Αγορά Omega PO 45.5mm Deep Black από Sead - Ρολόγια Replica H VSF ανακοίνωσε την κυκλοφoρία Daytona SuperClone

από bagit

Αγορά Omega PO 45.5mm Deep Black από Sead - Ρολόγια Replica Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από djmarios

Αγορά Omega PO 45.5mm Deep Black από Sead - Ρολόγια Replica Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από Dimitris57

Αγορά Omega PO 45.5mm Deep Black από Sead - Ρολόγια Replica Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από Dimitris57

Αγορά Omega PO 45.5mm Deep Black από Sead - Ρολόγια Replica Απ: TUDOR Black Bay Chrono

από JOP

Αγορά Omega PO 45.5mm Deep Black από Sead - Ρολόγια Replica Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από djmarios

Αγορά Omega PO 45.5mm Deep Black από Sead - Ρολόγια Replica Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από Dimitris57

Αγορά Omega PO 45.5mm Deep Black από Sead - Ρολόγια Replica Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από djmarios

Αγορά Omega PO 45.5mm Deep Black από Sead - Ρολόγια Replica Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από chrvolt

Αγορά Omega PO 45.5mm Deep Black από Sead - Ρολόγια Replica Απ: Τι Ρολόι φοράμε σήμερα - Wristshots

από AGGELOS

Watch-Time Communit - 23. Μάιος. 2024 - 11:53:23 μμ
Γεια χαρά Επισκέπτης
Αγορά Omega PO 45.5mm Deep Black από Sead - Ρολόγια Replica
  • Εγγραφείτε δωρεάν και γίνετε μέλος του Watch-Time


0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
11. Οκτώβριος. 2023 - 03:42:37 μμ
  • Αγορά Omega PO 45.5mm Deep Black από Sead - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • assosboy
  • Αρχάριος
  • Μηνύματα: 2 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 3
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 0
Αγορά Omega PO 45.5mm Deep Black από Sead - Ρολόγια Replica

Καλησπέρα σε όλους.

Θέλω να παραθέσω και από την μερία μου την εμπειρία που είχα από την συναλλαγή με τον Sead.

Η αρχική μου επιλογή ήταν το ρολόι Omega Speedmaster "Dark Side of the Moon" Black. Λόγω όμως του αμφιλεγόμενου μηχανισμού του (asian 7750) κατέληξα στο planet ocean. Σημειών οτι και ο Sead μου είπε οτι στα συγκεκριμένα λεφτά υπάρχουν καλύτερα ρολόγια απο το Speedmaster.

Mετά από επικοινωνία με διάφορους TD κατέληξα στον Sead επειδή το είχε ετοιμοπαράδοτσ στο stock της Αγγλίας. Μετά από αρκετά emails:
  • Η πληρωμή έγινε στις 15/9 απευθείας σε τραπεζικό λογαριασμό που μου υπέδειξε (κόστος 520 ευρώ με τα μεταφορικά)
  • Το ρολόι έφυγε από Αγγλία στις 18/9. Χρειάστηκαν πάλι κάποια email για na πάρω το tracking number.
  • Έφτασε Ελλάδα στις 26/9 και το παρέλαβα από ΕΛΤΑ στις 28/9. Στην ουσία δεν πέρασε τελωνείο. αλλά μου χρέωσα αυθαίρετα 13 ευρώ, τα οποία πλήρωσα στο ταχυδρομείο.
Γενικά η συναλλαγή με τον Sead ηταν πολύ καλή (όπως την έχουν περιγράψει οι περισσότεροι στο forum).

