Εμφάνιση μηνυμάτων - gkardag Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από chrvolt

Εμφάνιση μηνυμάτων - gkardag Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από Dimitris57

Εμφάνιση μηνυμάτων - gkardag Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από djmarios

Εμφάνιση μηνυμάτων - gkardag Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από chrvolt

Εμφάνιση μηνυμάτων - gkardag Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από djmarios

Εμφάνιση μηνυμάτων - gkardag Απ: Pocket watch into wristwatch conversion

από Dimitris57

Εμφάνιση μηνυμάτων - gkardag Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από djmarios

Εμφάνιση μηνυμάτων - gkardag Good To Know

από Dimitris57

Εμφάνιση μηνυμάτων - gkardag Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από batigoat

Εμφάνιση μηνυμάτων - gkardag Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από Dimitris57

Watch-Time Communit - 26. Απρίλιος. 2024 - 08:56:10 πμ
Γεια χαρά Επισκέπτης
Εμφάνιση μηνυμάτων - gkardag
  • Εγγραφείτε δωρεάν και γίνετε μέλος του Watch-Time

Εμφάνιση μηνυμάτων - gkardagΕμφάνιση μηνυμάτων

Αυτό το τμήμα σας επιτρέπει να δείτε όλα τα μηνύματα που στάλθηκαν από αυτόν τον χρήστη. Σημειώστε ότι μπορείτε να δείτε μόνο μηνύματα που στάλθηκαν σε περιοχές που αυτήν την στιγμή έχετε πρόσβαση.


Μηνύματα - gkardag

Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 ... 13
31
Εφερα ενα πακετο απο Αμερικη αξιας 40$ οπου ξεπερασε τα 22ευρω, με ενημέρωσαν οτι πρεπει να γινει εκτελωνισμός και να πληρωθει και φορος με κοστος 100ευρω!


32
μπα δεν νομίζω ότι είναι δυνατόν να ισχύει κάτι τέτοιο να υπάρχει επίσημη εταιρεία που σου δίνει κλώνο μαζί με το γνήσιο. αυτό ίσως να το κάνει κάποιος ντίλερ στην δευτερεύον αγορά αλλά επίσημη εταιρεία και μάλιστα τόσο μεγάλη να κάνει κάτι τέτοιο μου φαίνεται εντελώς απίθανο
E ναι τωρα ασχετοι ειναι οι δημοσιογραφοι σιγα μην κανει τετοιο πραγμα ενας dealer 

33
Δεν τα λες καλα Homemade, αναφερει ο "δημοσιογραφος" οτι τους κλωνους τους δινει και η εταιρια πλεον ΧΑΧΑΧΑ

Μάλιστα έδωσε και το mail που του έστειλε ο φίλος του από την Αμερική, στο οποίο αναφέρει ότι δεν πρόκειται για γνήσιο ρολόι αλλά ούτε και «μαϊμού», καθώς είναι super clone watch (σούπερ κλώνος), δηλαδή πιστό αντίγραφο. Οπως διαπίστωσαν οι αστυνομικοί, σε τέτοιου είδους πανάκριβα ρολόγια οι οίκοι, μαζί με το original ρολόι των εκατοντάδων χιλιάδων ευρώ, δίνουν στον αγοραστή και έναν σούπερ κλώνο. Δηλαδή, ένα πιστό αντίγραφο του οποίου η αξία ανέρχεται σε 2.000-3.000 ευρώ προκειμένου να μπορεί να το χρησιμοποιεί σε καθημερινή βάση, για παράδειγμα στην παραλία

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

34
Τεχνικά θέματα / Απ: Good To Know
« στις: 28. Ιούνιος. 2021 - 07:54:45 πμ »
Οκ.... το "μαθαμε" και αυτο μετα απο μια κλοπη που εγινε στην Μυκονο ....  :-X

Μάλιστα έδωσε και το mail που του έστειλε ο φίλος του από την Αμερική, στο οποίο αναφέρει ότι δεν πρόκειται για γνήσιο ρολόι αλλά ούτε και «μαϊμού», καθώς είναι super clone watch (σούπερ κλώνος), δηλαδή πιστό αντίγραφο. Οπως διαπίστωσαν οι αστυνομικοί, σε τέτοιου είδους πανάκριβα ρολόγια οι οίκοι, μαζί με το original ρολόι των εκατοντάδων χιλιάδων ευρώ, δίνουν στον αγοραστή και έναν σούπερ κλώνο. Δηλαδή, ένα πιστό αντίγραφο του οποίου η αξία ανέρχεται σε 2.000-3.000 ευρώ προκειμένου να μπορεί να το χρησιμοποιεί σε καθημερινή βάση, για παράδειγμα στην παραλία :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

