Εμφάνιση μηνυμάτων - djmarios Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από chrvolt

Εμφάνιση μηνυμάτων - djmarios Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από Dimitris57

Εμφάνιση μηνυμάτων - djmarios Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από djmarios

Εμφάνιση μηνυμάτων - djmarios Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από chrvolt

Εμφάνιση μηνυμάτων - djmarios Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από djmarios

Εμφάνιση μηνυμάτων - djmarios Απ: Pocket watch into wristwatch conversion

από Dimitris57

Εμφάνιση μηνυμάτων - djmarios Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από djmarios

Εμφάνιση μηνυμάτων - djmarios Good To Know

από Dimitris57

Εμφάνιση μηνυμάτων - djmarios Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από batigoat

Εμφάνιση μηνυμάτων - djmarios Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από Dimitris57

Watch-Time Communit - 26. Απρίλιος. 2024 - 09:11:52 πμ
Γεια χαρά Επισκέπτης
Εμφάνιση μηνυμάτων - djmarios
  • Εγγραφείτε δωρεάν και γίνετε μέλος του Watch-Time

Εμφάνιση μηνυμάτων - djmariosΕμφάνιση μηνυμάτων

Αυτό το τμήμα σας επιτρέπει να δείτε όλα τα μηνύματα που στάλθηκαν από αυτόν τον χρήστη. Σημειώστε ότι μπορείτε να δείτε μόνο μηνύματα που στάλθηκαν σε περιοχές που αυτήν την στιγμή έχετε πρόσβαση.


Μηνύματα - djmarios

Σελίδες: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 47
286
Ρολόγια Replica / Απ: Rolex GMT II
« στις: 22. Νοέμβριος. 2021 - 03:12:52 μμ »
δεν υπάρχει συγκεκριμένη απάντηση σε αυτή την ερώτηση γιατί δεν υπάρχει ρεπλικα που να είναι τέλειο και ακριβώς ίδιο με το γνήσιο, το κάθε εργοστάσιο έχει τα θετικά και τα αρνητικά σημεία πάνω στο ρολόι θέλει λίγο ψάξιμο και διάβασμα στα μεγάλα ξένα φόρουμ και την απόφαση την περνεις μόνος σου ανάλογα με το τι θες από το ρολόι, πόσα λεφτά θες να διαθέσεις και αν θα το αφήσεις ως έχει ή θα το φτιάξεις franken με gen parts 

287
Ρολόγια Replica / Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots
« στις: 08. Νοέμβριος. 2021 - 09:40:03 μμ »
Εμφάνιση μηνυμάτων - djmarios

288
Ρολόγια Replica / Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots
« στις: 07. Νοέμβριος. 2021 - 04:28:13 μμ »
Εμφάνιση μηνυμάτων - djmarios
Όταν βλέπω 5digit... έρχομαι στα συγκαλά μου. Το insert σε απόχρωση ελιάς ή εγώ το βλέπω έτσι?
ναι είναι 5αρι LV (κερμιτ το παρατσούκλι)
Μία αδιάκριτη ερώτηση, χωρίς παρεξήγηση, είναι ARF?
ναι σωστός ARF είναι
Μιας κι εσύ είχες και JF ln κι lv, πες μας πώς είναι αυτό σε σχέση με τα JF ? Crown guard, lugs, bezel, μπρασελέ πως τα βλέπεις?

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
πολύ κοντά είναι και τα 2 δεν μπορώ να πω με σιγουριά, στα θετικά το μπρασελε και το κούμπωμα του ΑRF που είναι 904L αλλά το gen δεν είναι και ο δίσκος ημερομηνίας είναι καλύτερος από το JF με πιο λεπτή γραμματοσειρά. στα αρνητικά το bezel στο γύρισμα του είναι πολύ χαλαρό στην αίσθηση 

289
Ρολόγια Replica / Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots
« στις: 07. Νοέμβριος. 2021 - 02:20:25 μμ »
Εμφάνιση μηνυμάτων - djmarios
Όταν βλέπω 5digit... έρχομαι στα συγκαλά μου. Το insert σε απόχρωση ελιάς ή εγώ το βλέπω έτσι?
ναι είναι 5αρι LV (κερμιτ το παρατσούκλι)
Μία αδιάκριτη ερώτηση, χωρίς παρεξήγηση, είναι ARF?
ναι σωστός ARF είναι 🙂

290
Ρολόγια Replica / Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots
« στις: 07. Νοέμβριος. 2021 - 01:35:42 πμ »
Εμφάνιση μηνυμάτων - djmarios
Όταν βλέπω 5digit... έρχομαι στα συγκαλά μου. Το insert σε απόχρωση ελιάς ή εγώ το βλέπω έτσι?
ναι είναι 5αρι LV (κερμιτ το παρατσούκλι)

291
Ρολόγια Replica / Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots
« στις: 05. Νοέμβριος. 2021 - 07:02:02 μμ »
Εμφάνιση μηνυμάτων - djmarios

292
Ρολόγια Replica / Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots
« στις: 31. Οκτώβριος. 2021 - 04:23:37 μμ »
Εμφάνιση μηνυμάτων - djmarios

