Εμφάνιση μηνυμάτων - giannisma Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από chrvolt

Εμφάνιση μηνυμάτων - giannisma Απ: Ιδιοκατασκευή Radiomir Black Homage

από Dimitris57

Εμφάνιση μηνυμάτων - giannisma Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από microg

Εμφάνιση μηνυμάτων - giannisma Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από chrvolt

Εμφάνιση μηνυμάτων - giannisma Απ: Επισκευή ρολογιού replica

από batigoat

Εμφάνιση μηνυμάτων - giannisma Απ: Ιδιοκατασκευη Panerai Car Watch [emoji28]

από Dimitris57

Εμφάνιση μηνυμάτων - giannisma Απ: Ιδιοκατασκευη Panerai Car Watch [emoji28]

από microg

Εμφάνιση μηνυμάτων - giannisma Ιδιοκατασκευη Panerai Car Watch [emoji28]

από Dimitris57

Εμφάνιση μηνυμάτων - giannisma Απ: Επισκευή ρολογιού replica

από microg

Εμφάνιση μηνυμάτων - giannisma Απ: Ιδιοκατασκευη Panerai Car Watch [emoji28]

από microg

Watch-Time Communit - 28. Μάρτιος. 2024 - 11:47:04 πμ
Γεια χαρά Επισκέπτης
Εμφάνιση μηνυμάτων - giannisma
  • Εγγραφείτε δωρεάν και γίνετε μέλος του Watch-Time

Εμφάνιση μηνυμάτων - giannismaΕμφάνιση μηνυμάτων

Αυτό το τμήμα σας επιτρέπει να δείτε όλα τα μηνύματα που στάλθηκαν από αυτόν τον χρήστη. Σημειώστε ότι μπορείτε να δείτε μόνο μηνύματα που στάλθηκαν σε περιοχές που αυτήν την στιγμή έχετε πρόσβαση.


Μηνύματα - giannisma

Σελίδες: [1]
1
Ρολόγια Replica / Απ: Ερώτηση σχετικά με vacheron constantin
« στις: 06. Μάιος. 2019 - 05:31:13 μμ »
Ποιους κωδικούς? Το ρολόι αυτό κατά πάσα πιθανότητα δεν υπήρξε ποτε!

Είναι από τα Ρολογια που πουλάνε σε παζάρια του Μαρόκου για 60$


Sent from my iPhone using Tapatalk
Σε ευχαριστώ παρά πολύ για τις πληροφορίες!!!

2
Ρολόγια Replica / Απ: Ερώτηση σχετικά με vacheron constantin
« στις: 06. Μάιος. 2019 - 01:55:01 μμ »
Μπορεις να μου παρεχεις μερικες παραπανω πληροφοριες; με τους κωδικούς δεν βρίσκω άκρη...επιμένει ότι πρέπει να είναι γνήσιο αλλά εξ αρχής ή ποιότητα του δεν φαίνεται για αυθεντική 

3
Ρολόγια Replica / Ερώτηση σχετικά με vacheron constantin
« στις: 06. Μάιος. 2019 - 11:10:35 πμ »
Καλησπέρα σας,
Προχθές μου έδειξε φίλος ένα vacheron που του έκαναν δώρο πριν μερικά χρόνια από την επίσημη boutique κατά δήλωση του μεσοανατολιτες..επειδή ζει σε μικρή κοινωνία αλλά δεν είναι και "ορολογοφιλος"σκέφτεται να το ξεφορτωθεί (ισωσ;).
Η ερώτηση μας είναι επειδή δεν το βρίσκουμε πουθενά,ούτε σε σάιτ ούτε τίποτα μπορούμε να καταλάβουμε αν είναι γνήσιο,replica η κάτι άλλο,ποσό κάνει κλπ;
Οι πληροφορίες που έχω είναι οι παρακάτω..
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων
https://ibb.co/vVgg9y1 https://ibb.co/r2rxr7G

4
Ρολόγια Replica / Απ: Αγορά replica ρολογιού
« στις: 17. Οκτώβριος. 2018 - 11:43:04 μμ »
Μίλησα με Kuvarsit και υπάρχει διαθέσιμο στο εργοστάσιο. Κάπου είδα ότι είναι ΖF.μου αντέγραψε τον πίνακα απ το άλλο σάιτ κ μ έστειλε το kuvarsit ακόμα και με το μαύρο φόντο αντιγραφή της αντιγραφής

5
Ρολόγια Replica / Απ: Αγορά replica ρολογιού
« στις: 17. Οκτώβριος. 2018 - 10:30:15 πμ »
Καλημέρα στην παρέα!
Μάλλον έχω καταλήξει σε ρολόι https://www.intime03.co/panerai/5474-pam904-luminor-due-vsf-best-edition-gray-dial-on-brown-asso-strap-axxxiv.html#.

Το εν λόγο κατάστημα «λέει»; Μιας και δεν το βρήκα sto kuvarsit αλλά έστειλα mail για να δω αν το βρουν.πως σας φαίνεται σαν μηχανισμός και αντιγραφή;

Περιμένω τις πληροφορίες σας και να προχωρήσω δειλά δειλά..Επισης τι ανταλλακτικά εκτός λουράκι να πάρω για να έχω spare?

