Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από AGGELOS

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από chrvolt

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από Dimitris57

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από djmarios

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από chrvolt

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από djmarios

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade Απ: Pocket watch into wristwatch conversion

από Dimitris57

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από djmarios

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade Good To Know

από Dimitris57

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από batigoat

Watch-Time Communit - 26. Απρίλιος. 2024 - 11:57:13 πμ
Γεια χαρά Επισκέπτης
Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade
  • Εγγραφείτε δωρεάν και γίνετε μέλος του Watch-Time

Εμφάνιση μηνυμάτων - HomemadeΕμφάνιση μηνυμάτων

Αυτό το τμήμα σας επιτρέπει να δείτε όλα τα μηνύματα που στάλθηκαν από αυτόν τον χρήστη. Σημειώστε ότι μπορείτε να δείτε μόνο μηνύματα που στάλθηκαν σε περιοχές που αυτήν την στιγμή έχετε πρόσβαση.


Μηνύματα - Homemade

Σελίδες: 1 ... 89 90 [91] 92 93 ... 104
1351
Ρολόγια Replica / Απ: Patek Philippe Aquanaut
« στις: 02. Ιανουάριος. 2018 - 10:30:34 μμ »
Ωραιο Ρολοι και σίγουρα πολύ ελκυστική τιμή για τον Α-2824 μηχανισμό, άλλα με πολλά λάθη στο καντράν και στους δείκτες.

1352
Χρόνια πολλά και από εμένα. Εύχομαι το 2018 να συνοδεύεται πάνω από όλα με υγεία! Αγάπη, οικογενειακή θαλπωρή, καθώς και επαγγελματικές επιτυχίες για όλους μας!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

1353
@dhmhtrhs μακριά από τα ελληνικά site, facebook, κλπ. Τα ρολόγια που φέρνουν είναι το ίδιο ποιοτικά με αυτά που θα βρεις στα σοκάκια της Κωνσταντινούπολης. Ρολόγια που αγοράζουν για 80-120 εύρω και τα μεταπωλούν για 200-250 εύρω. Αραδιαζουν στις ιστοσελίδες τους ένα σωρό ασυναρτησίες για ελβετικές ETA μηχανές και το ρόλοι που θα παραλάβεις (στην καλύτερη των περιπτώσεων) θα φοράει την DG2813.
Διαλεξε έναν Dealer από την λίστα που έχουμε αναρτήσει, επικοινώνησε μαζί του για τρόπους πληρωμής και αποστολής. Κάνε την παραγγελία σου και μετά από 3-4 εβδομάδες, θα έχεις στα χέρια σου μια πολύ καλή Replica.

1354
Ανάρτησε τη διεύθυνση απο το ρολόι που σε ενδιαφέρει από το συγκεκριμένο Site και θα το κοιτάξω!


Sent from my iPhone using Tapatalk

1355
3135 movement vs ETA 2124


Sent from my iPhone using Watch-Time mobile app

Μάλλον κάτι έχεις μπερδέψει! ETA 2124 δεν υπάρχει! 3135 εννοείς από την Rolex???


Sent from my iPhone using Tapatalk

1356
Ρολόγια Replica / Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots
« στις: 29. Δεκέμβριος. 2017 - 09:41:20 πμ »
Καλημέρα!

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade


Sent from my iPhone using Tapatalk

1357
Τεχνικά θέματα / Απ: TG Timegrapher για ολους!
« στις: 28. Δεκέμβριος. 2017 - 07:21:00 μμ »
Καλησπέρα @Jop και χρόνια πολλά.
Ωραίο θέμα για συζήτηση! Είναι αλήθεια ότι πλέον κυκλοφορούνε αρκετά ελεύθερα προγράμματα υπολογιστών, η και Smartphone Apps σε χαμηλό κόστος που η αγορά ενός Timegrapher δεν έχει κανένα νόημα!
Εγώ χρησιμοποιώ το iPhone App ‘Watch Tuner Timegrapher´ και είμαι πολύ ευχαριστημένος!!!

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade




Sent from my iPhone using Tapatalk

1358
Ρολόγια Replica / Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots
« στις: 27. Δεκέμβριος. 2017 - 09:38:07 μμ »
Πολύ ωραίο φίλε
Πριν χρόνια στο Βαχάρη, ήμουν στο τσακ να το παρω, μετά πήρα ένα BP και μου φυγε η κάψα Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade
Μου φτάνει το Datejust
Δύσκολες εποχές, ακριβά γούστα, έγινα τσιγκούνης πλέον
Έχω και κορίτσι της παντρειας χαχαΕμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Στάλθηκε από το Lenovo Z2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι ωραίο έγινε, αλλά δεν είναι δικό μου και πρέπει να το αποχωριστώ Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Είναι του φίλου @freediver
Το αγόρασε member to member στο RWI. Του φορέσαμε ένα γνήσιο κρύσταλλο (μεταχειρισμένο από το eBay) ένα γυαλισματακι και ένα βούρτσισμα και με σχετικά λίγα χρήματα έχει αυτό το αποτέλεσμα Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade


Sent from my iPhone using Tapatalk

1359
Ρολόγια Replica / Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots
« στις: 27. Δεκέμβριος. 2017 - 07:03:31 μμ »
Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade


Sent from my iPhone using Tapatalk

1360
Ρολόγια Replica / Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots
« στις: 26. Δεκέμβριος. 2017 - 01:18:51 μμ »
Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade


Sent from my iPhone using Tapatalk

1361
Καλησπέρα, χρόνια πολλά σε όλους! Καλά Χριστούγεννα!!!