Στη συνέχεια παραθέτω κάποιες φωτογραφίες απο το ρολόι. Χωρίς να είμαι ειδικός, δείχνει πολύ στιβαρή κατασκευή, καολοφτιαγμένο. Δύσκολα πιστέυω ένα άπειρο μάτι να καταλαβει αν είναι replica ή αυθεντικό.
Αγορά Omega PO 45.5mm Deep Black από Sead - Ρολόγια Replica
Αγορά Omega PO 45.5mm Deep Black από Sead - Ρολόγια Replica
Αγορά Omega PO 45.5mm Deep Black από Sead - Ρολόγια Replica
Αγορά Omega PO 45.5mm Deep Black από Sead - Ρολόγια Replica
Αγορά Omega PO 45.5mm Deep Black από Sead - Ρολόγια Replica
Αγορά Omega PO 45.5mm Deep Black από Sead - Ρολόγια Replica

Οποιοδήποτε σχόλιο ευπρόσδεκτο. Θεωρείτε οτι πρέπει να το στείλω άμεσα για service ή να περιμένω λίγο καιρό (σημείωση ότι το ρολόι "χάνει" στο 24ωρο αρκετά δευτερόλεπτα προς τα μπροστά).

Τέλος να ευχαριστήσω όλους στο forum για τις πολύτιμες απόψεις/συμβουλές.




11. Οκτώβριος. 2023 - 04:52:33 μμ
  • Αγορά Omega PO 45.5mm Deep Black από Sead - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • Dimitris57
  • Διαχειριστής
  • Μηνύματα: 1668 Άντρας
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 619
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 0
Καλοφόρετο να είναι με υγεία Αγορά Omega PO 45.5mm Deep Black από Sead - Ρολόγια Replica
Σ’ ευχαριστούμε για το review/feedback Αγορά Omega PO 45.5mm Deep Black από Sead - Ρολόγια Replica


11. Οκτώβριος. 2023 - 09:46:03 μμ
  • Αγορά Omega PO 45.5mm Deep Black από Sead - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • JOP
  • Τακτικό μέλος
  • Μηνύματα: 233 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 72
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 41
Ωραίο! να το χαρείς!
Με μια γρήγορη σύγκριση δεν βλέπω άλλη διαφορά εκτός του διαφορετικού πορτοκαλί που έχει χρησιμοποιηθεί.. 
Στους δείκτες είναι σχετικά εύκολο να αλλάξει στο dial όμως είναι άσκηση ακριβείας για τον καλλιτέχνη μικρογραφίας αλλά και για όποιον το προσπαθήσει μηχανουργικά με μικρομετρικά εργαλεία.

αιρετικά του πηγαίνει και το tabac χρώμα σε δέρμα  ;)
Γνωρίζει κάποιος replica του Alexander Shorokhoff?


12. Οκτώβριος. 2023 - 02:24:51 μμ
  • Αγορά Omega PO 45.5mm Deep Black από Sead - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • assosboy
  • Αρχάριος
  • Μηνύματα: 2 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 3
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 0
Σας ευχαριστώ.
Σχετικά με το χρώμα των δεικτών η αλήθεια είνια οτι στις φωτογραφίες που ανέβασα φαίνεται (ίσως λόγω του φωτισμού) πιο ανοιχτό το πορτοκαλί απ'ότι είναι στην πραγματικότητα. Μικρό το κακό. 

Γνωρίζει κανένας που μπορώ να απευθυνθώ για service εντός Ελλάδας.
Στο εξωτερικό (Γερμανία) έχω βρεί κάποιες περιπτώσεις, αλλά σε αυτή τη φάση δεν θα ήθελα να το στείλω εκεί.

Ευχαριστώ. 


12. Οκτώβριος. 2023 - 03:14:44 μμ
  • Αγορά Omega PO 45.5mm Deep Black από Sead - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • aoratos12002
  • Τακτικό μέλος
  • Μηνύματα: 145 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 74
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 750
Καλοφόρετο, φαινεται όντως πολύ ωραίο!


12. Οκτώβριος. 2023 - 09:56:51 μμ
  • Αγορά Omega PO 45.5mm Deep Black από Sead - Ρολόγια Replica
    • Προφίλ
  • DimKar
  • Νέο μέλος
  • Μηνύματα: 23 None
    Αποσυνδεδεμένος Karma: 5
    None
  • Liked:
  • Likes Given: 40
Καλησπέρα σε όλους.

