Εμφάνιση μηνυμάτων - giorgosnew1985 Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από chrvolt

Εμφάνιση μηνυμάτων - giorgosnew1985 Απ: Ιδιοκατασκευή Radiomir Black Homage

από Dimitris57

Εμφάνιση μηνυμάτων - giorgosnew1985 Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από microg

Εμφάνιση μηνυμάτων - giorgosnew1985 Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από chrvolt

Εμφάνιση μηνυμάτων - giorgosnew1985 Απ: Επισκευή ρολογιού replica

από batigoat

Εμφάνιση μηνυμάτων - giorgosnew1985 Απ: Ιδιοκατασκευη Panerai Car Watch [emoji28]

από Dimitris57

Εμφάνιση μηνυμάτων - giorgosnew1985 Απ: Ιδιοκατασκευη Panerai Car Watch [emoji28]

από microg

Εμφάνιση μηνυμάτων - giorgosnew1985 Ιδιοκατασκευη Panerai Car Watch [emoji28]

από Dimitris57

Εμφάνιση μηνυμάτων - giorgosnew1985 Απ: Επισκευή ρολογιού replica

από microg

Εμφάνιση μηνυμάτων - giorgosnew1985 Απ: Ιδιοκατασκευη Panerai Car Watch [emoji28]

από microg

Watch-Time Communit - 28. Μάρτιος. 2024 - 01:26:41 μμ
Γεια χαρά Επισκέπτης
Εμφάνιση μηνυμάτων - giorgosnew1985
  • Εγγραφείτε δωρεάν και γίνετε μέλος του Watch-Time

Εμφάνιση μηνυμάτων - giorgosnew1985Εμφάνιση μηνυμάτων

Αυτό το τμήμα σας επιτρέπει να δείτε όλα τα μηνύματα που στάλθηκαν από αυτόν τον χρήστη. Σημειώστε ότι μπορείτε να δείτε μόνο μηνύματα που στάλθηκαν σε περιοχές που αυτήν την στιγμή έχετε πρόσβαση.


Μηνύματα - giorgosnew1985

Σελίδες: [1] 2 3 ... 8
1
Ρολόγια Replica / DAYTONA CLEAN SA4130
« στις: 20. Ιανουάριος. 2022 - 11:53:54 μμ »
Καλησπέρα

Έχει κάποιος άποψη, έστω απο αυτά που έχει διαβάσει για να μας κάνει μια σύγκριση της νεας Daytona του clean factory σε σχεση με την noob v4

2
Ρολόγια Replica / Απ: ΕΙΝΑΙ Η VVSF Η ΠΑΛΙΑ VSF
« στις: 08. Σεπτέμβριος. 2021 - 07:20:27 μμ »
Εχει αγορασει κανείς? Ποιότητα?

3
Ρολόγια Replica / ΕΙΝΑΙ Η VVSF Η ΠΑΛΙΑ VSF
« στις: 07. Σεπτέμβριος. 2021 - 09:51:04 μμ »
Είναι η VVSF η παλια VSF

4
Σωστες οι παρατηρησεις, μερικα πραγματα φτιάχνονται, όπως τα crown guards που ο Σωτήρης μπορεί να τα δουλέψει, αυθεντικο τζαμάκι κτλ. Πιο πολύ με ενδιαφέρει κατα πόσο είναι κοντά χρωματικά το bezel  και  τα σημεία ένωσης των δυο χρωμάτων στο BLNR και αν είναι το καλύτερο μέχρ στιγμής. Αλλά δεκτές και όλες οι γνώμες για το BLRO

5
Καλησπέρα 

Το JTIME ανέβασε τα αναμενόμενα Clean Factory GMT II 116710 και 126710 BLRO και BLNR. To 116710 BLNR μου φάνηκε πολύ καλό χρωματικά και στα σημεία οπου το μπλε  συναντάει το μάυρο και έρχετε σε επαφή με τους αριθμούς(σε σχέση με το OR) . Το 126710 έχει ένα προβληματάκι δεν ακουμπάει καλά το μπλε χρώμα στο 18. Θα ήθελα την γνώμη σας. Όπως επίσης και για το BLRO χρωματικά.

https://jtime.cc/us/gmt-master-ii-126710-blro-red-blue-ceramic-904l-steel-clean-factory-best-edition-on-jubilee-bracelet-vr3186-chs.html

https://jtime.cc/us/gmt-master-ii-116710-blnr-black-blue-ceramic-904l-steel-clean-factory-best-edition-vr3186-chs.html

https://jtime.cc/us/gmt-master-ii-126710-blnr-black-blue-ceramic-904l-steel-clean-factory-best-edition-on-jubilee-bracelet-vr3186-chs.html

6
Ρολόγια Replica / Απ: Άσχημα νέα από την Κίνα μέσω Puretime
« στις: 06. Ιούνιος. 2021 - 06:23:27 μμ »
Μόλις έλαβα το email από το intimewatch....
Εμφάνιση μηνυμάτων - giorgosnew1985
Εμφάνιση μηνυμάτων - giorgosnew1985

Πληρωμή με Paypal
Εμφάνιση μηνυμάτων - giorgosnew1985
Εμφάνιση μηνυμάτων - giorgosnew1985
Εμφάνιση μηνυμάτων - giorgosnew1985
Εμφάνιση μηνυμάτων - giorgosnew1985
Αυτά τα 4 ρολόγια είναι μόνο Δημήτρη ή έχει και άλλα? Δεν βλέπω κανένα VSF

7
Ρολόγια Replica / Απ: Άσχημα νέα από την Κίνα μέσω Puretime
« στις: 27. Μάιος. 2021 - 06:26:23 μμ »
Εμφάνιση μηνυμάτων - giorgosnew1985

