Εμφάνιση μηνυμάτων - djmarios Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από chrvolt

Εμφάνιση μηνυμάτων - djmarios Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από Dimitris57

Εμφάνιση μηνυμάτων - djmarios Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από djmarios

Εμφάνιση μηνυμάτων - djmarios Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από chrvolt

Εμφάνιση μηνυμάτων - djmarios Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από djmarios

Εμφάνιση μηνυμάτων - djmarios Απ: Pocket watch into wristwatch conversion

από Dimitris57

Εμφάνιση μηνυμάτων - djmarios Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από djmarios

Εμφάνιση μηνυμάτων - djmarios Good To Know

από Dimitris57

Εμφάνιση μηνυμάτων - djmarios Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από batigoat

Εμφάνιση μηνυμάτων - djmarios Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από Dimitris57

Watch-Time Communit - 25. Απρίλιος. 2024 - 02:12:12 μμ
Γεια χαρά Επισκέπτης
Εμφάνιση μηνυμάτων - djmarios
  • Εγγραφείτε δωρεάν και γίνετε μέλος του Watch-Time

Εμφάνιση μηνυμάτων - djmariosΕμφάνιση μηνυμάτων

Αυτό το τμήμα σας επιτρέπει να δείτε όλα τα μηνύματα που στάλθηκαν από αυτόν τον χρήστη. Σημειώστε ότι μπορείτε να δείτε μόνο μηνύματα που στάλθηκαν σε περιοχές που αυτήν την στιγμή έχετε πρόσβαση.


Μηνύματα - djmarios

Σελίδες: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 47
196
Ρολόγια Replica / Απ: Αγορά Rolex replica
« στις: 03. Μάρτιος. 2023 - 05:08:34 μμ »
Εγώ με ένα Hulk vsf βρέθηκα με εναν ο οποίος είχε original και χάζεψα με το ποσό ίδιο είναι. δεν μπορούσαμε να βρούμε τις διάφορες. Απλά μετά από τόσο καιρό που βλέπω το γίνεται δεν ξέρω κατά ποσό αξίζει ένα τέτοιο ρολόι καλύτερα πχ ένα seiko μηχανικό και μια χαρά παρά τόσα λεφτά ενώ υπάρχουν τόσα replica


Sent from my iPhone using Tapatalk
Αξίζει γιατί όσο περνάει ο καιρός μόνο κερδίζεις με ένα γνήσιο ρόλεξ ενώ με άλλες πιο απλές μάρκες με το που βγαίνεις από το κατάστημα που το έχεις πάρει καινούργιο έχεις χάσει κατευθείαν το 50%, 60% στις περισσότερες των περιπτώσεων 

197
Ρολόγια Replica / Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots
« στις: 02. Μάρτιος. 2023 - 10:46:43 μμ »
Εμφάνιση μηνυμάτων - djmarios

198
Τεχνικά θέματα / Απ: Επισκευή
« στις: 28. Φεβρουάριος. 2023 - 09:53:32 μμ »
Έχει κανείς ιδέα γιατί σε Vs3135 δεν κάθεται σωστά ο γνήσιος δίσκος ημερομηνίας? 
Βγαίνει πολύ χαμηλά το gen date wheel ενώ ο vs δίσκος κάθεται στο κέντρο κανονικά. Εμφάνιση μηνυμάτων - djmarios

199
Τεχνικά θέματα / Απ: Επισκευή
« στις: 28. Φεβρουάριος. 2023 - 05:05:22 μμ »
Τα jf είχαν sh3135 και τότε που βγήκαν ήταν ότι καλύτερο υπήρχε αλλά πλέον υπάρχουν και άλλες λύσεις, εγώ έτσι όπως το ακούω θα έβαζα έναν καινούριο vr3135.
Υπάρχει και ο vs3135 που είναι ο καλύτερος κλώνος αλλά έχει ένα θέμα με το γνήσιο date wheel κάθεται πιο χαμηλά στο παράθυρο ημερομηνίας, δεν ξέρω για πιο λόγο οπότε ο VR είναι μονόδρομος. 

