεπ

από Dimitris57

Watch-Time Communit - 19. Απρίλιος. 2024 - 03:14:33 πμ
Γεια χαρά Επισκέπτης
Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade
  • Εγγραφείτε δωρεάν και γίνετε μέλος του Watch-Time

Εμφάνιση μηνυμάτων - HomemadeΕμφάνιση μηνυμάτων

Αυτό το τμήμα σας επιτρέπει να δείτε όλα τα μηνύματα που στάλθηκαν από αυτόν τον χρήστη. Σημειώστε ότι μπορείτε να δείτε μόνο μηνύματα που στάλθηκαν σε περιοχές που αυτήν την στιγμή έχετε πρόσβαση.


Μηνύματα - Homemade

Σελίδες: 1 ... 87 88 [89] 90 91 ... 104
1321
Ρολόγια Replica / Απ: Φωτογραφίες των REP Vintage ρολογιών μας
« στις: 21. Ιανουάριος. 2018 - 05:33:55 μμ »


Τούτο 'δω το κορίτσι πώς σας φαίνεται; Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Sent from my SM-A510F using Watch-Time mobile app

Απ, θέλω κοντινές φώτο! Από το καντράν, από δίπλα Κορώνα και από πίσω καπάκι.


Sent from my iPhone using Tapatalk

έεερχεταιιιιΕμφάνιση μηνυμάτων - HomemadeΕμφάνιση μηνυμάτων - HomemadeΕμφάνιση μηνυμάτων - HomemadeΕμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Sent from my SM-A510F using Watch-Time mobile app

WOW Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade καταπληκτικό κομμάτι!! Θέλω να μάθω την ιστορία του!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

1322
Ρολόγια Replica / Απ: Φωτογραφίες των REP Vintage ρολογιών μας
« στις: 21. Ιανουάριος. 2018 - 05:19:08 μμ »
Τούτο 'δω το κορίτσι πώς σας φαίνεται; Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Sent from my SM-A510F using Watch-Time mobile app

Απ, θέλω κοντινές φώτο! Από το καντράν, από δίπλα Κορώνα και από πίσω καπάκι.


Sent from my iPhone using Tapatalk

1323
Ρολόγια Replica / Rolex 116900 Air-King JF
« στις: 20. Ιανουάριος. 2018 - 03:48:50 μμ »
Πριν από καμία βδομάδα μου έστειλε ο φίλος @manosjer το Air-King 116900 JF Best Edition για Service μιας και έχανε κανα 10λεπτο στο 24ωρο

1324
Ρολόγια Replica / Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots
« στις: 19. Ιανουάριος. 2018 - 02:27:13 μμ »
Φυσάει καθόλου ο Βαρδάρης ή έχει άπνοια;Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Στάλθηκε από το Lenovo Z2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

φύσηξε ο βαρδάρης και καθάρισε!

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade


Sent from my iPhone using Tapatalk

1325
Ρολόγια Replica / Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots
« στις: 19. Ιανουάριος. 2018 - 01:51:56 μμ »
Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade


Sent from my iPhone using Tapatalk

1326
Ρολόγια Replica / Απ: Φωτογραφίες των REP Vintage ρολογιών μας
« στις: 19. Ιανουάριος. 2018 - 01:50:47 μμ »
Έδεσε το παζλ!

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade


Sent from my iPhone using Tapatalk

1327
Vintage ρολόγια / Rolex USA C&I riveted bracelet
« στις: 19. Ιανουάριος. 2018 - 12:56:39 μμ »
Σήμερα παρέλαβα με το ταχυδρομείο από Καναδά κάτι που μου έφτιαξε πραγματικά την μέρα!
Έναν πανέμορφο Rolex riveted μπρασελέ του 1966 κατασκευασμένος για την Rolex στην Αμερική!
Δεν υπάρχουν πολλές πληροφορίες για τα συγκεκριμένα μπρασελέ, όποτε σκέφτηκα να δημοσιεύσω τις ελάχιστες πληροφορίες που μπόρεσα να συλλέξω. Αν κάποιος γνωρίζει κάτι περισσότερο, μπορεί ελεύθερα να το αναρτήσει σαν σχόλιο!