293
Ρολόγια Replica / Απ: DEALERS REPLICA ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΙ
« στις: 24. Οκτώβριος. 2021 - 05:17:06 μμ »
έχει λίγο άγχος μέχρι να παραλάβεις ειναι αλήθεια, να μην γίνει καμία βλακεία με το κούριερ και να περάσει τελώνιο. και με τις φωτογραφίες μπορεί όλα να φαίνονται οκ και να υπάρχουν αλλά προβλήματα που δεν φαίνονται στο μηχανισμο ή στο μπρασελέ ή ακόμα και στο τρόπο που γυρνάει το στεφανι και να χρειάζεται άμεσα σέρβις ένα ρολόι αλλά αν διαλέξεις σωστά αυτό που θες και πάνε όλα καλά το αποτέλεσμα σε δικαιώνει σίγουρα

294
Ρολόγια Replica / Απ: DEALERS REPLICA ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΙ
« στις: 23. Οκτώβριος. 2021 - 11:56:48 μμ »
πρώτα κάνεις την πληρωμή και μετά περιμένεις ανάλογα το ρολόι από 10 μέρες τουλάχιστον μέχρι και 2,3 βδομάδες να πάρεις φωτογραφίες από το ρολόι που θα σου έρθει και έχεις 24 ώρες να το αποδεχτείς ή αν δεν σου αρέσει κάτι να μην το δεχτείς και να περιμένεις το επόμενο. φυσικά αυτό δεν μπορεί να γίνει πολλές φορές, να μην δέχεσαι το ρολόι και ανάλογα με τον ντίλερ στην δεύτερη ή τριτη απόρριψη σου επιστρέφει τα χρήματα σου πίσω, χάνεις μόνο το κόστος της συναλλαγής. εμπειρικά το πρώτο ρολόι αν δεν έχει κάποιο φανερό πρόβλημα (στραβό κύκλωπα ή κάποιο λάθος κολλημένο μάρκερ ή κάποιο σημάδι πάνω καλό θα είναι να το δεχτείς γιατί το επόμενο μπορεί να είναι χειρότερο. τέλος δεν επιτρέπεται να βάζεις τις φωτογραφίες που σου στέλνουν στα φόρουμ για συμβουλές αν είναι οκ το ρολόι ή όχι 

295
Ρολόγια Replica / Απ: DEALERS REPLICA ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΙ
« στις: 20. Οκτώβριος. 2021 - 06:55:49 μμ »
2836.
Δοκιμασμένος και φθηνότερος.
Από dealers δε ξέρω. Έχω καιρό να ψωνίσω  :(  Γιατί δε κοιτάς κανά 2ο χέρι από Ευρώπη στο RWI?
Για 114060 κοιτάς?
Και εγώ ανάμεσα σε 2824 και 2836 τείνω με αυτά που διαβάζω εδώ μέσα. Δε κοιτάω κάτι συγκεκριμένο. Κοιτάω γενικώς μοντέλα και σκέφτομαι μήπως προχωρήσω σε δυο ή τρία μοντέλα αγορά. Επειδή το ποσό που θα χρειαστεί να αποστείλω όπως αντιλαμβάνομαι θα είναι πάνω από 1500€, αναζητώ πληροφοριες-συμβουλές για αυτούς τους dealer. Αξιόπιστοι θεωρούνται από το Forum αλλά είναι ή θα ψάχνομαι; Δε δέχονται PayPal, μόνο κατάθεση.
καλοί και αξιόπιστοι οι ετα αλλά αν πας πχ για κάποιο submariner καλύτερα να έχει ένα 3135, υπάρχουν τα υπέρ και τα κατά αλλά για μενα είναι ξεκάθαρη η επιλογή σε κλώνο ρόλεξ κυρίως αν το ρολόι είναι με ημερομηνία.
όλοι τα σάιτ που είναι στην ενότητα με τους αξιόπιστους ντίλερς είναι οκ αλλά κανείς δεν θα σου εγγυηθεί για τίποτα, πάντα υπάρχει ένα πολύ μικρό ρίσκο 

296
Καλησπέρα , ψάχνω και εγώ τεχνίτη να αναλαμβάνει σοβαρές ρεπλικες Αθήνα.
δύσκολο Αθήνα… μιλά με τον Σωτήρη αν έχεις κάτι καλό και στείλε το Θεσσαλονίκη

297
Ρολόγια Replica / Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots
« στις: 12. Οκτώβριος. 2021 - 04:55:21 μμ »
Εμφάνιση μηνυμάτων - djmarios
Πιο πολύ μ' αρέσει το άλλο με την ατσάλινη στεφάνι το    ..... 6520.

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
και εγώ προτιμώ 520 μακράν! 

298
Ρολόγια Replica / Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots
« στις: 12. Οκτώβριος. 2021 - 12:58:11 πμ »
Εμφάνιση μηνυμάτων - djmarios

299
αν δεν κάνω λάθος είναι κάτι λιγότερο από 12,5 το πάχος στο gen
Το μετράω αν θέλετε αλλά μας ενδιαφέρει το πίσω μέρος καθόλου?

δεν χρειάζεται να το μετρήσεις θα είναι σίγουρα πιο χοντρό από το γνήσιο για αυτό έχει και το εξόγκωμα που λες, θα έχει κάποιο κλωνο ETA δεν ξέρω αν έχει νόημα μια επισκευή. για Noob daytona δυστυχώς έχει κλείσει το εργοστάσιο και δεν υπάρχει πουθενά, ήταν το καλύτερο daytona που έχει βγει και είχε κλωνο ρόλεξ 4130 

300
αν δεν κάνω λάθος είναι κάτι λιγότερο από 12,5 το πάχος στο gen 

Σελίδες: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 47