Θέλω να παραθέσω και από την μερία μου την εμπειρία που είχα από την συναλλαγή με τον Sead.

Η αρχική μου επιλογή ήταν το ρολόι Omega Speedmaster "Dark Side of the Moon" Black. Λόγω όμως του αμφιλεγόμενου μηχανισμού του (asian 7750) κατέληξα στο planet ocean. Σημειών οτι και ο Sead μου είπε οτι στα συγκεκριμένα λεφτά υπάρχουν καλύτερα ρολόγια απο το Speedmaster.

Mετά από επικοινωνία με διάφορους TD κατέληξα στον Sead επειδή το είχε ετοιμοπαράδοτσ στο stock της Αγγλίας. Μετά από αρκετά emails:
  • Η πληρωμή έγινε στις 15/9 απευθείας σε τραπεζικό λογαριασμό που μου υπέδειξε (κόστος 520 ευρώ με τα μεταφορικά)
  • Το ρολόι έφυγε από Αγγλία στις 18/9. Χρειάστηκαν πάλι κάποια email για na πάρω το tracking number.
  • Έφτασε Ελλάδα στις 26/9 και το παρέλαβα από ΕΛΤΑ στις 28/9. Στην ουσία δεν πέρασε τελωνείο. αλλά μου χρέωσα αυθαίρετα 13 ευρώ, τα οποία πλήρωσα στο ταχυδρομείο.
Γενικά η συναλλαγή με τον Sead ηταν πολύ καλή (όπως την έχουν περιγράψει οι περισσότεροι στο forum).

Στη συνέχεια παραθέτω κάποιες φωτογραφίες απο το ρολόι. Χωρίς να είμαι ειδικός, δείχνει πολύ στιβαρή κατασκευή, καολοφτιαγμένο. Δύσκολα πιστέυω ένα άπειρο μάτι να καταλαβει αν είναι replica ή αυθεντικό.
Αγορά Omega PO 45.5mm Deep Black από Sead - Ρολόγια Replica
Αγορά Omega PO 45.5mm Deep Black από Sead - Ρολόγια Replica
Αγορά Omega PO 45.5mm Deep Black από Sead - Ρολόγια Replica
Αγορά Omega PO 45.5mm Deep Black από Sead - Ρολόγια Replica
Αγορά Omega PO 45.5mm Deep Black από Sead - Ρολόγια Replica
Αγορά Omega PO 45.5mm Deep Black από Sead - Ρολόγια Replica

Οποιοδήποτε σχόλιο ευπρόσδεκτο. Θεωρείτε οτι πρέπει να το στείλω άμεσα για service ή να περιμένω λίγο καιρό (σημείωση ότι το ρολόι "χάνει" στο 24ωρο αρκετά δευτερόλεπτα προς τα μπροστά).

Τέλος να ευχαριστήσω όλους στο forum για τις πολύτιμες απόψεις/συμβουλές.
Καλοφόρετο να είναι με υγεία και από μένα πολύ όμορφο !!!!



xx
Αγορα Χρονογραφου OMEGA REP

Ξεκίνησε από gveloce στις Ρολόγια Replica

17 Απαντήσεις
7055 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27. Μάρτιος. 2018 - 10:48:14 μμ
από Nikosaldente
xx
Η πρώτη μου αγορά.........(Omega)

Ξεκίνησε από Kostas 957 στις Ρολόγια Replica

24 Απαντήσεις
4351 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 21. Μάιος. 2021 - 06:36:05 μμ
από Dimitris57
xx
Βοήθεια για αγορά Tudor ή Omega

Ξεκίνησε από thanragouss στις Ρολόγια Replica

4 Απαντήσεις
1875 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28. Μάρτιος. 2020 - 12:37:04 μμ
από panasol
xx
Αγορά replica tudor black bay

Ξεκίνησε από Octenis στις Ρολόγια Replica

0 Απαντήσεις
1548 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19. Μάιος. 2019 - 09:43:53 πμ
από Octenis