200
Τεχνικά θέματα / Απ: Επισκευή
« στις: 28. Φεβρουάριος. 2023 - 04:41:37 μμ »
Αν δεν βρεις τον Σωτήρη και είσαι στην Αθήνα έχω κάποιον να το δει αλλά το balance είναι δύσκολη υπόθεση.
Τι μηχανισμό έχει επάνω sh3135 ή vr3135? Και έχεις και γνήσιο date wheel? 

201
Ρολόγια Replica / Απ: Επιλογή έμπιστου TD
« στις: 20. Φεβρουάριος. 2023 - 07:25:19 μμ »
Όσο πιο ψαγμένο τόσο το χειρότερο για ρεπλικα 

202
Ρολόγια Replica / Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots
« στις: 20. Φεβρουάριος. 2023 - 12:33:13 πμ »
Super franken no date Εμφάνιση μηνυμάτων - djmarios

203
Ρολόγια Replica / Απ: Αγορά από Ελλάδα
« στις: 20. Φεβρουάριος. 2023 - 12:22:54 πμ »
Μέχρι και σε αυτό πίσω είμαστε δηλαδή! Αχαχχαχα

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Όχι, εδώ δεν είμαστε πίσω…
Ούτε στην Ελλάδα, αλλά ούτε σε όλη την ΕΕ, (πιστεύω ακόμα και Ευρώπη) δεν υπάρχει ρέπλικα site για ρολόγια.
Και ο Sead βρίσκεται εκτός Ευρώπης. Έχει μόνο stock στο UK.
Κάποτε υπήρχε το YOURWATCH site (νομίζω από Ρωσία Εμφάνιση μηνυμάτων - djmarios), αλλά τελικά όλα ήταν απάτη.
Και όλα τα rep watch-shops στο Instagram και Facebook. Τα ρολόγια είναι δήθεν “super clone”, “best cop ever”, “AAA”, … αλλά και εδώ … μακρια και απο αυτά τα ρολόγια

Στην ΕΕ δεν πιστεύω να δούμε replica web shop.
Από το yourwatch εγώ εχασα 3 ρολόγια, τα 2 δικά μου άλλο ενα φίλου που ανέλαβα να το παραγγείλω και το πλήρωσα μόνος μου. 
Τώρα αυτό για την Ευρώπη δεν νομίζω ότι είμαστε πίσω κάθε άλλο, θα ήταν παράλογο να υπήρχε αξιόπιστο σαιτ που να λειτουργεί με ρέπλικα προϊόντα θα ήταν σκάνδαλο μιλάμε για παράνομη δραστηριότητα 😂

204
Προτάσεις για επιλογή ρολογιού / Απ: Rolex two tone
« στις: 19. Φεβρουάριος. 2023 - 12:55:45 πμ »
Open back super franken δεν θα φτιάξει κανείς και αν τέλος πάντων μπει κάποιος στη διαδικασία να το κάνει πχ με ένα Patek θα βάλει γνήσια ανταλλακτικά και στο πάνω μέρος του μηχανισμού οπότε πάντα θα χρειαστεί να ανοίξει κάποιος καπάκι αν πρόκειται για αγοροπωλησία.
Ένας στο rwi πουλάει 16.000 ένα franken Patek 5711 με γνήσιο blue dial και date wheel και έχει βάλει και γνήσιο χρυσό ρότορα!

205
Προτάσεις για επιλογή ρολογιού / Απ: Rolex two tone
« στις: 18. Φεβρουάριος. 2023 - 06:30:39 μμ »
Το ότι γράφουν 1:1 δεν λέει κάτι, είναι ελάχιστα τα ρολόγια που είναι όντως κοντά και αυτό γιατί έχουν επενδύσει πολλά στο να φτιάχνουν την όσο το δυνατόν πιο τέλεια αντιγραφή που λέει ο harry έτσι ακριβώς είναι και αυτό θα το κάνουν σε συγκεκριμένες μάρκες και μοντέλα που ξέρουν ότι θα έχουν μεγάλη ζήτηση για να μπορέσουν να βγάλουν κέρδος και τα λεφτά που χάλασαν.
Αλλά και πάλι ακόμα και σε αυτά τα λίγα μοντέλα που είναι στην κατηγορία των "σούπερ ρεπλικα" κάποιος που ξέρει έστω και λίγα πράγματα θα το καταλάβει το ρολόι εύκολα εκτός και αν είναι κάποιο καλό και προσεγμένο franken τότε ίσως να χρειαστεί να ανοίξει καπάκι να δει μηχανισμό. 