Τα μπρασελέ C&I είναι παρόμοια εμφανισιακά με τα μπρασελέ ref 7206 και κατασκευάστηκαν στις ΗΠΑ, με σκοπό να εξοικονομηθούν χρήματα από την καταβολή φόρων εισαγωγών. Ωστε έτσι η Rolex να προσφέρει τα προϊόντα της στην αγορά της Αμερικής σε πιο προσιτές τιμές.

Οι διαφορές που συναντάμε στα Rolex C&I USA μπρασελέ είναι ότι δεν φέρουν αριθμούς (ref) στους συνδέσμους τελικής σύνδεσης (end links) καθώς επίσης δεν έχει σφραγίδες στις λεπίδες του κουμπώματος (clasp). Τα μόνα διακριτικά του μπρασελέ βρίσκονται στη εσωτερική λεπίδα και αυτά είναι, μια σφραγίδα Rolex USA, μια μικρή κορώνα, συνεχίζει μια σφραγίδα C&I και τελειώνει με την ημερομηνία κατασκευής.

Αυτό που πρέπει επίσης να αναφερθεί είναι ότι τα USA C&I μπρασελέ είναι τα μοναδικά Rolex μπρασελέ, με συνδέσμους που έχουν την δυνατότητα να τεντώνουν (expanding links) και να προσαρμόζονται στο σχήμα του καρπού.

Και μερικές φωτογραφίες του μπρασελέ:

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade


Sent from my iPhone using Tapatalk

1328
Ρολόγια Replica / Απ: Βοηθεια για αγορα ρολογιου
« στις: 17. Ιανουάριος. 2018 - 06:00:24 μμ »
@GeoR ο @Sead (Supermirrors) έχει κάποια ρολόγια πάντα σε stock στην Αγγλία. Γραφτού να σου στείλει την eu stocklist. Αν παραγγείλεις από αυτά τα κομμάτια, θα το έχεις μέσα σε 5 με 7 εργάσιμες!  

1329
Ρολόγια Replica / Απ: Βοηθεια για αγορα ρολογιου
« στις: 17. Ιανουάριος. 2018 - 01:18:17 μμ »
@GeoR αν θα είχες τη δυνατότητα όταν έρθει να το συγκρίνεις δίπλα-δίπλα με το γνήσιο, θα δεις ότι και εξωτερικά θα είναι γεμάτο λάθη!


Sent from my iPhone using Tapatalk

1330
Ρολόγια Replica / Απ: Βοηθεια για αγορα ρολογιου
« στις: 17. Ιανουάριος. 2018 - 12:49:30 μμ »
Καλημέρα φίλε μου και καλωσόρισες! Αν θα διαβάσεις σε προηγούμενα ποστ, είμαι σίγουρος ότι θα καταλάβεις την γνώμη μας για τα Site που προανέφερες!
Καταρχήν να σου ξεκαθαρίσω ότι μηχανισμός ETA 3135 δεν υπάρχει... ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!! Άρα καταλαβαίνεις ότι παίζει μούφα!!!
Τα ρέπλικα που πουλιούνται στην Ελλάδα είναι δυστυχώς κακής ποιότητας. Ο λόγος είναι απλός, όλα τα Site που πουλάνε ρέπλικες στην Ελλάδα είναι εμπόριο 3-4 χέρι. Αν αναλογιστούμε ότι ο ιδιοκτήτης του Site το έχει καπελώσει με κανα κατοστάρικο για την πάρτη του + τα υπόλοιπα χέρια στην αλυσίδα, τότε το αρχικό ποσό του ρολογιού σίγουρα δεν ξεπερνούσε τα 60-80 ευρώ. Άρα πολλά πράγματα δεν μπορείς να περιμένεις!!!
Όπως αναφέρουμε και σε αλλά ποστ, ρίξε μια μάτια στα Site που έχουμε αναρτήσει στους αξιόπιστους Dealers έλα σε συνεννόηση μαζί τους για το αν το ρολόι που σε ενδιαφέρει υπάρχει σε απόθεμα. Πλήρωσε το χωρίς δισταγμό και σε 25-30 μέρες θα έχεις ένα ρολόι που θα αξίζει πραγματικά τα λεφτά του!


