Εμφάνιση μηνυμάτων - Aeratos Απ: Βοήθεια για αγορά Rolex

από djmarios

Εμφάνιση μηνυμάτων - Aeratos Απ: Βοήθεια για αγορά Rolex

από djmarios

Εμφάνιση μηνυμάτων - Aeratos Απ: Βοήθεια για αγορά Rolex

από bagit

Εμφάνιση μηνυμάτων - Aeratos Απ: Βοήθεια για αγορά Rolex

από djmarios

Εμφάνιση μηνυμάτων - Aeratos Απ: Βοήθεια για αγορά Rolex

από bagit

Εμφάνιση μηνυμάτων - Aeratos Απ: Βοήθεια για αγορά Rolex

από Dr.K

Εμφάνιση μηνυμάτων - Aeratos Απ: 20 χρόνων βελτίωση μηχανισμού των Rolex Submariner ρεπ

από Dimitris57

Εμφάνιση μηνυμάτων - Aeratos Απ: 20 χρόνων βελτίωση μηχανισμού των Rolex Submariner ρεπ

από bagit

Εμφάνιση μηνυμάτων - Aeratos Απ: 20 χρόνων βελτίωση μηχανισμού των Rolex Submariner ρεπ

από Dimitris57

Εμφάνιση μηνυμάτων - Aeratos Απ: 20 χρόνων βελτίωση μηχανισμού των Rolex Submariner ρεπ

από Dimitris57

Watch-Time Communit - 19. Απρίλιος. 2024 - 10:49:04 μμ
Γεια χαρά Επισκέπτης
Εμφάνιση μηνυμάτων - Aeratos
  • Εγγραφείτε δωρεάν και γίνετε μέλος του Watch-Time

Εμφάνιση μηνυμάτων - AeratosΕμφάνιση μηνυμάτων

Αυτό το τμήμα σας επιτρέπει να δείτε όλα τα μηνύματα που στάλθηκαν από αυτόν τον χρήστη. Σημειώστε ότι μπορείτε να δείτε μόνο μηνύματα που στάλθηκαν σε περιοχές που αυτήν την στιγμή έχετε πρόσβαση.


Μηνύματα - Aeratos

Σελίδες: [1]
1


Το ειχα δει το βιντεο, είναι τραγικό να εχεις ένα ρολοι με όλα τα χαρτια του να βλεπουν στην αντιπροσωπια τι εχει γινει και απλα να το κρατανε.
Υποθετω ότι μπορει να το κρατήσουν για να κυνηγήσουν νομικα τον «νέο» ιδιοκτήτη.
ΥΓ.Μου εχουν πει οτι οταν αγοραζεις ενα ρολοι και εχει ολα τα χαρτια του η τιμη ειναι μεγαλυτερη απο ενα που αγοραζεις απλα ενα ρολοι "σκετο"


Χωρις να ειμαι δικηγορος πιστευω πως αφου εχει δηλωθει κλεμμενο και ενημερωθηκε ο αρχικος του ιδιοκτητης   θα επρεπε να παραδοθει στις αρχες για να μπορεσει να το διεκδικησει ο πρωτος ιδιοκτητης.  Για αυτο το λογο το ρολοι με τα χαρτια του ειναι και πιο ακριβο , ενα ρολοι "σκετο" μπορει να ειναι και αντιστοιχη περιπτωση με τον δευτερο ιδιοκτητη

2
Ρολόγια Replica / Απ: Περι στεφάνης..
« στις: 05. Απρίλιος. 2020 - 08:41:41 μμ »
Κανονικά αυτη θα πρεπει να ειναι η επομενη αλλαγη μου 

3
Ρολόγια Replica / Απ: Περι στεφάνης..
« στις: 05. Απρίλιος. 2020 - 05:34:51 μμ »
Και απο το δικο μου δεν κραζει απο μακρια αλλά οσο πιο πολυ ασχολουμαστε με αυτο το ''αθλημα'' τοσο πιο πολυ ψειριζουμε τις λεπτομεριες...

4
Ρολόγια Replica / Περι στεφάνης..
« στις: 05. Απρίλιος. 2020 - 03:08:16 μμ »
Εχω το submariner 6-digit ARF με καποια  γνησια εξαρτηματα , αυτο  που μου εχει μεινει ακομη stock και με ψιλοχαλαει λιγο ειναι η στεφανη του ρολογιου μου και δεν εννοω το κεραμικο γιατι αυτο μια χαρα ειναι και σε γυαλαδα και σαν αποχρωση των αριθμων και η περλα , αυτο που με χαλαει  ειναι τα δοντακια στο πλαι που μου φαινεται πως δε μοιαζουν τοσο στο γνησιο. Σκεφτηκα να αγορασω γνησια αλλά παει κομπλε μαζι με το κεραμικο και κοστιζει σχεδον κανα χιλιαρικο κι ειναι κριμα να δωσω αυτο το ποσό αφου στην ουσια θελω μόνο το εξωτερικο μέρος με τα δοντακια . Εχετε καμια ιδεα αν καποιο απο τα εργοστάσια βγαζει πιο καλό αυτο το ανταλλακτικο ωστε να το αντικαστησω και να μη παω σε γνησιο ?

5
Ρολόγια Replica / Απ: Tc rolex
« στις: 29. Απρίλιος. 2018 - 03:21:34 μμ »
Κι εγω χαρηκα που βρηκα εδω στην Ελλαδα καποιον τοσο εξειδικευμενο σε αυτο το τομεα!
Θα σου στειλω πμ για συγκεκριμενες πληροφοριες για τη περιπτωση μου

Σελίδες: [1]