Οι αργίες των Χριστουγέννων μου δώσανε τη δυνατότητα να ασχοληθώ με ένα SUB TC 16610 (για να μην βαρεθούμε κιόλας) που μου έστειλε ο φίλος @freediver.

Για την ποιότητα των συγκεκριμένων ρολογιών (TC Caddell) δεν χρειάζεται να γράψω κάτι, έχουν γραφτεί άλλωστε τόσα πολλά!!!

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Στο συγκεκριμένο ρολόι (πολυφορεμένο από ότι δηλώνουν τα σημάδια του), θα κάνουμε το Update που κάνουμε και οι περισσότερο τρελαμένοι με τα Mods. Αλλαγή κρυστάλλου με γνήσιο Rolex και φυσικά ένα γυάλισμα για να επιστρέψει στην αρχική του αστραφτερή εμφάνιση!

Πιστεύω η διαφορά είναι εμφανέστατη Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade




Sent from my iPhone using Tapatalk

1362
Ειδικά τώρα που τα JF βελτιώθηκαν αρκετά ...

Μου έχει τύχει αρκετές φορές στο eBay να δω κάποια Ρολογια που κάνουν μπαμ από χιλιόμετρα μακριά ότι είναι Replica. Τα έχω αναφέρει αμέτρητες φορές στο eBay, δύστυχος ποτέ δεν κάνανε κάτι για να σταματήσει η δημοπρασία! Αλλά αυτή τη φορά φαίνεται βρήκα τον σωστό τρόπο για να σταματήσω αυτή την δημοπρασία Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade
Άνοιξα θέμα στο φόρουμ του eBay για την συγκεκριμένη δημοπρασία, συνιστώντας προσοχή Replica και ότι ενημέρωσα και την Rolex για το συγκεκριμένο. Άμεσα στα επόμενα λεπτά εξαφανίστηκε η ανάρτηση μου από το φόρουμ, αλλά και το ρολόι από το eBayΕμφάνιση μηνυμάτων - Homemade


Sent from my iPhone using Tapatalk

1363
@dandy_123 καλημέρα, χθες είχα ένα σοβαρό ραντεβού με τον Μορφέα Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Ο Sead έχει κάποια από τα Ρολογια σε Stock στην Αγγλία (όχι πολλά κομμάτια) απλά για να μπορέσει να εξυπηρετήσει κάποιον που θέλει κάτι στα γρήγορα. Αν το ρολόι υπάρχει στο Stock το παραλαμβάνεις σε μια βδομάδα. Αν όχι, γίνετε κανονικά μεταφορά με Triangle Shipment από Κίνα για Αγγλία (τελευταία έπεσε και η Ολλανδία στο τραπέζι λόγω Brexit) και από εκεί Ευρώπη!
Συνήθως δεν φαίνεται ο αρχικός αποστολέας:

Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade

Αλλά και κάποιες φορές που φαινόταν (το παρατήρησα σε παραγγελίες από PureTime) δεν είχα κανένα πρόβλημα!

Όλα θα πάνε καλά!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

1364
καλησπεραα :) χρονια πολλα και καλα χριστουγεννα.. μου εχει αποσταλει ενα ρολεξ με triangle μεσω postnl αλλα απ οτι διαβαζω ανοιγονται και αυτα ...

Δεν υπάρχει λόγος να ανοιχθεί! Έχω παραλάβει αρκετές φορές από τον Sead με Postnl, όλα πήγαν καλά. Απλά αργούν κάπως σε σύγκριση με τα Royal Mail από Αγγλία.


Sent from my iPhone using Tapatalk

1365
@dandy_123 χρόνια πολλά, καλά Χριστούγεννα! Αν για κάποιο λόγο το δέμα ανοιχτεί στο τελωνείο και διαπιστώσουν ότι πρόκειται για προϊόν παρεμπορίου (ρέπλικα) τότε φυσικά κατάσχεται και πάει για καταστροφή! Αν πρόκειται για γνήσιο Rolex, τότε πληρώνεις τους δασμούς Εμφάνιση μηνυμάτων - Homemade
Όλα αυτά μπορείς φυσικά να τα αποφύγεις διαλέγοντας το Triangle Shipment που προσφέρουν οι Dealers της λίστας που έχουμε αναρτήσει. Η επιπλέον επιβάρυνση είναι γύρω στα 20$ αλλά θα κοιμάσαι ήσυχος!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Σελίδες: 1 ... 89 90 [91] 92 93 ... 104