Και νέα από το intimewatch
Εμφάνιση μηνυμάτων - giorgosnew1985
Εμφάνιση μηνυμάτων - giorgosnew1985
Καλησπέρα Δημήτρη
Πού το βρήκες αυτό στο INTAME? Δεν το βρίσκω στο blog

8
Ανέβασε φωτό, User Name, το όνομα του φόρουμ....
Εμφάνιση μηνυμάτων - giorgosnew1985

-Προέλευση: Puretime, Sead, Puretime, Sead .... τον .... 10/2020...
-Ρολόι/Μοντέλο:
-Κατάσταση:
-Μηχανισμος:
-Κρύσταλλο: Plexi, Mineral, Ζαφείρι
-Λουράκι: δερμάτινο,...
-Τιμή:
-Τοποθεσία: Αθήνα, Θεσσαλονίκη,...
-Επιθυμητός τρόπος συναλλαγής:
δεν το πουλαω παιδια αστειευομαι, απλα ρωτάω αν πιστεύετε οτι θα δούμε replicas να αποκτούν υπεραξία?

9
Θα δούμε λέτε replicas να αποκτουν υπεραξια?

10
Μετά την επιδρομή στην Κίνα αγόρασα ένα απο τα τελευταία 
DAYTONA 116500 NOOB 1:1 BEST EDITION 904L SS CASE AND BRACELET WHITE DIAL SA4130 V4
που υπήρχαν σε στοκ. Δέχομαι προσφορές ξεκινόντας απο τα 1000 e :P

11
δύσκολη η απάντηση εδώ...
είναι σωστό αυτό για τα crown guards του zzf αλλά από την άλλη έχει το καλύτερο rehaut από όλα τα αλλά.
και το λάθος στα cg όταν φοράς το ρολόι δεν θα το δεις ποτέ ενώ το rehaut θα το βλέπεις κάθε φορά που κοιτά το καντράν. arf και noob νομίζω ότι έχουν μείνει πλέον πίσω και τα zf, vsf, zzf έχουν πάρει με το μέρος τους όλους τους φαν. το vsf ξεκίνησε πολύ καλά από την πρώτη version και έχει μόνο ένα λάθος στο rehaut που πιστεύω θα διορθωθεί στο επόμενο μοντέλο και όλα τα αλλά είναι σούπερ και εχει και το καλύτερο κρύσταλλο, το zf φαίνεται πολύ καλό επίσης και το zzf έχει δείξει ότι σε κάθε επόμενη version διορθώνει τα λάθη του και δεν δημιουργεί νέα, όπως πχ έκαναν τα προηγούμενα χρόνια τα noob. αν το zzf σε επόμενο version φτιάξει cg και βελτιώσει το κρύσταλλο του θα γίνει ένα σούπερ ρεπ!

Εμφάνιση μηνυμάτων - giorgosnew1985
Oντως φοβερο rehault Μαριε και θα ελεγα οτι αυτο με ενδιαφερει πιο πολυ! Οσο αφορα τα ARF , NOOB κτλ εχεις δικαιο οτι εχουν μεινει πολυ πισω στα dials κτλ αλλα επειδή αυτά όλα θα αντικατασταθούν με αυθεντικά έχω περιορίσει αυτή την έρευνα σε κασα, rehault , bracelet

12
Για να βοηθήσω νομίζω οτι οι βασικοί ανταγωνιστές είναι τα ARF V4 AR3135, ΝΟΟΒ V11 S3135, VRF V3 VR3135, ταυπόλοιπα νομίζω έχουν πολύ κακό rehault και το ZZF πολυ λάθος crown guards

13
Ποιο rolex 116610 sub ειναι κατα τι γνώμη σας θα μπορούσε να χρησιμοποιηθεί ως η καλύτερη βάση για ενα πολύ καλό προχωρημένο franken. Πιο πολύ με ενδιαφέρει η σύγκριση σε κάσα, rehault και bracelet καθως τα περισσότερα απο τα άλλα μέρη θα αντικατασταθούν . Ιδιαίτερα το best rehault  με απασχολεό πολύ

14
Ρολόγια Replica / Απ: ΚΑΛΥΤΕΡΗ REPLICA ROLEX SUBMRINER 116610 LV
« στις: 20. Νοέμβριος. 2020 - 01:26:57 πμ »
Κάτω από δυνατό φως, γιατί έντονο ήλιο δεν έχω βρει ακόμα, έχει το γνωστό tell των sunburst dials όπου ο 'φιόγκος' από τη διάχυση του φωτός δε σχηματίζεται σωστά. Κατά τα άλλα το πράσινο του είναι αρκετά βαθύ και υπό έντονο φως. Δεν έχω δει το gen για να κρίνω πόσο διαφέρει.

Ο άνθρωπος που έδωσε την παραπάνω φωτο και υποτίθεται πως έχει και τα δυο (το ZZF το πούλησε) λέει ότι έμεινε πολύ ικανοποιημένος από το dial σε σχέση με το gen του.

Εγώ που έχω και άγνοια για το gen δηλώνω επίσης ικανοποιημένος.
πουλησε το zzf και κρατησε το vsf γιατι το θεωρει καλυτερο ή τα αγόρασε απλα για να τα δει 

15
Ρολόγια Replica / Απ: ΚΑΛΥΤΕΡΗ REPLICA ROLEX SUBMRINER 116610 LV
« στις: 19. Νοέμβριος. 2020 - 02:02:45 πμ »
@djmarios εχει γινει σωστο το rehault στις νεες παραλαβές?

Σελίδες: [1] 2 3 ... 8