Watch-Time Communit - 17. Απρίλιος. 2024 - 01:51:58 πμ
Γεια χαρά Επισκέπτης
Εμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaios
  • Εγγραφείτε δωρεάν και γίνετε μέλος του Watch-Time

Εμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων

Αυτό το τμήμα σας επιτρέπει να δείτε όλα τα μηνύματα που στάλθηκαν από αυτόν τον χρήστη. Σημειώστε ότι μπορείτε να δείτε μόνο μηνύματα που στάλθηκαν σε περιοχές που αυτήν την στιγμή έχετε πρόσβαση.


Μηνύματα - kostasasaios

Σελίδες: [1] 2
1
Ρολόγια Replica / Ερώτηση για ξεβαμμενα γράμματα!
« στις: 12. Αύγουστος. 2020 - 07:51:00 μμ »
Καλησπερα εχω ενα sea dweller black και εδώ και καιρό έχουν ξεβαψει τα γράμματα από κατω εχει τύχει σε κανέναν άλλον υπαρχει τρόπος να τα ξανακάνω;;τα έκανα με την οζα της γυναίκας μου αλλα δεν κρατάνε!!Εμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaios

Sent from my SM-G973F using Tapatalk


2
Ρολόγια Replica / Απ: Σέρβις και στεγανοποίηση σε V10 NOOB 2836
« στις: 04. Αύγουστος. 2020 - 08:57:09 πμ »
Καλημερα κανε λιγο υπομονη θα σου απαντήσει!!δεν εχει χρονο γιαυτο!και εγω ετσι έπαθα αλλα εμαθα μετά!!

Sent from my SM-G973F using Tapatalk


3
Μαύρη Λίστα / Solidswis Μέγας απατεώνας!
« στις: 11. Ιούνιος. 2020 - 08:20:02 πμ »
Καλημερα στην παρέα θα γράψω και εγώ την ατυχία μου η μάλλον χαζομάρα μου που δεν άκουσα τους προλαλησαντες από εδω μεσα βέβαια αναφορές ειχανε γινει για την timwlux αλλα οκ!λοιπόν είχα κάνει μια αγορά ένα sea dweller d blue από την timelux  200 ευρώ και μετά από ένα χρόνο περίπου σταμάτησε να λειτουργεί!να πω την αλήθεια ειχε φάει πολύ ζόρισμα το ρολοι και στη θάλασσα μπήκε όλο το καλοκαίρι και τέλος πάντων έπαιρνα τηλέφωνο και δεν απαντούσα να τους το στείλω βρήκα αυτόν τον solidswis και μου είπε μπορεί να το αναλάβει!προ covid-19 περίμενα υπομονετικά να με ειδοποιήσει πηρα τηλεφωνο κάποια στιγμή λιγο υπομονη μου λέει είναι στον τεχνικό οκ λεω περνάει κανα 2 εβδομάδες ξαναπαίρνω έχει φτιαχτεί μου λέει και ειναι στον τεχνικο ακομα λόγο κατάστασης λιγο υπομονη και θα σας το στείλουμε οκ λεω καταλαβαίνω!περνάνε παλι κανα 2 εβδομάδες δεν έχει ανοίξει ο τεχνικός μου λέει!περιμένουμε να ανοίξει ο τεχνικός μόλις ανοιξει θα το στείλουμε(θα άνοιγε όταν άνοιγαν τα καταστήματα)οκ λεω καταλαβαίνω ανοίγουν τα καταστήματα περνάει καμια εβδομάδα τιποτα παιρνω τηλεφωνο τιποτα δεν απαντάει ξαναπαίρνω τιποτα μετά απο 2 μερες ξαναπαιρνω τιποτα μου την έδωσε άρχισα να παίρνω σαν τρελός το σηκώνει μου λέει έχω δουλειά γιατί παιρνεις ετσι δεν βλεπεις;λεω με δουλεύεις σε πήρα ποσες φορές και δεν απαντάς μου λέει τι νομίζεις θα πάρω το ρολόι και θα εξαφανιστω;συ ειπας λεω!θα το στείλω λεει πηρα προχθές τιποτα παλι τηλεφωνο στο τηλεφωνο τιποτα μου μπλοκάρει τον αριθμό και παίρνω από το σταθερό μου λέει ελα δεν ειμαι καλα παρε με αυριο και το κλείνει τον ξαναπαίρνω του λεω τι έχεις πες μου μου λεει πάω σε κηδεία πεθαίνει η θεία μου και λεω καλα μου έκανες φραγή γιατι δεν το σηκώνεις και μου λέει αφου παιρνεις σαν π@*&ης θες να το σηκώσω;ε αφού δεν με παίρνεις εσύ τι να κανω;και μου το έκλεισε παλι!τέλος πάντων αυτά σε γενικές γραμμές μακριά όπως ο διαολος το λιβάνι!αλλά ρόδα είναι και γυρίζει!την καλημερα μου φίλοι μου ευλογησον!!Εμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaios

Sent from my SM-G973F using Tapatalk


4
Ρολόγια Replica / Βοήθεια για service
« στις: 17. Μάρτιος. 2020 - 01:17:30 μμ »
Καλημέρα σε όλα τα μέλη!λοιπόν θα ηθελα να ρωτήσω το εξής!θέλω και πρεπει να κάνω service και αδιαβροχοποιηση το ρολοι που πήρα πριν 2 εβδομάδες υπάρχει κάποιος που να γνωρίζετε και μα μπορεί να το αναλάβει!Η λόγω ιού υπάρχει παύση;;σας ευχαριστώ πολύ!