Sent from my iPhone using Tapatalk

1331
Ρολόγια Replica / Απ: Ρολόι panerai replica
« στις: 17. Ιανουάριος. 2018 - 05:22:33 πμ »
@dandy_123 θα προσπαθήσω και πάλι να σε καθησυχάσω Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade
Το ρολεξακι που περιμένεις θα έρθει! Απλά τα δέματα που έρχονται από postNL αργοπορούν αφάνταστα.
Παλαιότερη παραγγελία που είχα κάνει από τον Sead και το έστειλε με PostNL έκανε ένα μήνα να έρθει και δεν υπήρχε καμία ενημέρωση στο Tracking.
Πλέον όταν παραγγέλνω με triangle ενημερώνω ότι προτιμώ μεταφορά από Αγγλία με Royal Mail (για όσο ακόμη δεν υπάρχουν δασμοί αν και διαβάζω σημερινά νέα ότι το ξανασκέφτονται με το brexit)Εμφάνιση μηνυμάτων - HomemadeΕμφάνιση μηνυμάτων - HomemadeΕμφάνιση μηνυμάτων - Homemade
Τα δέματα από Αγγλία με Royal Mail παραδίδονται Ελλάδα από τα acs courier μέσα σε 5-7 εργάσιμες!

Αλλά ακόμη και για δέματα που έρχονται απευθείας από τρίτες χώρες, αν γίνει η σωστή προετοιμασία με τα χαρτιά και δηλωθεί ποσό κάτω από τα 21$ δεν θα υπάρξει κανένα πρόβλημα στα τελωνεία!
Παραλαμβάνω αρκετά συχνά ανταλλακτικά με το ταχυδρομείο από χώρες εκτός ευρωπαϊκής ένωσης. Πριν τις γιορτές, ναι υπήρξαν καθυστερήσεις και ελέγχει, αλλά μου φαίνεται η κατάσταση ομαλοποιήθηκε!

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade


Sent from my iPhone using Tapatalk

1332
Ρολόγια Replica / Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots
« στις: 16. Ιανουάριος. 2018 - 11:45:46 πμ »
@chrvolt ωραίο και ιδιαιτέρα το bracelet του Εμφάνιση μηνυμάτων - HomemadeΕμφάνιση μηνυμάτων - HomemadeΕμφάνιση μηνυμάτων - Homemade


Sent from my iPhone using Tapatalk

1333
Ρολόγια Replica / Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots
« στις: 16. Ιανουάριος. 2018 - 10:43:25 πμ »
Καλημέρα!
Σήμερα με το αγαπημένο μου Tudor 7031 homeplate. Κατά την γνώμη μου από τα πιο όμορφα ρολόγια της Tudor!

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade


Sent from my iPhone using Tapatalk

1334
Ιδιοκατασκευές / Απ: Rolex 5513 - 5514 με Pre Comex Dial
« στις: 16. Ιανουάριος. 2018 - 10:36:31 πμ »
Αμπσολουτελυανφακινγκμπηλίβαμπλ....


Sent from my iPhone using Tapatalk

;;;;
Να πω ευχαριστώ;;;; Είναι καλό αυτό;;;;

πολύ ωραίο !


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ευχαριστώ Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade



Sent from my iPhone using Tapatalk

1335
Ρολόγια Replica / Απ: Ρολόι panerai replica
« στις: 16. Ιανουάριος. 2018 - 10:28:11 πμ »
@mitsos καλώς όρισες στην παρέα μας, καλή χρονιά κι από εμάς!!!
Τι να σου πω; Με τα πανέρια δεν το έχω καθόλου

Σελίδες: 1 ... 87 88 [89] 90 91 ... 104