35
Ρολόγια Replica / Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots
« στις: 25. Ιούνιος. 2021 - 12:57:22 μμ »
Καλησπερα,

Εμφάνιση μηνυμάτων - gkardag

36
Αλλιως οσοι εχουν φιλους/γνωστους θα τους βαζουν σε αγγαρεία ...
ΥΓ.Βλεπω να βαζω την ξαδερφη μου στην Αγγλια να παραλαμβανει τις "βρωμιες" μου και να τα φερνει τις γιορτες χερι-χερι
Κανεις λίστα; Βαλε και μένα... Εμφάνιση μηνυμάτων - gkardagΕμφάνιση μηνυμάτων - gkardag
Εχω κανει μια παραγγελια απο Αμερικη 40$, λογικα θα παραλαβω μετα τις 1/7  θα ενημερωσω τι θα γινει και θα σας πω.

37
Τεχνικά θέματα / Απ: Good To Know
« στις: 14. Ιούνιος. 2021 - 07:24:02 μμ »
Αυτα βλεπω και θελω να αρχισω τις "customies" https://www.youtube.com/watch?v=tjd6eZc3oRs

38
Αλλιως οσοι εχουν φιλους/γνωστους θα τους βαζουν σε αγγαρεία ... 
ΥΓ.Βλεπω να βαζω την ξαδερφη μου στην Αγγλια να παραλαμβανει τις "βρωμιες" μου και να τα φερνει τις γιορτες χερι-χερι

39
Αν ισχυει κατι τετοιο θα ειναι "χοντρο" καθως δυσκολα θα μπορει καποιος να φερει ειδικα ρολοι -θα ειναι μεγαλο ρισκο-
απο την αλλη πιστευω θα αρχισουν να γραφουν αλλες τιμες πανω στα κουτια οποτε θα περνανε
Ήδη είναι πολύ δύσκολο
Εάν η τιμή είναι ότι να'ναι, δικαιούνται να το τιμολογήσουν στο τελωνείο. Σε κάθε τέτοια περίπτωση κλάφτο το ρολογάκι.
Σωστο και αυτο :( θα πιανει ολες της Ευρωπαικες Χωρες το μετρο? αν ναι οτι προλαβουμε μεσα στις υπολοιπες μερες

40
Αν ισχυει κατι τετοιο θα ειναι "χοντρο" καθως δυσκολα θα μπορει καποιος να φερει ειδικα ρολοι -θα ειναι μεγαλο ρισκο-
απο την αλλη πιστευω θα αρχισουν να γραφουν αλλες τιμες πανω στα κουτια οποτε θα περνανε 

41
Δεν μου ανοιγει τα λινκς εινια μεσα απο το tapatalk e? 

42
Ρολόγια Replica / Απ: Άσχημα νέα από την Κίνα μέσω Puretime
« στις: 04. Ιούνιος. 2021 - 09:26:28 πμ »
Σε περιπτωση αγορας με Paypal αν δεν παραλαβεις μπορεις ζητησεις τα χρηματα πισω? 

43
Ρολόγια Replica / Απ: VSf Submariner 116610LV
« στις: 03. Ιούνιος. 2021 - 09:46:29 πμ »
wow,  κριμα φιλε  :-\

44
Ρολόγια Replica / Απ: VSf Submariner 116610LV
« στις: 02. Ιούνιος. 2021 - 10:26:39 πμ »
Μαριε το πηρες και σε μαυρο?  η δεν προλαβες?  ;D

45
Ρολόγια Replica / Απ: Άσχημα νέα από την Κίνα μέσω Puretime
« στις: 29. Μάιος. 2021 - 09:04:27 πμ »
Οποιος πηρε πηρε Δημητρη, ραντεβου τον Σεπτεμβριο για τους αλλους και ας ελπισουμε οτι θα μεινει κανενα καλο εργοστασιο ανοιχτο

Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 ... 13