Sent from my SM-G973F using Watch-Time mobile app


5
Ρολόγια Replica / Απ: Ερωτηση! Διαφορές 126660 και 116660
« στις: 17. Μάρτιος. 2020 - 03:13:58 πμ »
Ευχαριστώ πάρα πολύ για τις απαντήσεις!!

Sent from my SM-G973F using Watch-Time mobile app


6
Ρολόγια Replica / Ερωτηση! Διαφορές 126660 και 116660
« στις: 15. Μάρτιος. 2020 - 11:31:19 πμ »
καλημερα σε ολη την παρεα!!μια ερωτηση!ποια η διαφορα του rolex seadweller deepsea black 126660 me to 116660? υπαρχει διαφορα??η ειναι αλλη χρονολογια?

7
Ρολόγια Replica / Απ: Rolex sea dweller black arf v3
« στις: 05. Μάρτιος. 2020 - 04:29:05 μμ »
Κατάφερες και άνοιξες όλο το πακέτο στο αυτοκίνητο από την ανυπομονησία σου βρε θηρίο?Εμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaios
Καλοφόρετο και υπομονή όταν το στείλεις για σέρβις που θα σου λείπει Εμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaios
Μάριε άσε φίλε δεν είχα μαζί μου τίποτα να το ανοίξω ουτε τα κλειδιά απο το σπίτι δεν πήρα και παλευα με τα δόντια και τα νύχια Που δεν έχω να το ανοίξω είχε και αυτή την ταινία ασφαλείαςΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosγια βίντεο ήμουν!αλλά όλα οκ στο τέλος!

Sent from my SM-G973F using Watch-Time mobile app


8
Ρολόγια Replica / Απ: Rolex sea dweller black arf v3
« στις: 05. Μάρτιος. 2020 - 03:35:21 μμ »
Μπορώ να το βγάζω φωτο ολη μερα;;Εμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaios

Sent from my SM-G973F using Tapatalk


9
Ρολόγια Replica / Απ: Rolex sea dweller black arf v3
« στις: 05. Μάρτιος. 2020 - 03:32:58 μμ »
Αντε καλώς το δέχτηκες! Πάντα καλές ώρες!!!

Μου αρέσει αρκετά το μπρασελέ και η κάσα. Στα μείον η πολύ βαθιά χάραξη στο Bezel.

Εδώ μερικές φώτο από το γνήσιο για σύγκριση:

Εμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaios

Και μου την σπάει και λίγο το καντράν που η κορυφή της κορώνας δεν κεντράρει (μύτη με μύτη) με το τριγωνάκι του 12.

Εμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaios


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ναι είναι πολύ ωραία!δεν ξερω πως ειναι απο κοντά τι αυθεντικό αν είναι σαν το sub τότε οκ βάζω κιαλλες φωτο!

Sent from my SM-G973F using Watch-Time mobile app


10
Ρολόγια Replica / Απ: Rolex sea dweller black arf v3
« στις: 05. Μάρτιος. 2020 - 01:36:55 μμ »
Φιλε ειναι πανέμορφο, κοιτα να το χαρεις! :o :o :o
Να είσαι καλά φίλε μουυυ!!Εμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaios

Sent from my SM-G973F using Tapatalk


11
Ρολόγια Replica / Απ: Rolex sea dweller black arf v3
« στις: 05. Μάρτιος. 2020 - 01:17:38 μμ »
Ωραίο! Καλοφόρετο φίλε μου!!!
Ευχαριστώ πάρα πολύ!Εμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaios

Sent from my SM-G973F using Tapatalk


12
Ρολόγια Replica / Απ: Rolex sea dweller black arf v3
« στις: 05. Μάρτιος. 2020 - 01:17:25 μμ »
Ωραίο, με γειά.
Αντε τώρα ηρέμησα Εμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaios

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ευχαριστώ πολύ ε μα τον πηρα τηλέφωνο χθες βράδυ και του λέω μην τυχών και το στείλεις πίσω το πακέτοΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaios και το κράτησε ευτυχως!!

Sent from my SM-G973F using Tapatalk


13
Ρολόγια Replica / Απ: Rolex sea dweller black arf v3
« στις: 05. Μάρτιος. 2020 - 12:25:28 μμ »
Ηρθεεεεεεεε!!Εμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaios

Sent from my SM-G973F using Tapatalk


14
Ρολόγια Replica / Απ: Rolex sea dweller black arf v3
« στις: 04. Μάρτιος. 2020 - 10:43:55 μμ »
Εμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosΕμφάνιση μηνυμάτων - kostasasaiosμακάρι συγγνώμη για το άγχος!

Sent from my SM-G973F using Watch-Time mobile app


15
Ρολόγια Replica / Απ: Rolex sea dweller black arf v3
« στις: 04. Μάρτιος. 2020 - 09:16:58 μμ »
Η ατυχία μου δεν έχει όρια ηρθε το δεμα μεχρι εδώ και δεν παραδόθηκε λέει γιατί έλειπαν στοιχεία!και μάλλον θα σταλθει πισω!αν προλάβω αύριο πρωί πρωί έχει καλως πωωωωωωωωω!!!

Sent from my SM-G973F using Watch-Time mobile app


Σελίδες: [1] 2