Επισης βρήκα και αυτό που διαβασα ότι είναι το καλύτερο εργοστάσιο replica https://dtime.store/op0200-officine-panerai-luminor-due-pam904-42mm-3-days-acciaio-stainless-steel-case-vsf-1-1-best-edition-on-brown-leather-strap-opxxxiv.html αλλά δε ξέρω αν απλα είναι ακριβότερο η και καλύτερο..

Ευχαριστώ πολύ!


6
Ευχαριστώ πολύ homemade
Όντως άξιζε,ήθελα να ρωτήσω πμως τον κάτοχο,με το τελωνειο τι παίχτηκε;σε «ζόρισε»κάτι η ήρθε με τριγωνική κ όλα καλά;
Ευχαριστώ!

7
Ρολόγια Replica / Απ: Αγορά replica ρολογιού
« στις: 03. Οκτώβριος. 2018 - 07:27:38 μμ »
Σας Ευχαριστώ για τις απαντήσεις!
Λουράκι να πάρω απο εκει κατευθύαν μη ψάχνομαι αργότερα;
Κάνω έρευνα και βλέπω ωραία ρολογάκια,ετσι κ αλλιως δε βιαζομαι..
αυριο θα παω μια βολτα απ το συνταγμα να δοκιμασω το γνησιο TAG HEUR σαν αυτό που επισύναψα να δω αν μου πάει..κ βλεπουμε

8
Ρολόγια Replica / Απ: Αγορά replica ρολογιού
« στις: 03. Οκτώβριος. 2018 - 09:55:19 πμ »
Καλημέρα,
Δεν πολύ έχω εμπιστοσύνη συο kuvarsit01 άσχετα με τα σχόλια γιατί έχει πολύ κακό Ίντερφεις ανοιγω 3 ρολόγια και τα κολλαει όλα...Επισης μου θυμίζει πολύ μούφα σάιτ.το βρήκα βέβαια απ το puretime που φαίνεται καλύτερο...έχει κανείς έμπειρα;και τα faq του καταστήματος κατατοπιστικά καο καθαρά...

Έλεγα πέραν του tagheur μήπως είχατε κάποιο άλλο το νου σας παρόμοιο,νεανικό κάτι είναι πολλά καο δεν έχω καταλήξει σε κάποιο..

Ωστόσο κάθε μέρα βλέπω και λίγο αν βρω κάτι θα ξανά ποστάρω για γνώμη :)

9
Ρολόγια Replica / Απ: Αγορά replica ρολογιού
« στις: 02. Οκτώβριος. 2018 - 08:05:14 μμ »
Καλησπέρα!
Δε θα ήθελα κάτι με τόσο μεγάλη κορόνα που μοιάζει με Rolex, κάτι κλασσάτο αλλά και σπορ μαζί όπως το Navtimer θα ήταν ότι καλύτερο.Αυτό που μου άρεσε πολύ είναι το TAGHeur που επισύναψα παραπάνω..μπορούμε να το βρούμε απο κάποιον καλό πωλητή σε 1:1 αντιγραφή και άριστη ποιότητα;

10
Ρολόγια Replica / Αγορά replica ρολογιού
« στις: 02. Οκτώβριος. 2018 - 03:27:26 μμ »
Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα,

Τον τελευταίο καιρό ψάχνω για ένα ρολόι,εμφανίσιμο,νεανικό μιας και είμαι στην 2η Δεκαετία της ζωής μου,αλλά δε θέλω να δώσω πάνω απο 400€ στο μαξ.

Μου μπήκε λοιπόν η ιδέα μιας καλής ρέπλικας.Όσο καλύτερης γίνεται.Ψάχνω ένα ρολόι που να ΜΗΝ είναι χτυπητό-ακριβό,να έχει μαξ τιμή ΓΝΗΣΙΟΥ τα 3-4.000 ώστε να είναι ''πιστευτό''

Το site που μου έχουν ''προξενέψει'' είναι το Kuvarsit01.com που έχει πάμπολλα της ZF που απ ότι έχω καταλάβει είναι και η ''καλύτερη''(?) στις ρεπλικες;

Θα ήθελα τη βοήθεια σας σχετικά με:
Κάποιο αξιόπιστο κατάστημα να κάνει τριγωνική πώληση ώστε να γλυτώσω το τελωνείο;
Έχετε κάποιο ωραίο ρολόι πολύ πιστό αν όχι ίδιο με το original με τιμή γνησίου το προαναφερθέν ποσο;
Έχει κανείς κάποιο κατάστημα υπ'όψιν; Τι να προσέξω;

Το ρολόι που κοιτάζω τώρα τελευταία είναι αυτό:
WATCH BRANDS :: TAG HEUER :: CARRERA :: CARRERA CALIBRE 16 DAY-DATE SS V6F 1:1 BEST EDITION CERAMIC BEZEL BLACK DIAL ON SS BRACELET A7750

Επίσης να σημειώσω μου άρεσαν μερικά brietling και στον κλάδο της αεροπορίας που είμαι ταιριάζουν :p αλλά οι τιμές γνησίων ήταν 10+ χιλιάρικα!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων και αναμένω τις απαντήσεις σας!

Σελίδες: [1]