206
Ρολόγια Replica / Απ: Αγορά Rolex replica
« στις: 18. Φεβρουάριος. 2023 - 02:19:59 μμ »
Το συγκεκριμένο μοντέλο βέβαια είναι των 90ς η έκδοση ζενίθ και θα έπρεπε να έχει τα δευτερόλεπτα στην θέση 9 η ώρα.

Στάλθηκε από το M2103K19PG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Οχι. Είναι με χαραγμένο rehaut δλδ από 2006 και μετά. Μηχανισμό 4130 έχει και με το μεγάλο κούμπωμα από 2014 βγήκε αυτό και με μπλε λουμ στα μαρκερς. 

207
Ρολόγια Replica / Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots
« στις: 17. Φεβρουάριος. 2023 - 06:44:14 πμ »

Εμφάνιση μηνυμάτων - djmarios

208
Ρολόγια Replica / Απ: Αγορα από pure time
« στις: 17. Φεβρουάριος. 2023 - 03:55:11 πμ »
Μου το εστειλαν και tracking number  LA0-------HU.
αρα με hungarian post ερχεται
Σε 25, 30 μέρες λογικά αν πάνε όλα καλά θα παραλάβεις. 

209
Καλημερα παιδια. Πρωτο μου μηνυμα εδω στο φορουμ. Διαβασ και εμαθα για τον sead και εγω ;πο εδω και ηρθα σε επικοινωνια μαζι του. Με ενδιαφερει ενα submariner με ημερομηνια. Οι επιλογες που μου εδωσε ο sead ειναι η ακριβης εκδοση κοντα στα 600 με μηχανισμο κλωνο της ρολεξ και μετα κοντα στα 300 μια φθηνη εκδοση με μηχανισμο 2836 ή 2824.

Η ερωτηση μου ειναι επειδη προκειται για ρεπλικα δε θα ηθελα να ανεβω σε κόστος. Οποτε κοιταζω το φθηνο. Εξωτερικα τουλαχιστον ειναι ιδιο με το αυθεντικο; Επισης η συντηρηση του ειναι οικονομικη και ευκολη ή εχει ιστοριες;
Επισης οι ορολογιες noob,vsf clear κλπ τι ειναι γιατι δε βγαζω ακρη.
Ευχαριστώ και συγνωμη αν σας κουρασα ως καινουργιος εδω
Αν έχει κλώνο ρόλεξ 3135 είναι πιο σωστό το ρολόι από μηχανισμό ΕΤΑ 2836, 2824. Ότι πληρώνεις παίρνεις εγώ θα σου έλεγα να πας στο ακριβό. Όχι noob, πάρε ένα clean ή vsf. Για σέρβις θα σου κοστίσει 150 με 200 και πρέπει να γίνει άμεσα 

210
Ρολόγια Replica / Απ: Επιλογή έμπιστου TD
« στις: 17. Φεβρουάριος. 2023 - 03:49:52 πμ »
Δεν νομίζω να υπάρχει σοβαρή απόκλιση σε τιμές μεταξύ τους. Αυτό που σίγουρα υπάρχει είναι ότι κάνουν συχνά ενημέρωση στις σελίδες τους και πολλά ρολόγια από αυτά που βλέπεις δεν υπάρχουν γιατί πχ έχουν κλείσει εργοστάσια ή έχουν σταματήσει την παραγωγή κάποιου μοντέλου.
Όλοι οι TD εδώ είναι αξιόπιστοι, τι ρολόι ακριβώς ψάχνεις?

Σελίδες: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 47